تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: آموزش فعال اکتیو کردن آنتی ویروس eset nod32 آخرین نسخه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016
    محل سكونت
    بندر عباس

13 آموزش فعال اکتیو کردن آنتی ویروس eset nod32 آخرین نسخه

سلام.من از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنم.
    دیشب به آخرین نسخه آپدیتش کردم.حالا میخوام اکتیوش کنم.
    آما بلد نیستم و پول زیاد برای خریدش ندارم.
    اگه شما روشی بلدین که این آنتی ویروس رو اکتیو کنیم، لطفا همینجا بگین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

حتما از نسخه های اورجینال و پولی استفاده کنید چون در نسخه های رایگان بعضی از قسمت ها فعال نیستن

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

حتما از نسخه های اورجینال و پولی استفاده کنید چون در نسخه های رایگان بعضی از قسمت ها فعال نیستن
    سلامـــــــــــــــــ

من میبینم شما بیشتر روزا میای و یه چکی میکنی فروم رو تاکید هم داری به همه ک نسخه اورجنیال تهیه کنند حتی کاربری ک گفته بود :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ک اصلا ربطی به اکانت اورجینال غیر اورجینال نداره این موضوع !

میشه بدونم شما منظورتون کدوم نسخس از این جملتون ک گفتید در نسخه های رایگان ؟ اخه نسخه های رایگان نداره اصلا نود ک شما فرمودید

بعضی از قسمتاش فعال نیستن تریال داره ک خب تو اون تریال تموم امکانات فک کنم قابل استفاده باشه دیگه( تو مدت زمان 30 روزه) درسته؟

من ندارم نود ولی عموما تعریف تریال اینه ک همینطورم هست گمون کنم نرم افزار کامله و 30 روز مهلت اسفتاده داره

بعد تفاوت نود اورجینال با غیر اورجینالم میشه بگید به من؟

فرضاکسی پول داد خرید یا از کلیدی ک تو سایت خاصی هست استفاده کرد چ تفاوتی تو حفاظت داره؟دقیقا نود 32 ساپورتش چی رو تضمین میکنه

گارانتی حذف ویروس داره؟مثل نورتون ؟

یا گارانتی پرداخت خسارت داره مث
    کومودو؟

خب ساپورتش رو ک ایرانیا نمیتون استفاده کنن ( امثال من) زبان انگلیسی باید مسلط باشن خب عموما نمیتونن برن(شاید درصد کمی بتونن) سوالشونو مستقیم بپرسن از ساپورت eset

پس مجبوره بیاد تو فروم های ایرانی بپرسه و مشکلش حل کنه پس در اینجا ساپورت نود هم بی مصرف میشه یه جورایی واسه کاربر ایرانی و کاربر ایرانی مشکلی ک باید کمپانی عریض طویل eset حل کنه رو به صورت مجانی در انجمن واسه کاربر نود 32 حل کرده

چون اگه کاربر ایرانی داخل انجمن حل نکنه مشکل اون شخص رو اون طرف هم مجبوره بره پاک کنه انتی ویروس رو و مسلما فروشنده های نسخه های اورجنیال نود سی دو جز چند تا فایل پرسش پاسخ ک رو سایتشون هست فکر نکنم بتونن ساپورت خاصی ارائه بدن چ ساپورت تو بحث حذف
    ویروس چ ساپورت تو بحثای نرم افزاری همونطور ک من دیدم شما گفتید به اون شخص مورد نظر استاپ ورکینگت به خاطر اینکه نسخه اورجینال نداری!
    البته شما نپرسید من نمیدونم چ طوری میدونسید طرف نسخه غیر اورجینال داره استفاده میکنه ک این حرف رو زدید و مشکل استاپ ورکینگ رو ربط دادی به غیر اورجینال بودن موضوع

مورد بعدی مشکلی واسه کابر ایرانی پیش بیاد واقعا نیازی به ساپورت نیس چون کاربرا میتونن با تجربه های هم دیگه مشکلشونو حل کنن درست میگم؟

عموما هم همینطوره اگرم سیستمش ویروسی شد خب اینقدر انجمن هست ک خبرن تو اینکار از خود نود سی دو و شرکتای امنیتی هم سرترن هستن کاربرای تو فرومای خارجی ک مشکلای کاربرارو در عرض 10 دقیقه حل میکنن کاری ک نود نمیتونه انجام بده تو یکساعت

همینطور دوروز قبل بر اساس اسنادی ک ویکی لیکس منتشر کرده:

مطمعنا میتونید بخونید از اونجایی ک فروشنده اورجینال محصولات eset هستید به زبان انگلیسی تسلط کافی دارید

21 محصول امنیتی از جمله eset توسط هکر سازمان سی آی ای به راحتی هک شده بودن و قابل نفوذ بودن طی چند سال ک تازه افشا شده از بسیاری از کاربرای دنیا دزدی اطلاعاتی میکرده !چ از طریق گوشی های هوشمند چ طرق دیگه

خب من سوالم اینه شرکتی ک نتونه امنیت کاربرشو تامین کنه چ طوری حاضر پولای کلان کلان بگیره واسه ارائه محصولات امنیتی؟

فقطم به نود نیس بقیشونم همینطور بوده

البته نه همه چون مثلا
    sophos تو این لیست نیس و چند تای دیگه

اما این جا یه مسئله هست الان تو همین فروم و هزار فروم دیگه تو کل دنیا کلیدای مثلا محصولات اوست قابل دسترسه یه نفرم از نمایندگی اوست نیمده چک کنه فروم رو یا راهنمای اشتباه به کاربر بکنه و تاکید بکنه ک حتما نسخه اصلی بخرید واسه استاپ ورکینگ کردن برنامه ک ممکنه هزار دلیل جانبی داشته باشه

ولی خب یه شرکتی مث نود ک تاکید داره همه از نسخه اصلی استفاده کنن همه پول بدن هزار فیلترینگـــــ
    روی سایتهای ارائه کلید انجام میده اینجا هم جوابی داره؟

شما به عنوان فروشنده شرکت eset خواهشا جواب منو بدید ممنون میشم

Last edited by sunshineboy; 18-03-2017 at 00:20.

4. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

داستان خوبی نوشتی . عجب حوصله ای داشتی !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

خب راس میگ دیگ

7. این کاربر از milad iisazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام .دوست عزیز ممنون بابت اطلاعات خویتون. این نماینده فروش NOd اینو نگه (
    داستان خوبی نوشتی . عجب حوصله ای داشتی ! ) چی بگه.
    حرف حساب جواب نداره.
    کاش اینقدر که دنبال مادیات و سود شخصی باشیم حداقل کمی هم به هموطنمون خدمت میکردیم.حالا اگه این نود تولید داخلی بود یه حرفی.نه اینکه سودش یره تو جیب یه شرکت خارجی که تازه گند نداشتن امنیت کاملشم در اومده. مرسی از پست بسیار خویتون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

نود ۹و۱۰اپدیت انلاین نمیشن و اکتیو هم نمیشن باید پول بدی ک میگی نداری اگه میخوای نود ۸نصب کن هم اپدیتش و هم اکتیوش رایگانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نمیشه ورژن 10 رو مثل 8 نامحدود اکتیو کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    مطالب خوب و قابل استفاده ای گذاشتید اما چند نکته قابل ذکر هست شما به ان اشاره ناقص کردید
    1. هیچگاه امنیت 100% نیست و امکان نفوذ در هر شرایطی به هر نوع سیستم وجود داره!
    امنیت رو هیچکس تضمین نمیکنه زیرا افرادی نرم افزار امنیتی رو خلق میکنن و با توجه به ان افرادی معکوس انها رو!
    خوب اینها وارد جنگ سایبری و برای کل کل با یکدیگر از هزاران ترفند استفاده میکنند تا به سیستم یکدیگر نفوذ پیدا کنن.
    حال چند کمپانی بزرگ دنیا با هم در رقابت هستن مطمان با حملات شدید به سمت همدیگر هست و بدافزار های جدید و به صورت کاملا حرفه با هزینه های خیلی زیاد طراحی شده
    طبیعی هست سهام بازنده به شدت افت میکنه و دیگر شرکتها شروع به تبلیغات بیشتر میکنن
    حالا جایگاه سیستم شما در کدام مرحله هست؟ آیا برای سیستم شما چنین بدافزارهای طراحی میشود؟
    شما باید نسب به جایگاه سیستم خود ضرایب امنیتی خود را افزایش دهید تا از حداقل حملات جلوگیری کنید
    ماننده خورویی که دزدگیر میبنده، قفل فرمون میزنه، سویچ کد دار میزنه و ...
    اما باز ماشینش رو تو پارکینگ میذاره و محفاظشه
    خوب این نشونه اینه که هیچ امنیتی 100% نیست و حملات هم هزینه زیادی داره

2. سعی کنید لایسنس رو اورجینال از شرکتی بگیرید که معتبر باشه و گارانتی کنه
    معتبر بودن شرکت دلیلش این هست که طبق تعهداتی که شرکت به شما داده عمل کنه و سعی بر این باشه که امنیت کاربراش تامین شده باشه!
    حالا می پرسید که شرکت چه امنیتی برقرار میکنه
    اول از همه شرکت در چهارچوبی که قرار گرفته مجبور میشه لایسنس رو اورجینال بده و توصیه میکنه که از جدیدترین بروز رسانی ها استفاده بشه
    دوم آموزشاتی که شرکتها به شما داده میشه باعث میشه تا از ایمن بودن سیستمتون با خبر بشید
    سوم پشتیبانیی که شرکت به شما میده سعی میشه تا نهایت امنیت برقرار بشه و خیلی منطقی هست تیم پشتیبانی یک شرکت معمولا بیشتر با خرابی های یک نرم افزار در ارتباط هستند و قدرت بیشتری در رفع مشکل پیش امده انجام میشه
    همچنین باید به موقع از پشتیبانی استفاده بشه تا از خرابی های بیشتر جلوگیری بشه
    ممنون از اینکه وقتتون رو گذاشتید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام.
    لایسنس اورجینال نود32 رو از کجا باید بخریم؟
    هر سایتی رو میبینم، یه قیمتی زده.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •