تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: SAMSUNG S7 Edge یا Xiaomi Mi Note 2

داره خودمونی میشه nasi1962's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خراسان شمالی

پيش فرض SAMSUNG S7 Edge یا Xiaomi Mi Note 2

سلام.
    دوستان من میخام تا یک ماهه دیگه گوشی بگیرم و بین (__SAMSUNG S7 Edge__) و (__Xiaomi Mi Note 2__) گیر کردم (__البته مدل Xiaomi Mi Note 2 هنوز وارد نشده و تازه معرفی شده__).

دو گوشی خیلی با هم تفاوتی ندارند، فقط Xiaomi رزولوشنه (__FULL HD__) داره.
    تو ویدیوهای معرفی و عکسها که کیفیت تصویرش از سامسونگ بهتر بوده البته جفتشون تقریبا در یک رده هستن.

غیر از رزولوشن در اکثر امکانات Xiaomi Mi Note 2 سرتره،
    تا حالا از Xiaomi گوشی نداشتم و نمیدونم چجوریه، فقط شنیدم که گوشیهای خیلی خوبی داره.

در حال حاظر (__iPhone 6__) دارم و به جهت کوچکی صفحه، گوشی بزرگتر احتیاج دارم.
    استفاده هم بیشتر عکاسی، فیلم برداری و فیلم دیدن بسیار زیاد و گاهی هم بازی.
    مشخصات Xiaomi رو خودتون ببینید، جواب دقیق و موشکافانه میخام.
    ممنون.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام.
    دوستان من میخام تا یک ماهه دیگه گوشی بگیرم و بین (__SAMSUNG S7 Edge__) و (__Xiaomi Mi Note 2__) گیر کردم (__البته مدل Xiaomi Mi Note 2 هنوز وارد نشده و تازه معرفی شده__).

دو گوشی خیلی با هم تفاوتی ندارند، فقط Xiaomi رزولوشنه (__FULL HD__) داره.
    تو ویدیوهای معرفی و عکسها که کیفیت تصویرش از سامسونگ بهتر بوده البته جفتشون تقریبا در یک رده هستن.

غیر از رزولوشن در اکثر امکانات Xiaomi Mi Note 2 سرتره،
    تا حالا از Xiaomi گوشی نداشتم و نمیدونم چجوریه، فقط شنیدم که گوشیهای خیلی خوبی داره.

در حال حاظر (__iPhone 6__) دارم و به جهت کوچکی صفحه، گوشی بزرگتر احتیاج دارم.
    استفاده هم بیشتر عکاسی، فیلم برداری و فیلم دیدن بسیار زیاد و گاهی هم بازی.
    مشخصات Xiaomi رو خودتون ببینید، جواب دقیق و موشکافانه میخام.
    ممنون.
    شیاومی جنس هاش کیفیت خوبی دارن ولی خب تو ایران این برند جایی نداره
    بنظرم سامسونگ رو ور داری بهتره چون اگه یه زمانی خواستی بفروشی خریدار زیاد داره و اینکه لوازم جانبی هاش بیشتره همینطور خدمات پس از فروش داره
    سامسونگ تمام نیازایی که داریو میتونه برطرف کنه برات اما اگه کاربر حرفه ای با گوشی زیاد کاری میکنی و تنوع دوست داری دولپ های قدرتمندی داره شیاومی هم

3. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nasi1962's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خراسان شمالی

پيش فرض

شیاومی جنس هاش کیفیت خوبی دارن ولی خب تو ایران این برند جایی نداره
    بنظرم سامسونگ رو ور داری بهتره چون اگه یه زمانی خواستی بفروشی خریدار زیاد داره و اینکه لوازم جانبی هاش بیشتره همینطور خدمات پس از فروش داره
    سامسونگ تمام نیازایی که داریو میتونه برطرف کنه برات اما اگه کاربر حرفه ای با گوشی زیاد کاری میکنی و تنوع دوست داری دولپ های قدرتمندی داره شیاومی هم
    ممنون، اصلا به فروش فکر نمیکنم، چون من هر گوشی که میخرم بیشتر از یک سال دستم میمونه، تا بیام بخوام بفروشم یک میلیون ارزونتر باید بفروشم، درسته سامسونگ فروشش راحت تره ولی الان SAMSUNG S7 Edge دو میلیونه و Xiaomi Mi Note 2 حداکثر یک و پونصد، پس یک سال دیگه 500 الی 700 تومن ضرر میکنم تو فروشه Xiaomi
    من SAMSUNG S5 32GB داشتم 1.850 خریدم، 12 ماه بعد فروختم 950 ، متوجه منظورم شدی؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ممنون، اصلا به فروش فکر نمیکنم، چون من هر گوشی که میخرم بیشتر از یک سال دستم میمونه، تا بیام بخوام بفروشم یک میلیون ارزونتر باید بفروشم، درسته سامسونگ فروشش راحت تره ولی الان SAMSUNG S7 Edge دو میلیونه و Xiaomi Mi Note 2 حداکثر یک و پونصد، پس یک سال دیگه 500 الی 700 تومن ضرر میکنم تو فروشه Xiaomi
    من SAMSUNG S5 32GB داشتم 1.850 خریدم، 12 ماه بعد فروختم 950 ، متوجه منظورم شدی؟
    داش برندا فرق میکنه ها اینو من میگم در نظر بگیر کاری ندارم بعد 12 ماه یا 24 ماه شاید نصف قیمت شه
    میگم از لحاظ راحتی اب کردن سامسونگ راحت تره سامسونگ رو بهتر میدونن همه و مشتری براش زیاده دوم این شیاموی خیلی ازش میافته چون خریدار ندارن
    درسته منم الان سونی ایکس زد سه هفته ای میشه خریدم اما تو این سه هفته 150 تومن از قیمتش کمتر شده شاید سال دیگه همین موقع بترکونن کمتر از 1 تومن بخرن
    کلا گوشی ضرر هست خریدن قیمت بالا ها اگر منتظر بمونی میتونی بعد عید با قیمت خوب ایفون 7 بخری و یا اس 8 رو بگیری که واقعا اون زمان کلاس خودشون رو دارن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با اینکه من واقعا و جدا xiaomi رو قبول دارم و خیلی براش احترام قایلم...و با اینک mi note 2 خیلی مشخصات وسوسه انگیزی داره...اما وقتی بحث سر s7 edge میشه خب قضیه فرق میکنه...این گوشی ب طرز دلخراشی کامله !!! خریدنش خیلی منطقی تره! مخصوصا وقتی حرف دوربین میشه سامسونگ با کمی اغراق بهترینه!
    ضمنا amoled سامسونگ قطعا بهتر از amoled بقیه برندا خواهد بود شک نکن...

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عزیز خرید و فروش که نمیکنی دستگاه الکتریکی بخری مشتری اول و اخرش خودتی حالا اگه خواستی یه روز بفروشی بسته به وضیعت گوشی 20 تا 30 درصد کمتر از قیمت اک میفروشی
    شیاومی نو با کلی ریسک میخرن چه برسه دست دو اشتباه نکن یا ایفون بگیر یا سامسونگ

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Last edited by NOR-1; 06-11-2016 at 13:16.

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

صددرصد سامسونگ اج بگیر که امتحانش رو پس داده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •