تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 73

نام تاپيک: اینترنت وایرلس آسیاتک - Asiatech Wireless

اگه نباشه جاش خالی می مونه otfbax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اینو البته منم قبول دارم که آسیاتک اینترنت خیلی پایداری نداره به خصوص یه مشکلی که این چند وقت برا من زیاد پیش میاد اینه که یوزر پس رو یهو برای یه مدت اصلا قبول نمی کنه و وصل نمی شه به شبکه مثل lock شدن هست که دلیلش رو نفهمیدم هنوز

اما در کل خیلی بستگی داره به نوع استفاده کاربر من به شخصه پینگش چون زیاد برام مهم نیست و برای دانلود های سریع استفاده می کنم برام خوبه البته پینگش برا بازی هم بد نیست ولی گاهی پکت لاست زیاد می شه که توی بازی خیلی تاثیر داره

اینو هم اضافه کنم که من خیلی اتفاقی به آسیاتک رفتم چون قبلا از یه شرکت دیگه وایرلس داشتم و اون شرکت با آسیاتک ادغام شد و دیگه شد توفیق اجباری

2. 2 کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اینو البته منم قبول دارم که آسیاتک اینترنت خیلی پایداری نداره به خصوص یه مشکلی که این چند وقت برا من زیاد پیش میاد اینه که یوزر پس رو یهو برای یه مدت اصلا قبول نمی کنه و وصل نمی شه به شبکه مثل lock شدن هست که دلیلش رو نفهمیدم هنوز

اما در کل خیلی بستگی داره به نوع استفاده کاربر من به شخصه پینگش چون زیاد برام مهم نیست و برای دانلود های سریع استفاده می کنم برام خوبه البته پینگش برا بازی هم بد نیست ولی گاهی پکت لاست زیاد می شه که توی بازی خیلی تاثیر داره

اینو هم اضافه کنم که من خیلی اتفاقی به آسیاتک رفتم چون قبلا از یه شرکت دیگه وایرلس داشتم و اون شرکت با آسیاتک ادغام شد و دیگه شد توفیق اجباری
    دقیقا من هم همین مشکل رو دارم که گاهی تا 7 ساعت هم یوزر رو قبول نمیکنه و ای پی نمیگیره ولی لینک برقراره .شرکت هم زیر بار نمیره که مشکل از خودشونه و همش میندازه گردن یوزر.

4. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    اکسس پوینت های اسیاتک چند روزه که در اهواز فعال شدند و با نام Asiatech در دسترس هست .دوستانی که از اسیاتک سرویس دارند میتوانند اکسس پوینت های جدید رو جایگزین rased کنند تا از کیفیت و سرعت بالاتری بتونند بهره ببرن.

اینم یه تست از سرویس 20 مگابیت .تست رو مخصوصا از سرور داخل گذاشتم تا میزان واقعی پهنای باند دریافتی سرویس مشخص بشه چون از خارج قطعاکمتر هست.
    Last edited by ahwazp30; 26-07-2018 at 12:00.

6. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    اکسس پوینت های اسیاتک چند روزه که در اهواز فعال شدند و با نام Asiatech در دسترس هست .دوستانی که از اسیاتک سرویس دارند میتوانند اکسس پوینت های جدید رو جایگزین rased کنند تا از کیفیت و سرعت بالاتری بتونند بهره ببرن.

اینم یه تست از سرویس 20 مگابیت .تست رو مخصوصا از سرور داخل گذاشتم تا میزان واقعی پهنای باند دریافتی سرویس مشخص بشه چون از خارج قطعاکمتر هست.

دیگه با وجود طرح های جدید ایرانسل td کمنتر کسی حاظر هزینه این نمونه سرویسها رو بده

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دیگه با وجود طرح های جدید ایرانسل td کمنتر کسی حاظر هزینه این نمونه سرویسها رو بده
    من که ازش استفاده نمیکنم چون پینگش بالاست گرون هم هست .وایرلسم رو انداختم روی شرکتی دیگه که فیبرنوری اسیاتک هست و تعرفه های وایرلسش دقیقا همون غیرحجمی های adsl هستند ولی سرعتش کمتره از این 16 مگ حدودا 1200 مگابایت با ای دی ام میده و ترافیکش هم ماهی 800 گیگ هست هشتاد تومن .

پروفشنال mohamad hosain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.من امروز سرویس خریدم 16 مگ 160 گیگ 12 ماهه.160 گیگ داده اما به جای 12 ماهه 1 ماهه شده.کسی همچین مشکلی داره؟ساعت 9 صبح تاریخ 5 مهر 1397 زنگ زدم بهشون میگه مشکلی نداره خودش درست میشه یه شخصی به نام اقای نظری بود گفت من دسترسی ندارم واست درست کنم دارم ایمیل میزنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishoolii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

متاسافانه پینگ سرویس آزار دهنده هست و به درد سرویس گیم نمیخوره....

استیل بودن سرعت دانلود بسیار خووبه و افت سرعت نداره ، ولی پینگ به ندرت پیش میاد زیر 120 باشه که برای همچین هزینه ی سنگینی اصلا قابل قبول نیست!!

امیدوارم فکری به حال کاهش پینگ سرویس رادیو وایرلس کنه شرکت، این قابل قبول نیست که با همچین هزینه ای همچین کیفیتی رو بده دست مشتری!

پینگ ADSL شاتل هیچوقت بالای 110 نمیاد!! تازه با اون همه نویز و داستان و .....

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

متاسافانه پینگ سرویس آزار دهنده هست و به درد سرویس گیم نمیخوره....

استیل بودن سرعت دانلود بسیار خووبه و افت سرعت نداره ، ولی پینگ به ندرت پیش میاد زیر 120 باشه که برای همچین هزینه ی سنگینی اصلا قابل قبول نیست!!

امیدوارم فکری به حال کاهش پینگ سرویس رادیو وایرلس کنه شرکت، این قابل قبول نیست که با همچین هزینه ای همچین کیفیتی رو بده دست مشتری!

پینگ ADSL شاتل هیچوقت بالای 110 نمیاد!! تازه با اون همه نویز و داستان و .....
    تا جایی که یادم میاد اسیاتک از همون اول پینگش بالا بوده و مشکل تازه ای نیست .یازده سال پیش adsl داشتم ازش که پینگش از خارج 380 بود از داخلم بالای 50 ، الانم که وایرلسش علاوه بر پینگ بالا مشکلات دیگه ای هم داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان من تو قزوین قصد دارم وایرلس اسیاتک بگیرم

نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام
    دوستان من تو قزوین قصد دارم وایرلس اسیاتک بگیرم

نظرتون چیه؟
    تکنولوژی و سرمایه گذاری داره روی tdlte انجام میشه بهتره سمت اون برید

14. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •