تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دو مشکل رنج آور که با آیفون 5اس دارم لطفا سریعتر کمک کنید

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

14 دو مشکل رنج آور که با آیفون 5اس دارم لطفا سریعتر کمک کنید

سلام دوستان
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید و تشکر پیشاپیش برای وقتی که میزارید
    من گوشی رو دو سه هفته است که خریدم دوتا مورد داره که بدجوری رو مخمه میخوام ببینم نظرتون چیه قابل رفعه یا نه همینجوری ردش کنم دوباره بره
    اول اینکه از همه بیشتر رو اعصابمه و یبار سه چهار روز پیش و یه بار هم دیشب اینجوری شد (ولی با ریسارت حل شد)

جریان اینجاست که چند روز پیش تو اداره بودم که دیدم گوشی داره زنگ میخوره اما سایلنته باهاش هرچی ور رفتم کلید سایلنت رو چک کردم صدا رو زیاد کردم فایده نداشت اصلا صدا بی صدا زنگ هارو هم رفتم تو منو اجرا نمی کرد فقط رو هر کدوم میزدم ویبره میرفت!!!!
    بازی هارو هم صدا نداشت
    و جالبتر اینکه تو موزیک پلیر هم یه آلبوم رو از اول پلی کردم اجرا نمیکرد و مث مدیا پلیر ویندوز که ارور میده همینجور میره ترک بعدی و بعدی بدون یه ثانیه اجرا, عمل کرد و اصلا پخش هم نکرد در حالت بیصدا حتی!!!!!!
    خلاصه از بچه ها هم همکارها پرسیدم بلد نبودن فقط به ذهنم ریست کردن رسید ک اتفاقا هم درست شد
    باز دیشب هم همینجور شد دوباره دقیقا!!!!!!!!!!!
    میخوام ببینم راه حلی داره انجام بدم دائمی خوب بشه؟یا شما اصلا این مشکل رو دیده بودین؟
    خیلی هم چیز بدی هست اخه مثلا فک کنین گوشی یه زنگ مهم بخوره نفهمی یا کوک کنم صبح برای رفتن سر کار فقط ویبره بره خواب بمونی چون خبر نمیکنه که کی خراب میشه
    چه کنم بنظرتون؟

مورد دوم هم مربوط به تاچ آیدی هست،خیلی حس میکنم نسبت به گوشی های همکارام که 5اس هم هست حساسیتش کمتر شده و هر چندبار نمیگیره و باید تمیزش کنم تا بگیره یعنی در حقیقت فقط وقتی خیلی تمیزه خوب میگیره بقیه وقتها که یکم دستمالی شده باشه رد خور داره تو باز شدن قفل گوشی!!!!

لطفا دوستان جواب هر دو مورد رو بدید که خیلی مرددم و نگران
    ممنونم

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

کسی نظری چیزی نداره به این دو مشکل بر نخوردین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •