تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید هارد 2 ترا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض خرید هارد 2 ترا

سلام
    برای خرید هارد 2 ترای اینترنال مشاوره میخواستم
    در حال حاضر 2 تا هارد دارم
    مشخصات هاردهای فعلیم:
    Western Digital - black 1 tera
    Seagate-SATA 3 - 2 TeraByte / 64mb buffer / 7200 RPM / ST2000DM001

استفادم از هارد جدید عمدتا برای ارشیو هست و قصد نصب ویندوز و برنامه ندارم چون ویندوز رو هاردهای فعلیم هست
    در 3 حالت راهنمایی کنید:
    -مناسب ارشیو
    -مناسب ویندوز
    -هم مناسب ویندوز هم ارشیو
    قیمتاشم بنویسید لطفا

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

برای ارشیو به لحاظ اسمی گرین خوبه . کلا هاردیه که واسه ارشیوه . ولی متاسفانه تجربه نشون داده هارد خوبی نیست . حتی برای ارشیو .

پس به نظرم بهتره هارد عادی بگیری . مثل همینایی که داری . همون Black ای که داری خیلی خوبه . البته واسه ارشیو به قیمتش نمیارزه و بهتره هارد ارزونتر بگیری مثل همون مدل Seagate ای که داری . به نظرم یه دونه دیگه از همون بگیر .
    اگه قیمت پایینتر هم میخوای توشیبا هم هست که چون واسه ارشیو میخوای توشیبا هاردهای خوب و سخت جونی داره . ولی پیشنهاد من همون سیگیت هست .

3. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برای ارشیو به لحاظ اسمی گرین خوبه . کلا هاردیه که واسه ارشیوه . ولی متاسفانه تجربه نشون داده هارد خوبی نیست . حتی برای ارشیو .

پس به نظرم بهتره هارد عادی بگیری . مثل همینایی که داری . همون Black ای که داری خیلی خوبه . البته واسه ارشیو به قیمتش نمیارزه و بهتره هارد ارزونتر بگیری مثل همون مدل Seagate ای که داری . به نظرم یه دونه دیگه از همون بگیر .
    اگه قیمت پایینتر هم میخوای توشیبا هم هست که چون واسه ارشیو میخوای توشیبا هاردهای خوب و سخت جونی داره . ولی پیشنهاد من همون سیگیت هست .
    wd blue چطوره؟
    این مدل سیگیتی که دارم برای ارشیو مناسبه یا ویندوز؟(فکر کنم مدلش باراکودا باشه درسته؟) از لحاظ مشخصات فنی مثل دورچرخش و اینا میگم.
    در ضمن هاردهایی که مخصوص ارشیو هستن طول عمرشون بیشتره یا فرقی نمی کنه؟
    Last edited by Golbarg01; 15-11-2016 at 03:17.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

انتخاب اولت وسترن سیاه باشه بعد ابی یا سبز البته مشکی گرونه ولی خیلی خوبه خودم وسترن سبز خیلی بستم ویندوز و همه چیز هم روش گذاشتیم حتی رو دوربین مدار بسته هم نصب کردیم زیاد به رنگ توجه نکن ولی همین مشکی یا ابی یا سبز بگیر 64 مگ 7200 ار پی ام باشه فقط سراغ رنگای دیگش نرو
    Last edited by farshad0123; 15-11-2016 at 06:16.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

انتخاب اولت وسترن سیاه باشه بعد ابی یا سبز البته مشکی گرونه ولی خیلی خوبه خودم وسترن سبز خیلی بستم ویندوز و همه چیز هم روش گذاشتیم حتی رو دوربین مدار بسته هم نصب کردیم زیاد به رنگ توجه نکن ولی همین مشکی یا ابی یا سبز بگیر 64 مگ 7200 ار پی ام باشه فقط سراغ رنگای دیگش نرو
    وسترن بلو پرسروصدا نیست؟
    وسط انتقال اطلاعات قطع و وصل نمیشه

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

وسترن بلو پرسروصدا نیست؟
    وسط انتقال اطلاعات قطع و وصل نمیشه
    از نظر سر و صدا که چرا خاویار ابی سر و صدا داره یه صدای خش خش ممتد به گوش میرسه که من از صداش خیلی بدم میاد ولی قطع و وصلی نه نداره اونی که قطع و وصل کنه خرابه باید بره گارانتی برا تعمیر

8. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

wd blue چطوره؟
    این مدل سیگیتی که دارم برای ارشیو مناسبه یا ویندوز؟(فکر کنم مدلش باراکودا باشه درسته؟) از لحاظ مشخصات فنی مثل دورچرخش و اینا میگم.
    در ضمن هاردهایی که مخصوص ارشیو هستن طول عمرشون بیشتره یا فرقی نمی کنه؟
    به نظرم برای کار ویندوز و بازی و نرم افزار فقط WD Black خوبه . این سیگیتی که داری یه هارد نرماله . یعنی در حد اعتدال واسه همه کار خوبه . WD Blue هم همینطوره .
    هاردهای مخصوص ارشیو مثل گرین طول عمرشون بیشتره . البته این گرین هایی که تو بازار ایران هست خوب نیست و برعکس خرابیشون بیشتره .

10. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •