تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید بلک بری پریو

داره خودمونی میشه mohammad.vampire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

9 خرید بلک بری پریو

سلام
    من میخام ی گوشی بلک بری پرایو بگیرم اما نمیدونم چ مدیلشو بگیرم ک اصل باشه و رفرش نباشه
    اونطور ک من امروز دیدم تو بازار چهار پنج مدل داشت از مدل ۱۰۱ و۱۰۲و۱۰۳و۱۰۴وat&tکه همه فروشندها میگفتن at&tهمشون رفرشن و بعضی ها هم میگفتن مدل ۱۰۱و۱۰۴اصلیه بعضیا هم میگفتن ۱۰۳اصلیه خیلی گیجم کردن قیمتشم که مدل ۱۰۳رو میداد به یکو پونصدو هشتاد تضمین اصل بودن رو هم میداد و اونایی هم ک میگفتن مدل ۱۰۱اصلیه قیمتش حدود یکو هشتصد تا نهصد میدادن
    میخاستم بدونم این مدلا چ فرقی باهم دارن و اگ بخام تو این بازار حقه بازی سرم کلاه نره چ مدلی بگیرم و چه جوری مطمعن شم ک گوشی اصلیه و رفرش نیست
    و اینم بگم که هم جعبه نارنجی بود هم مشکی.اینا چ فرقی دارن؟
    و با توجه به واگذاری تولید گوشی های بلک لری به شرکتی دیگه اگ این گوشیو بخرم ایا یک ساله دیگه خریداری براش هست که کم ضرر کنم یا باید مفت بدم بره؟
    کسی اگ میدونه لطفا راهنماییم کنه مننون
    Last edited by mohammad.vampire; 11-11-2016 at 13:50.

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    من میخام ی گوشی بلک بری پرایو بگیرم اما نمیدونم چ مدیلشو بگیرم ک اصل باشه و رفرش نباشه
    اونطور ک من امروز دیدم تو بازار چهار پنج مدل داشت از مدل ۱۰۱ و۱۰۲و۱۰۳و۱۰۴وat&tکه همه فروشندها میگفتن at&tهمشون رفرشن و بعضی ها هم میگفتن مدل ۱۰۱و۱۰۴اصلیه بعضیا هم میگفتن ۱۰۳اصلیه خیلی گیجم کردن قیمتشم که مدل ۱۰۳رو میداد به یکو پونصدو هشتاد تضمین اصل بودن رو هم میداد و اونایی هم ک میگفتن مدل ۱۰۱اصلیه قیمتش حدود یکو هشتصد تا نهصد میدادن
    میخاستم بدونم این مدلا چ فرقی باهم دارن و اگ بخام تو این بازار حقه بازی سرم کلاه نره چ مدلی بگیرم و چه جوری مطمعن شم ک گوشی اصلیه و رفرش نیست
    و اینم بگم که هم جعبه نارنجی بود هم مشکی.اینا چ فرقی دارن؟
    و با توجه به واگذاری تولید گوشی های بلک لری به شرکتی دیگه اگ این گوشیو بخرم ایا یک ساله دیگه خریداری براش هست که کم ضرر کنم یا باید مفت بدم بره؟
    کسی اگ میدونه لطفا راهنماییم کنه مننون
    اون جعبه نارنجی مال مدلیه که دادن به at&t بعد آنلاک شده توسط همون at&t هست ! که فقط 101 داره ! قابلیت شارژ وایرلس رو هم 101 و 102 و 105 دارن انگار ! فقط به دلیل داشتن مارک at&t قیمتش کمتر از بقیشون هست !
    103 و 104 هم که چون قابلیت شارژ وایرلس ندارن ارزونتر از 101 هستن و کلا مدلای معمولی جعبشون سیاهه و آنلاک فکتوری هستن !

خلاصه اینکه چون 101 معمولی گرونتره می خوان اونو بهت بفروشن ! بعدشم 103 و 104 ! ولی at&t چون قیمتش پایینتره می زنن تو سرش ! و گرنه هیچ فرقی بین 101 معمولی با at&t نیست غیر از یه ارم تبلیغاتی !
    خودم می خوام at&t بگیرم !

3. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

داداش من نفهمیدم از اخر چند مدل داره یکی میگه ۴تا یکی میگه ۸تا باز تو میگی ۵تا!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مدلی ک از همه کاملتره شارژر وایرلس هم ساپورت کنه مدل ۱۰۱at&tبگیرم خوبه؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مدلی ک از همه کاملتره شارژر وایرلس هم ساپورت کنه مدل ۱۰۱at&tبگیرم خوبه؟؟؟؟؟
    بله دوست عزیز همین مدل رو تهیه کنید .

اگرم میتونید برای گوشی بعدی بلکبری به اسم ( Mercury ) مرکوری صبر کنید

7. این کاربر از alireza9t9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مرکوری نمیخام داداش همین پریو هم فقط ب خاطر خوشگلیش و خاص بودنش میخام بگیرم چون اینقد گوشی سامسونگو هواوی وال جیو...داشتم ک حالم بهم میخوره از همشون ی گوشی با سبک جدید میخام.فقط سوال دیگم اینه ک ایا پریو اندروید ۷و۸رو میگیره؟؟؟

9. این کاربر از mohammad.vampire بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مرکوری نمیخام داداش همین پریو هم فقط ب خاطر خوشگلیش و خاص بودنش میخام بگیرم چون اینقد گوشی سامسونگو هواوی وال جیو...داشتم ک حالم بهم میخوره از همشون ی گوشی با سبک جدید میخام.فقط سوال دیگم اینه ک ایا پریو اندروید ۷و۸رو میگیره؟؟؟
    اندروید 7 براش میاد ، ولی اندروید 8 رو که هنوز چیزی اعلام نکردن ، معلوم نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •