تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: سام سرویس نماینده سامسونگ نیست!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض سام سرویس نماینده سامسونگ نیست!!

دلیل من: مدلهای سام سرویس فقط و فقط خاص ایرانه .مثلا همین مدلهایی که تو بانه پیدا میشه و غالبا ساخت مصره شماره مدلهاش شماره های استاندارد سامسونگه و فقط حروف مدل متفاوته.منطقا هم یک شرکت اجازه نمیده تولیداتشو با یک شماره مدل دیگه بزنن.
    به نظر من ارتباط سام سرویس با سامسونگ مثل ارتباط پژو 405 ایران خودرو با پژو فرانسه هست که از پژو فقط نامش و ظاهرشو داره و بس. نمیدونم چرا شرکتهای مادر هیچ اعتراضی هم نمیکنن!

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تلوزیون هایی که در بانه و مرزهای غربی میبینید هیچ ربطی به سام سرویس ندارند ( شرکتی ) این دسته از تلوزیون ها زبان فارسی ندارند ، گارانتی در داخل کشور هم ندارند . مدل هایی که در بازار ایران هست با همان کیفیت و مونتاژ داخل ، با منوی فارسی و ضمانت سام سرویس به فروش می رسند . تنها تفاوت مدل هایی که در ایران ساخته می شوند با مدل های شرکتی در CMR هست که مقدار اندکی تفاوت دارند . اگر سایت رسمی سامسونگ کره را با سایت های رسمی سامسونگ در مناطق مختلف دنیا بررسی کنید متوجه خواهید شد در بسیاری از مدل ها ، شماره یا حروف مدل فرق دارد ولی اگر مشخصات را بررسی کنید میبینید همان جنس است ! کسی که میخواد با ضمانت بخره باید بره بازار کاتالوگ تولیدات 2016 یا هر سالی که هست را بگیره و انتخاب کنه ، نه اینکه از سایت های خارجی مدلی را انتخاب کنه ! چون شرکتی هستند و در داخل تولید نمی شوند ! فقط بانه ، سقز و مرزهای غربی یافت می شوند و ضمانتی هم ندارند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

بسیاری از مدل ها ، شماره یا حروف مدل فرق دارد
    دوست عزیز ضمن تشکر حروف رو قبول دارم تغییر میکنه ولی شماره تغییر نمیکنه.یک نمونه بگین که مدلی رو با یک شماره متفاوت از مدل اصلی سامسونگ تولید کنه.

4. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز ضمن تشکر حروف رو قبول دارم تغییر میکنه ولی شماره تغییر نمیکنه.یک نمونه بگین که مدلی رو با یک شماره متفاوت از مدل اصلی سامسونگ تولید کنه.
    دوست عزیز، شما اشتباه میکنی. محصولات سامسونگ و LG و Sony تحت لیسانس سازنده ی اصلی در ایران مونتاژ میشود.

احتمالا در جریان هستید که سامسونگ در ایران کارخانه ی تولیدی دارد و تلویزیون، مانیتور ، جاروبرقی و اخیرا حتی خط تولید یخچال فریزر را هم در ایران راه اندازی کرده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد بخاطر اینکه مدلهای تولیدی ایران از مدلهای بین المللی متمایز باشد، چون اصولا این مدلهای تولیدی ایران فقط جهت عرضه در ایران ساخته میشود، نام و شماره محصول کمی تغییر میکند.

مثلا مدل 6960 که مختص ایران است و در اصل 6000 است و در سایت سامسونگ هم فقط در سایت ایرانش هست.

و در ضمن مهندسین و نمایندگان کره در ایران بر روی محصولات تحت لایسنس خود در سامسونگ ایران نظارت کافی دارند.
    Last edited by matinpour; 17-11-2016 at 12:16.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دلیل من: مدلهای سام سرویس فقط و فقط خاص ایرانه .مثلا همین مدلهایی که تو بانه پیدا میشه و غالبا ساخت مصره شماره مدلهاش شماره های استاندارد سامسونگه و فقط حروف مدل متفاوته.منطقا هم یک شرکت اجازه نمیده تولیداتشو با یک شماره مدل دیگه بزنن.
    به نظر من ارتباط سام سرویس با سامسونگ مثل ارتباط پژو 405 ایران خودرو با پژو فرانسه هست که از پژو فقط نامش و ظاهرشو داره و بس. نمیدونم چرا شرکتهای مادر هیچ اعتراضی هم نمیکنن!
    در مورد مثال پژو 405 هم که زدی، فکر میکنم هنوز هم ایران بابت تولید این محصول داره به پژو، مبلغی پرداخت میکند ولی خب به دلایل مختلف، تصور میکنم اصلا نظارتی بر تولیدات داخل ایرانش نداره.
    ولی مثلا در پارس خودرو و خط تولید رنو ساندرو، نماینده ی رنو بر ساخت محصولات نظارت دارد
    یا در مدتی که برخی مدلهای مرسدس بنز در ایران خودرو دیزل مونتاژ میشد، نماینده ی مرسدس بنز روی تک تک تولیدات نظارت دقیقی داشت.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

بنده چون دو سال قبل تلوزیون سامسونگ خریدم کامل در جریان هستم ، ابتدا مثل شما انتظار داشتم مدل هایی که در سایت های خارجی انتخاب میکنم را در بازار داخل هم پیدا کنم ! که بعد از چند تماس با نمایندگان فروش و صحبت با این افراد متوجه اصل ماجرا شدم . دقیقت خاطرم هست در مدل های مختلف هم حروف و هم شماره محصولات در مناطق مختلف فرق داشتند اما از روی شکل و شمایل ( خصوصا پایه های تلوزیون ) میشد مدل مورد نظر را پیدا کرد با همان مشخصات فنی .
    دقیقا خاطرم هست تنها اندکی در کلیر موشن ریت (CMR ) تقاوت بود بین یک محصول در مناطق مختلف جهان .
    پشت تلوزیون های سامسونگ مونتاژ ایران نوشته : Made by samsung
    -----------------------
    محصولات سونی ( تلوزیون و چیزهای دیگر ) تا جایی که در این اواخر دیدم دقیقا چیزی هست که در خارج از کشور تولید میشه . یعنی اگر مثلا سایت سونی آمریکا را نگاه کنید و مدلی را انتخاب کنید ، دقیقا همان مدل را در بازار داخل پیدا می کنید .
    البته خاطرم هست مدتی زبان فارسی را از سایت خاورمیانه خودش حذف کرده بود ، به همین خاطر الان در جریانش نیستم .
    پاناسونیک هم چندین سال از بازار ایران به دور بود ( به خاطر تحریم ها ) و دوباره برگشته !
    به هر حال سامسونگ و ال جی با شرایط ایران کنار اومدند و بازار را از دست سونی و پاناسونیک خارج کردند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

بعد بخاطر اینکه مدلهای تولیدی ایران از مدلهای بین المللی متمایز باشد، چون اصولا این مدلهای تولیدی ایران فقط جهت عرضه در ایران ساخته میشود، نام و شماره محصول کمی تغییر میکند.
    با تشکر از توجه جنابعالی ,اولا برا چی متمایز باشه؟ چرا فقط باید داخل عرضه بشه؟به خاطر این نیست که کیفیت مدل جهانیش رو نداره؟اگه با کیفیت مدل اصلی بود قطعا امکان صادرات هم بود نه اینکه فقط برای داخل تولید بشه.
    ثانیا این وجه تمایز برا تولیدات سامسونگ در مصر هم هست و با تغییرات حروف انجام میشه (مثلا برا امریکا UN اضافه میشه) ولی شماره مدل تغییر نمیکنه! و تولیذات مصر علاوه بر ایران(فقط بانه!) به کشورهای دیگه (از جمله امارات ) صادر میشه.(به بانه نه صادر بلکه قاچاق میش)
    و در ضمن مهندسین و نمایندگان کره در ایران بر روی محصولات تحت لایسنس خود در سامسونگ ایران نظارت کافی دارند.
    باید ثابت بشه! سند یا مدرکی دارین؟
    دوست عزیز، شما اشتباه میکنی. محصولات سامسونگ و LG و Sony تحت لیسانس سازنده ی اصلی در ایران مونتاژ میشود.
    سونی رو که صد در صد مطمئنم نمایندگی رسمی نداره.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

با تشکر از توجه جنابعالی ,اولا برا چی متمایز باشه؟ چرا فقط باید داخل عرضه بشه؟به خاطر این نیست که کیفیت مدل جهانیش رو نداره؟اگه با کیفیت مدل اصلی بود قطعا امکان صادرات هم بود نه اینکه فقط برای داخل تولید بشه.
    ثانیا این وجه تمایز برا تولیدات سامسونگ در مصر هم هست و با تغییرات حروف انجام میشه (مثلا برا امریکا UN اضافه میشه) ولی شماره مدل تغییر نمیکنه! و تولیذات مصر علاوه بر ایران(فقط بانه!) به کشورهای دیگه (از جمله امارات ) صادر میشه.(به بانه نه صادر بلکه قاچاق میش)

باید ثابت بشه! سند یا مدرکی دارین؟

سونی رو که صد در صد مطمئنم نمایندگی رسمی نداره.
    تلوزیون های سامسونگ مونتاژ ایران ، دارای برنامه هایی به زبان فارسی هستند ! به نظر شما کاربری در یک کشور عربی زبان میتونه از برنامه های پیش فرض فارسی سامسونگی که در ایران تولید شده استفاده بکنه ؟!
    ما چند تا کشور فارسی زبان داریم ؟ ایران ، افغانستان و تاجیکستان ( که خط رسمیش روسی هست )
    مصر میتونه تولیداتش را به تمام کشورهای عربی صادر کنه ، به خاطر زبان مشترک !
    ما بخواهیم صادرات کنیم فقط افغانستان را داریم
    شما میتونید بگید چرا اصلا در مصر باید تولید بشه ؟ مگر نباید ساخت کره جنوبی باشه ؟
    سامسونگ در مناطق مختلف خط تولید داره ، و متناسب با اون مناطق تولید میکنه .
    --------------------
    هیچوقت شرایط ایران را با کشورهای دیگر مقایسه نکنید .
    شما نمیبینید چقدر صبح تا شب از کالای قاچاق و منهدم کردن کالاهای قاچاق صحبت می کنند ؟
    شما نمی بینید چقدر تبلیغ میکنند برای استفاده از کالای وطنی ؟!

سامسونگ و ال جی با شرایط خاص ایران کنار اومدند و بازار ایران را در دست گرفتند .
    اگر قرار بود با سیاست های سونی و پاناسونیک قدم بردارند که مثل این دو مورد بازار ایران را از دست می دادند .
    سونی و پاناسونیک فوق العاده در ایران ضعیف کار کردند ، چه از حیث ورود کالاهای جدید و چه از نظر خدمات پس از فروش.

دنبال دوربین سونی بودم که 10 ماه بود در آمریکا و اروپا و کشورهای دیگر در بازار بود اما در ایران نبود !
    به جای مدلی که انتخاب کرده بودم مدل های 2 سال قبل در بازار بود که هنوز فروش نرفته بودند !

سامسونگ با شرایط سیاسی و اقتصادی ایران کنار میاد ، کل مطلب این هست .

در مورد کیفیت هر کسی فکر میکنه خوب نیست میتونه بره شرکتیش را بخره ، بدون ضمانت و بدون زبان فارسی !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

احتمالا در جریان هستید که سامسونگ در ایران کارخانه ی تولیدی دارد و تلویزیون، مانیتور ، جاروبرقی و اخیرا حتی خط تولید یخچال فریزر را هم در ایران راه اندازی کرده است.

مثلا مدل 6960 که مختص ایران است و در اصل 6000 است و در سایت سامسونگ هم فقط در سایت ایرانش هست.

برام خیلی جالب بود که سایت اصلی سامسونگ دقیقا گفته مدلی که در ایران تولید میشه معادل کدوم مدل بین المللی هست .
    سوالم اینه که سونی که در نمایندگی بازرگانی ایران هست هم در ایران مونتاژ میشه یا مونتاژ مالزی هست ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برام خیلی جالب بود که سایت اصلی سامسونگ دقیقا گفته مدلی که در ایران تولید میشه معادل کدوم مدل بین المللی هست .
    سوالم اینه که سونی که در نمایندگی بازرگانی ایران هست هم در ایران مونتاژ میشه یا مونتاژ مالزی هست ؟
    بنظر میاد که بازرگانی ایران وارد کننده است، نه تولیدکننده.
    اینکه الان کدام محصولات در ایران مونتاژ میشوند و کدام وارداتی را نمیدانم و اینکه آیا الان هم سونی در ایران مونتاژ میشود یا نه.
    اما چند سال قبل این اتفاق میفتاد
    اینجا را ببین

1389 توليد تلويزيون هاي LED با برند سوني

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •