تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بیدار شدن از خواب در یک ساعت خاص

داره خودمونی میشه 37598's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض بیدار شدن از خواب در یک ساعت خاص

سلام
    من چند وقتیه که سر ساعت 2:30 نصفه شب از خواب بیدار میشم
    بعضی وقتا خواب میبینم بعضی وقتا هم همینجوری بیدار میشم

چند ماه قبلتر هم ساعت 4:30 بیدار میشدم

نمیدونم مشکلی داره این قضیه یا عادیه؟

2. این کاربر از 37598 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    من چند وقتیه که سر ساعت 2:30 نصفه شب از خواب بیدار میشم
    بعضی وقتا خواب میبینم بعضی وقتا هم همینجوری بیدار میشم

سلام
    منم پارسال اینجوری شدم. حداقل سه ماه هم طول کشید این داستان
    شب می خوابیدم ساعت 3 بیدار می شدم و دیگه خوابم نمی برد تا فردا شب
    برای من دلیلش فشار عصبی خیلی شدیدی بود که اون موقع داشتم
    بعد از این که یکم اوضاعم بهتر شد به مرور این اتفاق هم کم شد تا اینکه کلا قطع شد و الان ممکنه یکی دو بار تو ماه این اتفاق برام بیوفته

شما تو این چند وقت مشل روحی خاصی پیدا نکردین؟ (فشار کاری ، فشار مالی، مشکل خانوادگی و.... )

4. 2 کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    منم پارسال اینجوری شدم. حداقل سه ماه هم طول کشید این داستان
    شب می خوابیدم ساعت 3 بیدار می شدم و دیگه خوابم نمی برد تا فردا شب
    برای من دلیلش فشار عصبی خیلی شدیدی بود که اون موقع داشتم
    بعد از این که یکم اوضاعم بهتر شد به مرور این اتفاق هم کم شد تا اینکه کلا قطع شد و الان ممکنه یکی دو بار تو ماه این اتفاق برام بیوفته

شما تو این چند وقت مشل روحی خاصی پیدا نکردین؟ (فشار کاری ، فشار مالی، مشکل خانوادگی و.... )
    فشار کاری و درسی و ... که هست ولی فک نمیکردم که تاثیر داشته باشه
    بعد من بعد از اینکه بیدار میشم حدود 5 -15 دقیقه بعدش خوابم میبره و تا صبح میخوابم
    چون کلا آدم شادی ام و زیاد به خودم سخت نمیگیرم
    Last edited by 37598; 25-10-2016 at 09:51.

6. این کاربر از 37598 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

انشالله که زودتر درست میشه
    من تجربه خودمو گفتم

8. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    من چند وقتیه که سر ساعت 2:30 نصفه شب از خواب بیدار میشمبعضی وقتا خواب میبینم بعضی وقتا هم همینجوری بیدار میشم
    سلام
    بعد از ظهرها میخوابین ؟ اگر بله , دیگه نخوابین و تست کنین
    نزدیکتون وای فای قوی نیست ؟ دکل موبایل چی ؟ موبایل روشن چی ؟ اینها میتونه تاثیر گذار باشه
    شمال جنوب میخوابین یا شرق غرب ؟ بهتره شمال جنوب بخوابین تا تاثیر میدان مغناطیسی زمین به حداقل برسه
    در مغز یک ساعت بیولوژیک هست که در زمانهای معینی دستورات معینی صادر میکنه مثل بلوغ , پیری , بیدار شدن در ساعتی معین یا به خواب رفتن در ساعتی معین و غیره

10. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    بعد از ظهرها میخوابین ؟ اگر بله , دیگه نخوابین و تست کنین
    نزدیکتون وای فای قوی نیست ؟ دکل موبایل چی ؟ موبایل روشن چی ؟ اینها میتونه تاثیر گذار باشه
    شمال جنوب میخوابین یا شرق غرب ؟ بهتره شمال جنوب بخوابین تا تاثیر میدان مغناطیسی زمین به حداقل برسه
    در مغز یک ساعت بیولوژیک هست که در زمانهای معینی دستورات معینی صادر میکنه مثل بلوغ , پیری , بیدار شدن در ساعتی معین یا به خواب رفتن در ساعتی معین و غیره
    نه ظهرا که سرکارم 8 تا 17
    میخوایم بخوابیم ظهرا ولی نمیذارن
    وای فای که فاصله داره
    دکل هم که نیست
    ولی موبایل و تبلت با وای فای روشن به فاصله 60 سانتی هست
    شرق به غرب هم میخوابم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

نه ظهرا که سرکارم 8 تا 17 میخوایم بخوابیم ظهرا ولی نمیذارنوای فای که فاصله داره دکل هم که نیست ولی موبایل و تبلت با وای فای روشن به فاصله 60 سانتی هستشرق به غرب هم میخوابم
    سلام
    شمال جنوب بخوابین , وای فای رو خاموش کنین یا ببرین دورترین جا از محل خواب , موبایل رو روی حالت هواپیما بذارید ,
    تا خسته و خواب آلود نشدین به رختخواب نرین
    ,
    حداقل یک ساعت قبل از خواب چیزی نخورین , اگر در خواب تشنه میشین نیم ساعت قلبش آب بخورین و چند دقیقه قبل از خواب برید دستشوئی ,
    وقتی از سر کار برمیگردین ,صورت رو با آب و صابونِ کم بشورید خصوصاً اگر پوست چرب دارین , حتماً با آب ولرم و تمیز توی بینی رو چند بار بشورین و آب رو کمی بکشین توی بینی و بعد فین کنین (هر سوراخ بینی جداگانه , سوراخ دیگر رو موقع فین کردن بگیرین) . اگر در شهر بزرگ هستین مایع سیاه رنگی از بینی خارج میشه که گرد و غبار و دوده و گردِ لنت و لاستیک ماشینهاست
    آب هم غرغره کنین و صدای خخخخخ از گلو در بیارین و تف کنین تا گلو هم از این مخاط کثیف تمیز بشه . چشمها رو هم با دست تمیز و اب تمیز و ولرم بشورید . این کارها در سلامتی و آرامش و تنفس راحت و خواب راحت تاثیر زیادی داره
    اگر اهل دخانیات و الکل و مواد نیستین بسیار عالی هست چون اینها جز ضرر چیزی نداره فقط مراقب باشین فریب نخورین و آلوده به اینها نشین
    اگر اهل بعضیهاش یا همشون هستین سریعاً تصمیم بگیرین که لااقل مصرف رو به حداقل برسونین یعنی تا فشار نیاد بهتون نرید سراغش و فقط کمی مصرف کنین . اگر هم که بتونین ترک کنین که نور علی نور هست
    اینها در مختل شدن کار بدن و خواب و شغل و زندگی تاثیر زیادی دارند .
    درضمن , حتی سیمهای برق هم میدان مغناطیسی داره که بر بدن اثر میذاره بهتره محل خوابتون حداقل 60 یا 70 سانت از سیمهای برق فاصله داشته باشه

13. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    شمال جنوب بخوابین , وای فای رو خاموش کنین یا ببرین دورترین جا از محل خواب , موبایل رو روی حالت هواپیما بذارید ,
    تا خسته و خواب آلود نشدین به رختخواب نرین
    ,
    حداقل یک ساعت قبل از خواب چیزی نخورین , اگر در خواب تشنه میشین نیم ساعت قلبش آب بخورین و چند دقیقه قبل از خواب برید دستشوئی ,
    وقتی از سر کار برمیگردین ,صورت رو با آب و صابونِ کم بشورید خصوصاً اگر پوست چرب دارین , حتماً با آب ولرم و تمیز توی بینی رو چند بار بشورین و آب رو کمی بکشین توی بینی و بعد فین کنین (هر سوراخ بینی جداگانه , سوراخ دیگر رو موقع فین کردن بگیرین) . اگر در شهر بزرگ هستین مایع سیاه رنگی از بینی خارج میشه که گرد و غبار و دوده و گردِ لنت و لاستیک ماشینهاست
    آب هم غرغره کنین و صدای خخخخخ از گلو در بیارین و تف کنین تا گلو هم از این مخاط کثیف تمیز بشه . چشمها رو هم با دست تمیز و اب تمیز و ولرم بشورید . این کارها در سلامتی و آرامش و تنفس راحت و خواب راحت تاثیر زیادی داره
    اگر اهل دخانیات و الکل و مواد نیستین بسیار عالی هست چون اینها جز ضرر چیزی نداره فقط مراقب باشین فریب نخورین و آلوده به اینها نشین
    اگر اهل بعضیهاش یا همشون هستین سریعاً تصمیم بگیرین که لااقل مصرف رو به حداقل برسونین یعنی تا فشار نیاد بهتون نرید سراغش و فقط کمی مصرف کنین . اگر هم که بتونین ترک کنین که نور علی نور هست
    اینها در مختل شدن کار بدن و خواب و شغل و زندگی تاثیر زیادی دارند .
    درضمن , حتی سیمهای برق هم میدان مغناطیسی داره که بر بدن اثر میذاره بهتره محل خوابتون حداقل 60 یا 70 سانت از سیمهای برق فاصله داشته باشه
    سلام
    چند وقتی هست که از این مشکل من میگذره
    قبلا اینجورری میشدم ولی الان که شغلم رو عوض کردم بهتر شده
    دیگه کمتر بیدار میشم اونم دلیلش استرس هستش
    مشکلی که تو شغل قبلیم داشتم این بود که توی مخابرات کار میکردم و درست با فاصله 10-15 متری دکل مخابراتی بودم و فک کنم این خیلی تاثیر گذار بود
    حالا خدا رو شکر خیلی بهتر شده ولی خوب بعضی از مواقع استرس و ناراحتی باعث میشه بعضی از هفته ها این مشکل پیدا بشه

15. 2 کاربر از 37598 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •