تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: فروشنده این پاور رو به من انداخته؟!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض فروشنده این پاور رو به من انداخته؟!!

سلام

من 3 روز پیش رفتم بازار یه سیستم سفارش دادم و لیست قطعات رو هم مشخص کردم و قرار شد فروشنده قطعات مد نظر من رو توی کیس بذاره.
    طرف صبح تماس گرفت که بیا سیستم آماده شده و رفتم مغازه ش که سیستمو تحویل بگیرم.وقتی رسیدم گفت یه تغییری توی سیستم دادم و به جای پاور گرین. یه پاور SADATA واست گذاشتم که حرف هم نداره!
    منم که اسم این برند رو تا حالا نشنیده بودم گفتم نه همون پاور گرین رو که مشخص کردم بذار تو سیستم که خودشو و همکاراش کلی اصرار کردن همین پاور کارش درسته و خیالت راحت باشه.
    بعد به طرف گفتم عمو جون اگه فردا پسفردا یه مشکلی واسه قطعات پیش اومد شما گردن میگیری؟ که باز گفت خیالت راحت باشه این برند جوابشو پس داده!
    منم چون به سیستم نیاز فوری داشتم سیستم رو برداشتم و اومدم خونه یه سرچی زدم که با دو تا تا پیک مشکوک مواجه شدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه ترسی تو دل ما افتاد که این دیر یا زود یکی یا شایدم چندتا از قطعات سیستم می سوزن یا مشکلی واسشون پیش میاد و منم گوشی برداشتم و زنگ زدم به طرف گفتم آقا این پاور رو میارم واسم عوض کن به جاش گرین بذار که گفت پاور رو پس نمیگیره!!
    حالا تصمیم دارم شنبه برم مغازه ش اول با حرف و گفتگو و بعد با تهدید مجبورش کنم اینو عوض کنه.
    اما قبل از اون میخوام با شمایی که تجربه داریدمشورت کنم
    ااصلا این برند که ایرانی هم هست به نظر قابله اعتماده یا نه؟ والا من تا حالا خودم نشنیده بودم اسم SADATA رو.
    به نظرتون پاور رو نگه دارم یا هر طور شده پسش بدم و یه مارک درست و حسابی بگیرم به جاش؟

ممنون
    Last edited by lafze-ghalam; 25-11-2016 at 03:53.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

برند متفرقه هست و هیچ اعتباری بهش نیست. حتما عوضش کن. گرین چون گرون تره طرف این کار کرد که سود بیشتری بکنه.

3. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من 3 روز پیش رفتم بازار یه سیستم سفارش دادم و لیست قطعات رو هم مشخص کردم و قرار شد فروشنده قطعات مد نظر من رو توی کیس بذاره.
    طرف صبح تماس گرفت که بیا سیستم آماده شده و رفتم مغازه ش که سیستمو تحویل بگیرم.وقتی رسیدم گفت یه تغییری توی سیستم دادم و به جای پاور گرین. یه پاور SADATA واست گذاشتم که حرف هم نداره!
    منم که اسم این برند رو تا حالا نشنیده بودم گفتم نه همون پاور گرین رو که مشخص کردم بذار تو سیستم که خودشو و همکاراش کلی اصرار کردن همین پاور کارش درسته و خیالت راحت باشه.
    بعد به طرف گفتم عمو جون اگه فردا پسفردا یه مشکلی واسه قطعات پیش اومد شما گردن میگیری؟ که باز گفت خیالت راحت باشه این برند جوابشو پس داده!
    منم چون به سیستم نیاز فوری داشتم سیستم رو برداشتم و اومدم خونه یه سرچی زدم که با دو تا تا پیک مشکوک مواجه شدم

و یه ترسی تو دل ما افتاد که این دیر یا زود یکی یا شایدم چندتا از قطعات سیستم می سوزن یا مشکلی واسشون پیش میاد و منم گوشی برداشتم و زنگ زدم به طرف گفتم آقا این پاور رو میارم واسم عوض کن به جاش گرین بذار که گفت پاور رو پس نمیگیره!!
    حالا تصمیم دارم شنبه برم مغازه ش اول با حرف و گفتگو و بعد با تهدید مجبورش کنم اینو عوض کنه.
    اما قبل از اون میخوام با شمایی که تجربه داریدمشورت کنم
    ااصلا این برند که ایرانی هم هست به نظر قابله اعتماده یا نه؟ والا من تا حالا خودم نشنیده بودم اسم SADATA رو.
    به نظرتون پاور رو نگه دارم یا هر طور شده پسش بدم و یه مارک درست و حسابی بگیرم به جاش؟

ممنون
    معلومه ک آشغاله و اصلا نمیشه روش حساب کرد...ب هیچ وجه با پاور شوخی نکن ک پتانسیل خسارت زدنش از همه بیشتره!!!متاسفانه طرف یا واقعا بی سواد بوده یا رسما بی وجدان!!! مطمئن باش بعدا خسارتی پیش بیاد خیلی شیک میپیچونه! برو با زور هم شده پاور گرین بنداز...زیر بار نرفت بسته ب روحیت یا دعوا کن یا جلو چشمش زنگ بزن ب تعزیرات و بازرسی(اسمشو مطمئن نیستم!)

5. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمما بقیه قطعاتم یه نگاه دقیق بنداز شیطونی نکرده باشه...مثلا شما کارت گرافیک geforce 750 خاستی و طرف بجای اینک مارک اصلی gigabyte یا asus شو بت بده مارک متفرقه و ارزون مثلا galaxy برات بسته باشه...مادر برد و رم هم همینطور...تک تک قطعاتم باید گارانتی اصلی باشن یعنی جعبه شونو بت تحویل بده با کارت گارانتی معتبر واصلی... میتونی بپرسی از بازاریا فلان مارک گارانتی اصلیش اسم شرکتش چیه مثل آواژنگ،سازگار و...
    ازین فروشنده ها هیچی بعید نیس...

7. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

خیلی ممنون بابت راهنمایی
    آره اتفاقا مادربورد رو هم یه مدل پایین تر و ارزون تر از اون چیزی که من میخواستم گذاشته ولی توی فاکتور همون مدلی که من گفته بودم رو درج کرده که قیمتش هم بیشتره!! هیچ چیزی هم به من نگفت.جعبه مادربورد رو هم داد بهم اما منه ابله اونجا دقت نکردم چون عجله داشتم .فردا به خاطر قضیه مادربورد هم که شده مجبورش می کنم پاور رو عوض کنه.
    پاور فقط گرین بگیرم؟ برند دیگه ای مد نظر ندارید؟
    بعد به نظر شما تا وقتی این پاور روی کیسه سواره سیستم رو روشن نکنم؟ آخه هیچ سیستمی ندارم الان و سفارش مشتری هم عقب افتاده...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

آقا الان در کیس رو باز کردم ...رم رو هم بدون اطلاع من یه مدل دیگه انتخاب کرده!! البته چیز بدی نذاشته.اما خوب نباید قبل از تغییر برند اطلاع میداد؟

رمی که من میخواستم g.skill ripjaw ddr4 بود. این اومده kingstone hyperx ddr4 گذاشته!! چه کار کنم؟ رم رو هم بگم عوض کنه؟!
    عجب موجوداتی پیدا میشن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عرض کردم ک...اینا خیلی حروم خورن دور از جون بعضی باوجدانها...
    حالا یه روز چیزی نمیشه استفاده کن اما فردا حتما برو سرش خراب شو...
    پاورم همون گرین خوبه امتحانشو پس داده خیالت تخت...
    لفتش بدی میگه دیرآوردی و...
    رم کینگستون فکرکنم ارزونتره تو سایتا ببین...
    من اینجور مواقع میرم مغازه یارو بدون اغراق شر درست میکنم اساسی!!!سابقم خرابه!!!
    چون حس میکنم طرف بلانسبت منو گوساله فرض کرده و خودشو زرنگ...و این اصلا تو کتم نمیره!!!
    حالا برخورد شما رو نمیدونم صاحب اختیاری...موفق باشی

11. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

عرض کردم ک...اینا خیلی حروم خورن دور از جون بعضی باوجدانها...
    حالا یه روز چیزی نمیشه استفاده کن اما فردا حتما برو سرش خراب شو...
    پاورم همون گرین خوبه امتحانشو پس داده خیالت تخت...
    لفتش بدی میگه دیرآوردی و...
    رم کینگستون فکرکنم ارزونتره تو سایتا ببین...
    من اینجور مواقع میرم مغازه یارو بدون اغراق شر درست میکنم اساسی!!!سابقم خرابه!!!
    چون حس میکنم طرف بلانسبت منو گوساله فرض کرده و خودشو زرنگ...و این اصلا تو کتم نمیره!!!
    حالا برخورد شما رو نمیدونم صاحب اختیاری...موفق باشی
    به جز جعبه کیس و مادربرد جعبه هیچکدوم از قطعات رو نداده.
    گارانتی هم فقط مال هارد و مادربرد رو تحویل داد و گارانتی رم رو نداده!!
    سی پی یو های اینتل گارانتی ندارن درسته؟

آقا دستت درد نکنه
    امروز که جمعه ست و منم دیشب سیستم رو گرفتم پس نمی تونه بهونه بیاره دیر آوردم.فردا میرم سراغش.اول با روی خوش باهاش صحبت می کنم که مین و پاور رو عوض کنه.اگه زیر بار نرفت یکم داد و هوار می کنم و یه راست میرم سراغ تعزیرات.اتفاقا توی تعزیرات آشنا هم دارم.
    نتیجه رو همینجا اعلام می کنم
    بازم ممنون
    Last edited by lafze-ghalam; 25-11-2016 at 15:27.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به جز جعبه کیس و مادربرد جعبه هیچکدوم از قطعات رو نداده.
    گارانتی هم فقط مال هارد و مادربرد رو تحویل داد و گارانتی رم رو نداده!!
    سی پی یو های اینتل گارانتی ندارن درسته؟

آقا دستت درد نکنه
    امروز که جمعه ست و منم دیشب سیستم رو گرفتم پس نمی تونه بهونه بیاره دیر آوردم.فردا میرم سراغش.اول با روی خوش باهاش صحبت می کنم که مین و پاور رو عوض کنه.اگه زیر بار نرفت یکم داد و هوار می کنم و یه راست میرم سراغ تعزیرات.اتفاقا توی تعزیرات آشنا هم دارم.
    نتیجه رو همینجا اعلام می کنم
    بازم ممنون
    نه اینتل گارانتی نداره...چون نزدیک ب محاله ک بسوزه مگر اینک عمدا پین هاشو کج کنی!!!
    حتما هرجور ک صلاح میدونی حق تو پس بگیر...
    ضمنا اینم بگم از راه قانون بری حوصله داشته باشی و پیگیر باشی حتی میتونی خسارت مالی خوبی هم ازش بگیری...محکوم شه حتی تا پلمپ موقت مغازه هم میشه پیش رفت...یه مورد واس یکی از دوستانم پیش اومد کار ب التماس یارو کشید ک راضیش کنه...
    فقط فاکتوری ک مشخصات دقیق قطعات توش واست نوشته رو ب هیچ وجه دستش نده ک مدرکته و پارش نکنه...
    موفق باشی

14. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز با مدرک پیش برو و حقتون رو بگیر اما سعی کنین با ارامش و ملامت باشه و با دوکلمه حرف منطقی بهتراز داد وبیداد..وگردن کلفتی باشه
    اگر فروشنده قبول نکرد بهترین کار شکایت به صنف مورد نظر و بازرسی هستش ..بهیچ عنوان درگیر نشید

16. این کاربر از namgo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •