تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ارائه ی راه حل برای مشکل من در انگلیسی

داره خودمونی میشه parsa_rampage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض ارائه ی راه حل برای مشکل من در انگلیسی

سلام خدمت دوستان گرامی.
    من در کانون زبان به سطح Elemantary 2 رسیدم و تا الان معلم من سه بار از من پرسش کرده.تقریبا بالاترین نمره ی کلاس 80 هست.من شدم 70،75،78 و اگه میانگین نمراتم بشه. پایین 75 تو final test باید خیلی بخونم تا قبول بشم.درسم هم خوب هست اما وقتی با مادرم از معلممون سوال کردیم گفت گرامرم ضعیفه تو سوال جواب دادن.
    من الان چیکار کنم؟میترسم پرسش چهارم هم خراب کنم.لطفا راه حل ارائه بدین.ممنون.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز من در پی سی ورد
    من تمام مراحل و ترم های کانون زبان را گذرانده ام و به جرات میتونم بگم که در کانون زبان امتحان آخر ترم شما 80درصد در قبولی اون ترم شما تاثیر داره و نمرات و پرسش های کلاسی فقط برای تمرین در طول ترم می باشد بنابراین دوست عزیز از اینکه در طول ترم نمرات کمی کسب کنید نگران نباشید و سعی کنید تمام تمرینهای گرامر در کتاب خود را انجام دهید و متوجه منظور درس ها بخوبی بشوید و اگر متوجه نمی شوید حتما بپرسید و از پرسیدن ترسی نداشته باشید چراکه بسیار از بچه در کلاس متوجه گرامر درس نمی شوند و بعد از کلاس هم برای فهمیدن تلاشی نمی کنند در صورتیکه گرامر بدنه اصلی درخت یادگیری زبان است و بدون یادگیری صحبح آن شما هرگز قادر نخواهید بود زبان انگلیسی را به درستی فرا بگیرید. موفق باشید

3. 2 کاربر از mehrdadkey2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    تو سایت ایران مدرس بخش دانلودها جزوات خوبی برای آموزش گرامر وجود داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

چون کاربر جدید هستم نمیتونم لینکش رو برات بذارم ولی تو گوگل "ایران مدرس" رو سرچ کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

جزوه های آموزش گرامر زیر می تونه بدردتون بخوره

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و آموزش خصوصی زبان انگلیسی، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، مدرسین تدریس مکالمه و گرامر قواعد انگلیسی، مدرسین آیلتس و تافل و زبان کنکور و ... بر روی عبارت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید.
    Last edited by sirvan1124; 02-03-2017 at 10:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •