تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل در مرور گر فایرفاکس!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض مشکل در مرور گر فایرفاکس!!

با سلام. من یک مشکل داشتم ساعت و تاریخ ویندوز بعد از خاموش و روشن کردن به 2009 برمی گشت! به خاطر همین بعضی از سایت ها رو مرور گر ها باز نمی کردن این ارور رو میداد( your connection not secur)
    الان باتریش و عوض کردم درست شده تاریخ و ساعتش سایت ها رو هم باز می کنن ولی فقط فایرفاکس هنوز فیکس نشده.این اررور رو هنوز میده .کشش و پاک کردم درست نشد.کامل پاک کردم از اول ریختم بازم فیکس نشد.
    ممنون میشم کسی کمک کنه این مشکل و حل کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام. من یک مشکل داشتم ساعت و تاریخ ویندوز بعد از خاموش و روشن کردن به 2009 برمی گشت! به خاطر همین بعضی از سایت ها رو مرور گر ها باز نمی کردن این ارور رو میداد( your connection not secur)
    الان باتریش و عوض کردم درست شده تاریخ و ساعتش سایت ها رو هم باز می کنن ولی فقط فایرفاکس هنوز فیکس نشده.این اررور رو هنوز میده .کشش و پاک کردم درست نشد.کامل پاک کردم از اول ریختم بازم فیکس نشد.

دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

لطفا یکی راهنمایی کنه .ممنون

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

یکی از راه حل ها که عوض کردن باتری بود که شما انجام دادین ! مطمئنین الان تایم مشکلی نداره؟
    یه بار با Iobit Unistaller پاک کنین فایرفاکس رو و اگر ویندوزتون 64 بیت هست Waterfox رو امتحان کنین .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

یکی از راه حل ها که عوض کردن باتری بود که شما انجام دادین ! مطمئنین الان تایم مشکلی نداره؟
    یه بار با Iobit Unistaller پاک کنین فایرفاکس رو و اگر ویندوزتون 64 بیت هست Waterfox رو امتحان کنین .

ممنون بابت راهنماییتون.فقط یک مشکلی هست روی این مرور گر نمی تونم idm رو نصب کنم.یعنی بخوام چیزی رو دانلود کنم با idm نمیشه.حتما باید لینکش و کپی کنم توی idm. این طوری هم توی دانلود ویدیئو ب مشکل بر می خورم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ممنون بابت راهنماییتون.فقط یک مشکلی هست روی این مرور گر نمی تونم idm رو نصب کنم.یعنی بخوام چیزی رو دانلود کنم با idm نمیشه.حتما باید لینکش و کپی کنم توی idm. این طوری هم توی دانلود ویدیئو ب مشکل بر می خورم.
    افزونه FlashGot رو نصب کنید.این افزونه لینک رو میده به IDM و مشکلتون حل میشه

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

برید این سایت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    روی Install کلیک کنید وقتی نصب تموم شد مرورگر رو ریست کنید ببینید مشکل حل شد یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •