تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی حقوقی در مورد تاسیس شرکت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض راهنمایی حقوقی در مورد تاسیس شرکت

سلام. دوستان من یه اشتباهی کردم با یکی از مدیران یه شرکتی که بنده اونجا کار میکنم قرار شد یه شرکتی ثبت کنیم و این آقا بشه مدیرعامل و من و چند تن از دوستان اعضا و سهامدارای شرکت و ... قرارشد طبق توافق اعضا نفری 4 میلیون پول وسط بزارن تا یه جایی اجاره بشه و چیزایی که لازم هست تهیه بشه. خلاصش این که ما توی ثبت شرکت ها به مشکل برخوردیم و شرکت ثبت نشد و این آقا پولایی که گرفته رو پس نمیده.
    میخواستم ببینم آیا از لحاظ قانونی راهی هست که ما بتونیم مسالمت آمیز با رسید پولی که به ایشون دادیم پولمون رو از این آقا پس بگیریم ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با توجه به مبلغ باید از طریق شورای حل اختلاف اقدام کنید ، دادخواستتون باید در خصوص رد مال باشه و عنوان مجرمانه خیانت در امانت ، کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

با توجه به مبلغ باید از طریق شورای حل اختلاف اقدام کنید ، دادخواستتون باید در خصوص رد مال باشه و عنوان مجرمانه خیانت در امانت ، کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع .
    به نظرتون نتیجه ای داره و میخواستم بدونم رسیدگی به همچین پرونده ای چقدر هزینه داره ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

به نظرتون نتیجه ای داره و میخواستم بدونم رسیدگی به همچین پرونده ای چقدر هزینه داره ؟
    شما باید از وکیل استفاده کنید حداقلش در حد مشاوره قضائی باید هزینه کنید. چون دادخواست اولیه خیلی مهمه و طرف مقابلتون اگه وکیل داشته باشه اولین مرحله رد دادخواست هست و به چیزهایی استناد میکنه جهت رد که فکرش رو هم نخواهید کرد.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام. دوستان
    من یه اشتباهی کردم با یکی از مدیران یه شرکتی که بنده اونجا کار میکنم قرار شد یه شرکتی ثبت کنیم و این آقا بشه مدیرعامل و من و چند تن از دوستان اعضا و سهامدارای شرکت و ...
    قرارشد طبق توافق اعضا نفری 4 میلیون پول وسط بزارن تا یه جایی اجاره بشه و چیزایی که لازم هست تهیه بشه.
    خلاصش این که ما توی ثبت شرکت ها به مشکل برخوردیم و شرکت ثبت نشد و این آقا پولایی که گرفته رو پس نمیده.
    میخواستم ببینم آیا از لحاظ قانونی راهی هست که ما بتونیم مسالمت آمیز با رسید پولی که به ایشون دادیم پولمون رو از این آقا پس بگیریم ؟
    سلام و خوش آمد به شما

توی رسیدی که به شما داده چی نوشته دقیقاً ؟
    اگر فقط رسید دریافت وجه نقد باشه شاید بشه ازش شکایت کیفری کنین
    اگر نوشته بابت پروژه یا شرکت باز کردن و اینهاست احتمالاً حقوقی میشه اما در هر صورت شما با این رسید میتونین پولتون رو مطالبه کنین

حتی اگر رسید هم ندارین , با وجود شاهد یا اعترافِ بدهکار به بدهکاریش باز هم شما حق مطالبه ی پولتون رو دارین
    نمیدونم الان در ایران مردم میتونند خودشون شکایت کنند یا باید اجباراً وکیل بگیرند . شما برید دادگاه . اونهائی که دادخواست مینویسند از همه چیز مطلعند . بپرسین ازشون که میتونین خودتون دادخواست بدین یا نه .
    همون تایپیستها که دادخواست تایپ میکنند , براتون یک درخواست مینویسند و تمبر میزنید و میدین به دادگاه و پیگیری میکنین تا به نتیجه برسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

شما باید از وکیل استفاده کنید حداقلش در حد مشاوره قضائی باید هزینه کنید. چون دادخواست اولیه خیلی مهمه و طرف مقابلتون اگه وکیل داشته باشه اولین مرحله رد دادخواست هست و به چیزهایی استناد میکنه جهت رد که فکرش رو هم نخواهید کرد.
    ممنون بابت پاسختون

سلام و خوش آمد به شما

توی رسیدی که به شما داده چی نوشته دقیقاً ؟
    اگر فقط رسید دریافت وجه نقد باشه شاید بشه ازش شکایت کیفری کنین
    اگر نوشته بابت پروژه یا شرکت باز کردن و اینهاست احتمالاً حقوقی میشه اما در هر صورت شما با این رسید میتونین پولتون رو مطالبه کنین
    تشکر بابت وقتی که گذاشتین.

ما پول رو اینترنتی واریز کردیم و رسیدشم اینترنتیه. ولی مدارک ثبت شرکت ها و نام اعضا و شماره پیگیری ثبت شرکت ها موجوده شاید اینا بدرد بخوره.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

ممنون بابت پاسختون
    تشکر بابت وقتی که گذاشتین.
    ما پول رو اینترنتی واریز کردیم و رسیدشم اینترنتیه. ولی مدارک ثبت شرکت ها و نام اعضا و شماره پیگیری ثبت شرکت ها موجوده شاید اینا بدرد بخوره.
    سلام
    اینترنتی هم قابل قبوله برای دادگاه . اگر پرینت حسابتون رو هم بگیرین واریز در اون ثبت شده
    مدارک شرکت هم مدرک محکمی هست
    البته شما همه ی جرئیات رو نگفتین . ظاهراً این یک کلاهبرداری اینترنتی هست
    اگر آشنائیتون و همه ی کارها از طریق نت بوده پس برید پلیس فتا
    اگر فقط پرداخت اینترنتی بوده برید کلانتری محل بگین میخواین از یک کلاهبردار شکایت کنین . یا خودشون نامه میدن برای دادسرا , یا میگن باید چکار کنین
    هر چه زودتر اقدام کنین بهتر هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •