تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: بهترین کپسول رویال ژلی ( Royal Jelly ) موجود در داروخانه ها یا سایتهای معتبر ایران

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض بهترین کپسول رویال ژلی ( Royal Jelly ) موجود در داروخانه ها یا سایتهای معتبر ایران

سلام

بهترین و خالصترین کپسول رویال ژلی ( Royal Jelly ) موجود در داروخانه ها یا سایتهای معتبر ایران

از کدام شرکت است؟

من دنبال کپسول 1000 یا 2000 میلی گرم رویال ژل از یک برند معتبر هستم که قابل اطمینان باشه

و خواص رویال ژل رو به طور کامل داشته باشه، به دلایلی امکان استفاده از رویال ژلی طبیعی رو

ندارم. فقط کپسول رویال ژل خالص و بدون جینسینگ میخوام. چون کپسولهای همراه جینسینگ

مقدار رویال ژل اون بسیار کم و بین 2 تا 60 میلی گرم بیشتر نیست. در صورتی که مقدار رویال ژل

کپسولهای خالص بین 500 تا 2000 میلی گرم هست.

توی سایتهای خارجی بهترین رویال ژل رو از برندهای نیوزیلندی

Happy Valley

Comvita

Avoca

Good Health و ...

معرفی کرده که من هر چقدر توی اینترنت گشتم شرکتی به عنوان وارد کننده این محصولات پیدا

نکردم. لطفاً اگه محصول خوبی رو میشناسید یا جای معتبری رو میشناسید که محصولات بالا

رو داره معرفی کنید.

با تشکر
    Last edited by Cyberlife; 13-11-2016 at 11:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام .برای اطلاع میگم که کپسولهای ژل رویال تماما آبگیری خشک شده و دارای نگهدارنده هستند و خاصیت های اصلی ژلو از دست دادند.بهترین نوع یا استفاده از خالصه یا از مخلوط باعسل که هر دو باید از جای مطمئن تهیه بشه .تا جایی که میدونم یه شرکت توی ایران تونسته مجوز بگیره اسمش پونیک هست .من گرفتم کاملا موثر بود و هنوز امسال سرما نخوردم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام من رویال ژل دارم به صورت کپسول شده از شرکت فوراور لیوینگ آمریکا میتونی تو اینترنت سرچ کنی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •