تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: آپدیت کردن خودکار برنامه ها در C#

در آغاز فعالیت VorTex.318's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض آپدیت کردن خودکار برنامه ها در C#

سلام و درود خدمت دوستان
    بنده حدود 6 ماهی هستش که درگیر یادگیری برنامه نویسی تحت ویندوز مخصوصا شاخه C# و Windows Form Application هستم.
    یه سری برنامه ها نوشتم برای خودم با این محیط.
    ولی از مشکلات بزرگم این هستش که میخوام برنامه هام طوری باشه که خصوصیت آپدیت کردن خودکار برنامه رو داشته باشه ( یه چیزی تو مایه های اندروید که زمانی که مارکتی نصب میکنین روی گوشیتون ، اگر ورژن داخل مارکت بالاتر از ورژن برنامه داخل گوشیتون بود ، به شما میگه که میخواین آپدیت کنین برنامتون رو یا خیر )
    خیلی دنبال حل این مسئله گشتم.
    2 راه هم امتحان کردم:
    1 - ایجاد یک فایل XML و آپلود اون توی IIS
    2 - استفاده از خصوصیت Publish خود Visual Studio 2015.

ولی خب هیچکدومش برای من کار نکرد.
    یعنی کار کرد.
    ولی زمانی که برنامه رو توسط برنامه Install Shield ازش یه Install.exe میسازم و روی بقیه سیستم ها هم نصب میکنم ، دیگه آپدیت خودکار برای من فعال نیست
    انگاری که سرور IIS من یه محدودیت خاصی داره و تنها با سیستم خودم میتونم آپدیت کنم برنامه رو.
    ممکنه کسی این مسئله چندین هفتگی منو حل کنه ؟
    و یا راهنمایین کنه که چطور میتونم یه AutoUpdate خوب برای برنامه ها بنویسم.
    ممنونم

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام و درود خدمت دوستان
    بنده حدود 6 ماهی هستش که درگیر یادگیری برنامه نویسی تحت ویندوز مخصوصا شاخه C# و Windows Form Application هستم.
    یه سری برنامه ها نوشتم برای خودم با این محیط.
    ولی از مشکلات بزرگم این هستش که میخوام برنامه هام طوری باشه که خصوصیت آپدیت کردن خودکار برنامه رو داشته باشه ( یه چیزی تو مایه های اندروید که زمانی که مارکتی نصب میکنین روی گوشیتون ، اگر ورژن داخل مارکت بالاتر از ورژن برنامه داخل گوشیتون بود ، به شما میگه که میخواین آپدیت کنین برنامتون رو یا خیر )
    خیلی دنبال حل این مسئله گشتم.
    2 راه هم امتحان کردم:
    1 - ایجاد یک فایل XML و آپلود اون توی IIS
    2 - استفاده از خصوصیت Publish خود Visual Studio 2015.

ولی خب هیچکدومش برای من کار نکرد.
    یعنی کار کرد.
    ولی زمانی که برنامه رو توسط برنامه Install Shield ازش یه Install.exe میسازم و روی بقیه سیستم ها هم نصب میکنم ، دیگه آپدیت خودکار برای من فعال نیست
    انگاری که سرور IIS من یه محدودیت خاصی داره و تنها با سیستم خودم میتونم آپدیت کنم برنامه رو.
    ممکنه کسی این مسئله چندین هفتگی منو حل کنه ؟
    و یا راهنمایین کنه که چطور میتونم یه AutoUpdate خوب برای برنامه ها بنویسم.
    ممنونم
    سلام

شاید بتوان گفت بهترین و ساده ترین راه استفاده از Publish خود ویژوال باشه

راه های دیگه مثل اینکه شما ساختار برنامه رو تبدیل به dll و سپس برای اپدیت فایل های رو replace کنید اما این کار سختی ها خودش رو داره که کمتر توصیه میشه

بهترین راه برای شما اینکه برنامه ای در ساده ترین حالت ممکن بر روی سرور خودتون امتحان کنید اگر مسئله حل نشد باید سرور رو تغییر بدی چون برنامه شما روی سرور شخصی در حال اجرا هست اما دسترسی برای یوزرهای دیگه بسته شده

در آغاز فعالیت VorTex.318's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

شاید بتوان گفت بهترین و ساده ترین راه استفاده از Publish خود ویژوال باشه

راه های دیگه مثل اینکه شما ساختار برنامه رو تبدیل به dll و سپس برای اپدیت فایل های رو replace کنید اما این کار سختی ها خودش رو داره که کمتر توصیه میشه

بهترین راه برای شما اینکه برنامه ای در ساده ترین حالت ممکن بر روی سرور خودتون امتحان کنید اگر مسئله حل نشد باید سرور رو تغییر بدی چون برنامه شما روی سرور شخصی در حال اجرا هست اما دسترسی برای یوزرهای دیگه بسته شده
    من هم همین راهی که شما میگید رو امتحان کردم.
    و حتی دسترسی یوزرهایی که به پی سی من متصل میشند رو هم آزاد کردم و Securityش در حالت Public قرار داره.
    ولی نمیدونم کجای کارم اشتباهه که وقتی که برنامه رو روی سیستم های دیگه نصب میکنم میگه که نمیتونه ارتباط برقرار کنه با سیستم من اون هم بخاطر امنیت.
    لینک و یا آموزشی کسی نداره تا من بتونم از روی اون پیش برم ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من هم همین راهی که شما میگید رو امتحان کردم.
    و حتی دسترسی یوزرهایی که به پی سی من متصل میشند رو هم آزاد کردم و Securityش در حالت Public قرار داره.
    ولی نمیدونم کجای کارم اشتباهه که وقتی که برنامه رو روی سیستم های دیگه نصب میکنم میگه که نمیتونه ارتباط برقرار کنه با سیستم من اون هم بخاطر امنیت.
    لینک و یا آموزشی کسی نداره تا من بتونم از روی اون پیش برم ؟
    این لینک کامل بخش توصیه نرم افزار هست در قسمت های زیر مجموعه میتوانید نمونه های مختلف رو مشاهده کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در یوتوب حتما اموزش تصویری وجود داره اگر زبان هم بلد نباشید از روی تصویر میتوانید مراحل را انجام دهید

------------------------------------------
    سیستم خودت رو نباید به عنوان iis دیگران درنظر بگیری باید سروری داشته باشی که ای پی valid داشته باشه مگر اینکه شما یک شبکه داخلی lan داشته باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •