تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

14 مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

سلام دوستان

امروز دیدم هاردم به صورت خود به خودی و بدون اینکه ضربه ای بخورد دیگه بالا نمیاد. ، وقتی به لپ تاپ وصل میکنم صدای وصل شدنش میاد ولی بالا نمیاد. توی برنامه یوتیلیتی وسترن هم نشون میده، ولی میگه پسورد میخواد. درصورتی که هاردم پسورد نداشته که الان بخوام پسوردی تست کنم. راهی هست که بشه مشکلش رو حل کرد؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

امروز دیدم هاردم به صورت خود به خودی و بدون اینکه ضربه ای بخورد دیگه بالا نمیاد. ، وقتی به لپ تاپ وصل میکنم صدای وصل شدنش میاد ولی بالا نمیاد. توی برنامه یوتیلیتی وسترن هم نشون میده، ولی میگه پسورد میخواد. درصورتی که هاردم پسورد نداشته که الان بخوام پسوردی تست کنم. راهی هست که بشه مشکلش رو حل کرد؟
    سلام.
    روی سیستم دیگه تست کنید . اگر بازهم پسورد میخواد و اگر اطلاعاتش برای شما مهم نیست چند بار پسورد اشتباه وارد کنید تا پیغام فرمت شدن هارد دیسک ظاهر بشه . پیغام رو تایید کنید تا هارد دیسک فرمت بشه و ببینید میتونید به فضای هارد دیسک دسترسی داشته باشید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام.
    روی سیستم دیگه تست کنید . اگر بازهم پسورد میخواد و اگر اطلاعاتش برای شما مهم نیست چند بار پسورد اشتباه وارد کنید تا پیغام فرمت شدن هارد دیسک ظاهر بشه . پیغام رو تایید کنید تا هارد دیسک فرمت بشه و ببینید میتونید به فضای هارد دیسک دسترسی داشته باشید ؟
    متاسفانه اطلاعات خیلی مهمی روی هارد دارم. حتی حاضرم که اطلاعات بازیابی بشه اما هارد رو از دست بدم. راهی هست؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه اطلاعات خیلی مهمی روی هارد دارم. حتی حاضرم که اطلاعات بازیابی بشه اما هارد رو از دست بدم. راهی هست؟
    توصیه میکنم بفرستید مراکز تخصصی تعمیرات هارد دیسک .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •