تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: هارد سیگیت باراکودا خوب یا بد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض هارد سیگیت باراکودا خوب یا بد؟

با سلام خدمت دوستان
    بنده تصمیم به خریدن هارد دارم و تصمیم‌ام برای خرید هارد سیگیت باراکودا 2 ترا، تقریباً قطعی شده بود. اما بعد از تحقیقات گسترده ای که چه در سایتای ایرانی و چه خارجی انجام دادم با یه جمله به کرات مواجه شدم و اون این بود که: هاردهای سیگیت درصد خرابی بالایی دارند! و البته خیلی ها هم تعریف کردن از این هارد و گفتن راضی هستن. به همین خاطر من دچار سرگردونی شدم که آیا این هاردو بخرم یا وسترن آبی 2 ترا(و حتی 1 ترا بخاطر سرعت 7200)
    این دو مدل از سیگت و وسترن آیا در دوام تفاوت چشمگیری دارن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    من تجربه خرابی هارد وسترن دیجیتال رو دارم ، به هیچ عنوان مجددا ازش استفاده نخواهم کرد
    جالبه نمایندگی هارد خراب وسترن رو تعویض کرد به جاش هیتاچی داد ، میگم این که وسترن نیست ! میگه هیتاچی بهتره

3. 3 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام عزیز
    کدوم نمایندگی همچین حرکتی رو کرد؟!!!
    و اینکه هارد وسترن شما چه رنگی بود؟
    آخه من خودم سه سال پیش یه سبز بستم روی سیستم،بعد از حدود دو سال و موقع اجرای بازی جی تی ای 5 که سنگین هست به مشکل برخورد و دچار بدسکتور شد! و بعد متوجه شدم که رنگ سبز فقط به درد آرشیو میخوره و نباید واسش برای کارای سنگین استفاده کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    بنده تصمیم به خریدن هارد دارم و تصمیم‌ام برای خرید هارد سیگیت باراکودا 2 ترا، تقریباً قطعی شده بود. اما بعد از تحقیقات گسترده ای که چه در سایتای ایرانی و چه خارجی انجام دادم با یه جمله به کرات مواجه شدم و اون این بود که: هاردهای سیگیت درصد خرابی بالایی دارند! و البته خیلی ها هم تعریف کردن از این هارد و گفتن راضی هستن. به همین خاطر من دچار سرگردونی شدم که آیا این هاردو بخرم یا وسترن آبی 2 ترا(و حتی 1 ترا بخاطر سرعت 7200)
    این دو مدل از سیگت و وسترن آیا در دوام تفاوت چشمگیری دارن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    همه هاردها خرابی دارند منم تجربه خوبی با سیگیت ندارم یک بار مدل 2T گرفتم مشکل داشت بردم گارانتی یکی دیگه گرفتم اونهم همین مشکل را داشت بار سوم دیگه باز نکرده با ضرر ردش کردم رفت (تو انتقال فایلهای حجیم Not responding و هارد از سیستم غیب میشد میشد باید سیستم را خاموش و روشن میکردی تا برگرده ) بعد سری گرین وسترن دیجیتال گرفتم به نظرم سری Black Edition وسترن دیجیتال بهتر ار سیگیت سرعتش هم بهتر از سری گرین .اگه همراهش یک SSD سریEvo 850 با ظرفیت 256GB بگیرید و ویندوز روی آن نصب کنید سرعت سیستم شما بسیار بالا خواهد رفت.

6. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

همه برند های هارد امکان داره خرابی داشته باشن
    سیگیت جز برند های خوبه
    من خودم قدیما یه مدل 500 داشتم ، حدود 4 سال پیش 1 ترا داشتم و الانم 2 سالی هست مدل 3 ترا رو دارم و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم
    البته اگه مشکل مالی نداری سری بلک وسترن بهتر هستن

8. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

همه هاردها خرابی دارند منم تجربه خوبی با سیگیت ندارم یک بار مدل 2T گرفتم مشکل داشت بردم گارانتی یکی دیگه گرفتم اونهم همین مشکل را داشت بار سوم دیگه باز نکرده با ضرر ردش کردم رفت (تو انتقال فایلهای حجیم Not responding و هارد از سیستم غیب میشد میشد باید سیستم را خاموش و روشن میکردی تا برگرده ) بعد سری گرین وسترن دیجیتال گرفتم به نظرم سری Black Edition وسترن دیجیتال بهتر ار سیگیت سرعتش هم بهتر از سری گرین .اگه همراهش یک SSD سریEvo 850 با ظرفیت 256GB بگیرید و ویندوز روی آن نصب کنید سرعت سیستم شما بسیار بالا خواهد رفت.
    دقیقا همین مشکلی که شما داشتید رو خیلی جاهای دیگه هم در مورد سیگیت خوندم.و همین منو ترسونده از این برند. و در مورد سری گرینِ وسترن که خودمم دارم هم همینطور. ولی سری آبی رو نمیدونم.
    سری بلکِ وسترن که قطعا بهترین هست ولی بخاطر قیمت بالا با هر بودجه ای نمیشه طرفش رفت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

همه برند های هارد امکان داره خرابی داشته باشن
    سیگیت جز برند های خوبه
    من خودم قدیما یه مدل 500 داشتم ، حدود 4 سال پیش 1 ترا داشتم و الانم 2 سالی هست مدل 3 ترا رو دارم و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم
    البته اگه مشکل مالی نداری سری بلک وسترن بهتر هستن
    اتفاقاً خیلی خوندم و شنیدم که قبلاً برند خوبی بوده سیگیت و جدیداً محصولاتش بی کیفیت شدن.
    بله مشکل بودجه دارم و نمیتونم برم سمت وسترنِ بلک و بزرگترین مشکلمم همینه که حالا که نمیتونم بلک بخرم آیا آبی وسترن رو انتخاب کنم یا سیگیت باراکودا رو.
    ممنون که تجربه ت رو در میون گذاشتی

پروفشنال metallover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سیگیت 2 ترا بایت به زیاد خرابی داشتن معروفه.مدلهای 1 و 3 ترا کمتر مشکل دارن.حتی هارد اکسترنال سیگیت 2 ترا هم خرابی زیاد داشته

12. این کاربر از metallover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سیگیت 2 ترا بایت به زیاد خرابی داشتن معروفه.مدلهای 1 و 3 ترا کمتر مشکل دارن.حتی هارد اکسترنال سیگیت 2 ترا هم خرابی زیاد داشته
    جسارتاً فکر کنم 3 ترا رو با 2 ترا جابه‌جا گفتیدا، چون قضیه خراب بودن هاردهای 3 ترای سیگیت خیلی گسترده تر بود و به یه مشکل بزرگ قانونی برای کمپانی سیگیت تبدیل شد.
    ولی خب 2 ترا هم خیلی شنیدم که خرابی دارن. اما از طرفی اگه وسترن بلو بخرم که سرعت 5400 داره آیا این ریسک رو نداره که بخاطر سرعت پایین احتمال فشار اومدن و خراب شدن رو داشته باشه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اما از طرفی اگه وسترن بلو بخرم که سرعت 5400 داره آیا این ریسک رو نداره که بخاطر سرعت پایین احتمال فشار اومدن و خراب شدن رو داشته باشه؟
    نه ، 5400RPM بودن هارد دیسک باعث خرابی نمیشه .

15. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •