تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل عجیب 20 موس و سیستم !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

13 مشکل عجیب 20 موس و سیستم !!!

اسلام بنده یک گیم نت راه اندزای کردم و همه موس ها مدل گیمینگ m602 هست و مادربورد همه سیستم ها h81 plus گیگابایت هست و cpu inter g3250
    مشکل عجیبی که دارم اینه که کلیک اصلی موس (کلیک چپ) از هر 10 تا کلیک یک بار یک بار کلیک نمیکنه یا چند بار کار میکنه ! جالبی اینجاست که همه سیستم ها و موس ها این مشکل دارند هر 20 تا !

سیستم سرورم هم مشخصات فرق میکنه و حتی نوع موس ولی باز هم این مشکل است ! تنها چیزی که مشترک هست نوع ویندوز هست که همه 21 سیستم ویندوز 64 bit 7 هست ! ولی خوب نه ویروسی دارد نه چیزی چون ویندوز سالم بوده و هارد خالی و فقط من بازی نصب کردم !
    جدید: بنده فهمیدم که باید درایور usb3 اینتل را نصب کنم تا مشکل حل شود . من این کارو کردم و مشکل حل شد ولی 3 تا از سیستم هام وقتی این کارو کردم حالا دیگر وقتی موس داخل سیستم میزنم موس را نمیخواند و چند بار اگر در بیارم و بزنم سیستم ریست میشود و اخطار bluscreeen میدهد و ریست میشود! ویندوز را عوض کردم bios را هم اپدیت کردم مشکلی نداشت ؟ مشکل از چیست ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اسلام بنده یک گیم نت راه اندزای کردم و همه موس ها مدل گیمینگ m602 هست و مادربورد همه سیستم ها h81 plus گیگابایت هست و cpu inter g3250
    مشکل عجیبی که دارم اینه که کلیک اصلی موس (کلیک چپ) از هر 10 تا کلیک یک بار یک بار کلیک نمیکنه یا چند بار کار میکنه ! جالبی اینجاست که همه سیستم ها و موس ها این مشکل دارند هر 20 تا !

سیستم سرورم هم مشخصات فرق میکنه و حتی نوع موس ولی باز هم این مشکل است ! تنها چیزی که مشترک هست نوع ویندوز هست که همه 21 سیستم ویندوز 64 bit 7 هست ! ولی خوب نه ویروسی دارد نه چیزی چون ویندوز سالم بوده و هارد خالی و فقط من بازی نصب کردم !
    جدید: بنده فهمیدم که باید درایور usb3 اینتل را نصب کنم تا مشکل حل شود . من این کارو کردم و مشکل حل شد ولی 3 تا از سیستم هام وقتی این کارو کردم حالا دیگر وقتی موس داخل سیستم میزنم موس را نمیخواند و چند بار اگر در بیارم و بزنم سیستم ریست میشود و اخطار bluscreeen میدهد و ریست میشود! ویندوز را عوض کردم bios را هم اپدیت کردم مشکلی نداشت ؟ مشکل از چیست ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
    با موس دیگه ای تست کردین؟
    مشکلتون میتونه هزار تا دلیل داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با موس دیگه ای تست کردین؟
    مشکلتون میتونه هزار تا دلیل داشته باشه
    بله بقیه موس ها رو سریع میخونه و مشکلی نداره حتی همون مدل .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

حتی وقتی usb3 را از سیستم پاک میکنم مجدادا موس فعال میشود ولی وقتی نرم افزار usb3 را مجدادا نصب میکنم باز مشکل پیش می اید ً! واقعا گیج شدم چی کار کنم !

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درایور یو اس بی 3 آخرین ورژنش نصب شده ؟ با ورژن های دیگشم تست کنید

میتونه این مشکل از خود ویندوز هم باشه با یک ورژن دیگه ویندوز هم تست کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •