تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تک بوق هنگام روشن شدن و غیرفعال شدن drag and drop

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

14 تک بوق هنگام روشن شدن و غیرفعال شدن drag and drop

سلام دوستان خسته نباشید . ممنون میشم اگر سریعتر بهم پاسخ بدید چون خیلی کارم گیر کرده و نیاز دارم
    بنده یک لب تاب لنوو b590 دارم .
    ویندوز 7 استفاده میکنم و قبلا اصلا مشکلی نداشتم
    رم لبتاب 8 هستش
    کلا نه با ویندوز نه سخت افزار قبلا مشکلی نداشتم

مشکل بنده این هستش که چند روزیست که وقتی لب تاب رو میخام روشن کنم تک بوق میزنه و مجدد ریست میشه
    اگر بلافاصله f12 رو بزنم وارد ویندوز میشه و ویندوز بدون مشکل بالا میاد
    در داخل ویندوز مشکلی ندارم فقط حس میکنم حافظه کوتاه مدت لپ تاپ کار نمیکنه
    مثلا اصلا نمیتونم عمل درگ اند دراپ رو انجام بدم ، البته گاهی وقت ها هم درست میشه
    توی فتوشاپ هم به هیچ عنوان نمیتونم کار کنم مثلا فرض کنید میخواید دور یک عکس رو برش بدید با ابزار دور طرح را میگیرید اما وقتی برش رو میزنید انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده
    کلا نمیشه باهاش کار کرد توی فتوشاپ
    اما بقیه مواردش مشکلی نداره

سوال من اینه تک بوق به چه خاطره ؟
    این مشکل میتونه از کجا باشه ؟
    باتری کوچیکی توی لب تاب هستش وظیفش چیه ایا ممکنه اون شارژش تموم شده باشه ؟
    چرا باید درگ اند دراپ غیرفعال شه4

راستی ویندوز رو یبار عوض کردم درست نشد .. رم هارو در اوردم جا زدم بازم درست نشد ، بایوس رو نتونستم ریست کنم چون توی تنظیمات ریست نداشت ولی اپدیتش کردم بازم درست نشد
    Last edited by arashshiler; 15-11-2016 at 16:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دوستان کسی پاسخی نداد :|
    خواهشا میکنم یه راهنمایی بفرمایید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید . ممنون میشم اگر سریعتر بهم پاسخ بدید چون خیلی کارم گیر کرده و نیاز دارم
    بنده یک لب تاب لنوو b590 دارم .
    ویندوز 7 استفاده میکنم و قبلا اصلا مشکلی نداشتم
    رم لبتاب 8 هستش
    کلا نه با ویندوز نه سخت افزار قبلا مشکلی نداشتم

مشکل بنده این هستش که چند روزیست که وقتی لب تاب رو میخام روشن کنم تک بوق میزنه و مجدد ریست میشه
    اگر بلافاصله f12 رو بزنم وارد ویندوز میشه و ویندوز بدون مشکل بالا میاد
    در داخل ویندوز مشکلی ندارم فقط حس میکنم حافظه کوتاه مدت لپ تاپ کار نمیکنه
    مثلا اصلا نمیتونم عمل درگ اند دراپ رو انجام بدم ، البته گاهی وقت ها هم درست میشه
    توی فتوشاپ هم به هیچ عنوان نمیتونم کار کنم مثلا فرض کنید میخواید دور یک عکس رو برش بدید با ابزار دور طرح را میگیرید اما وقتی برش رو میزنید انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده
    کلا نمیشه باهاش کار کرد توی فتوشاپ
    اما بقیه مواردش مشکلی نداره

سوال من اینه تک بوق به چه خاطره ؟
    این مشکل میتونه از کجا باشه ؟
    باتری کوچیکی توی لب تاب هستش وظیفش چیه ایا ممکنه اون شارژش تموم شده باشه ؟
    چرا باید درگ اند دراپ غیرفعال شه4

راستی ویندوز رو یبار عوض کردم درست نشد .. رم هارو در اوردم جا زدم بازم درست نشد ، بایوس رو نتونستم ریست کنم چون توی تنظیمات ریست نداشت ولی اپدیتش کردم بازم درست نشد
    ببینید...
    مشکلات سخت افزاری اینطوری نیست که یک جزئی از عملکرد ویندوزی با اشکال مواجه بشه. اگه رم اشکال پیدا کنه سیستم از مرحله بایوس خارج نمیشه و اصلا صفحه سیاه اول تغییر نمیکنه و همون جا میمونه. یا مثلا صفحه ویندوز ثابت میشه و تکون نمیخوره. اینطور نیست که ووردت کار کنه، ویندوز کار کنه، موزیک پخش کنه ولی دراگ دراپ نکنه. این ربطی به سخت افزار نداره.

چیزی که شما تعریف کردی به نظر اشکال ویندوزی میاد. ممکنه ویندوزت اشکال داشته باشه. یا موقع نصب ویندوز سی دی رام بخشی رو جا بندازه و ویندوز اشکال پیدا کنه. شاید تروجان یا وروسی باشه. یا اینکه نرم افزاری نصب کردی که کلیپ بورد سیستم رو تحت تاثیر قرار میده. و شاید اصلا موس شما اشکال داشته باشه که کلیکش خوب نزنه.

یک ویندوز دیگه تهیه کنید. آنتی ویروس استفاده کنید. قبل اینکه برنامه جانبی رو نصب کنید ببینید باز هم این مشکل رو دارید؟

این چیزی که شما تعریف کردی ایرادش نرم افزاریه. به استثنا اینکه ممکنه کلیک موس هم بد بزنه

اون باتری کوچیک هم واسه حافظه بایوسه و هیچ ارتباطی با ویندوز نداره.
    کار اشتباهی کردی که رمهارو درآوردی. مشکلات رم کاملا مشخص و خاص هستن. ریست کردن بایوس هم دردی ازت نمیتونه دوا کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

باطری کوچک داخل لبتاپ برای رساندن جریان برق به بایوس هست .درزمانی که به برق متصل نیستید .خیلی مهمه شارژداشته باشه همیشه .اگرشارژهم داشت دربیاورید

.دوتا پیم منفی ومثبت روی بردشو برای چندثانیه باهم اتصال بدیدبعدباطری روسرجاش بزارید

دوم تک بوق مال تنظیمات بایوس هست .مچ نشدنش باقطعات سیسیتم مثل گرافیک یا ....بروتومنوی بوت. تنظیمات بایوس .دکمه بایوس دیفالت روبزن تاییدکن وخارج شو

درفتوشاپ یا (باگ نرم افزاری است که با بازبسته کردن نرم افزاراحتمال داره درست بشه )یا ویروس (بایدویروس یابی بشه)یاکلید موس(بایدتعویض بشه) هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

ببینید...
    مشکلات سخت افزاری اینطوری نیست که یک جزئی از عملکرد ویندوزی با اشکال مواجه بشه. اگه رم اشکال پیدا کنه سیستم از مرحله بایوس خارج نمیشه و اصلا صفحه سیاه اول تغییر نمیکنه و همون جا میمونه. یا مثلا صفحه ویندوز ثابت میشه و تکون نمیخوره. اینطور نیست که ووردت کار کنه، ویندوز کار کنه، موزیک پخش کنه ولی دراگ دراپ نکنه. این ربطی به سخت افزار نداره.

چیزی که شما تعریف کردی به نظر اشکال ویندوزی میاد. ممکنه ویندوزت اشکال داشته باشه. یا موقع نصب ویندوز سی دی رام بخشی رو جا بندازه و ویندوز اشکال پیدا کنه. شاید تروجان یا وروسی باشه. یا اینکه نرم افزاری نصب کردی که کلیپ بورد سیستم رو تحت تاثیر قرار میده. و شاید اصلا موس شما اشکال داشته باشه که کلیکش خوب نزنه.

یک ویندوز دیگه تهیه کنید. آنتی ویروس استفاده کنید. قبل اینکه برنامه جانبی رو نصب کنید ببینید باز هم این مشکل رو دارید؟

این چیزی که شما تعریف کردی ایرادش نرم افزاریه. به استثنا اینکه ممکنه کلیک موس هم بد بزنه

اون باتری کوچیک هم واسه حافظه بایوسه و هیچ ارتباطی با ویندوز نداره.
    کار اشتباهی کردی که رمهارو درآوردی. مشکلات رم کاملا مشخص و خاص هستن. ریست کردن بایوس هم دردی ازت نمیتونه دوا کنه.
    ممنون از اینکه وقت گذاشتی
    ویندوز مشکلی نداشت اگر مشکل از ویندوز باشه باید از روز اول خراب میبود
    شاید ویرس باشه اما منکه ویندوز رو کلا عوض کردم و درایو c کلا فرمت شده
    چه پیشنهادی میدید برای رفع مشکل ؟
    راستی مشکل از موس نیست با خود لبتاب هم کار نمیکنه
    انگار حافظه کوتاه مدت مشکل داشته باشه اینجوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

باطری کوچک داخل لبتاپ برای رساندن جریان برق به بایوس هست .درزمانی که به برق متصل نیستید .خیلی مهمه شارژداشته باشه همیشه .اگرشارژهم داشت دربیاورید

.دوتا پیم منفی ومثبت روی بردشو برای چندثانیه باهم اتصال بدیدبعدباطری روسرجاش بزارید

دوم تک بوق مال تنظیمات بایوس هست .مچ نشدنش باقطعات سیسیتم مثل گرافیک یا ....بروتومنوی بوت. تنظیمات بایوس .دکمه بایوس دیفالت روبزن تاییدکن وخارج شو

درفتوشاپ یا (باگ نرم افزاری است که با بازبسته کردن نرم افزاراحتمال داره درست بشه )یا ویروس (بایدویروس یابی بشه)یاکلید موس(بایدتعویض بشه) هست

بایوس رو ریست کردم اپدیت هم کردم ولی مشکل رفع نمیشه ..
    اگر مشکل از ویندوز باشه نباید لب تاب موقع روشن شدن بوق بزنه ک درسته ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •