سلام خدمت دوستان عزیز اونایی که اطلاعات کاملی در مورد پرورش دهندگان واقعا واقعا واقعا معتبر جرمن دارند بهم بگن که میتونم با مبلغ 4500000 یه توله ی جرمن شولاین اصل که شجره داشته باشه و بتونم تو مسابقات شرکتش بدم گیرم بیاد منظور از اینکه تو مسابقات سرکتش بدم این نیست که حتما میخوام واسه مسابقات برم نه نه اصلا اینجور نیست فقط میدونم اگه سگی این شرایط رو داشته باشه یقینا اصالت داره و فروشنده کلاه سرت نزاشته و الکی دلخوشت نکرده که این از مولدهای اصیل گرفته شده و اینجور حرفا خب فک کنم دوستانی که تو این چیزا ماهر باشن واقعا بفهمن که من الان چی میخوام و اینوهم بگم که در طوله تمامه زندگیم چه زمانی که مجرد بودم و چه الان که متاهل هستم فقط و فقط عاشق جرمن هستم و خوشبختانه خانومم هم دقیقا همینجوره قبلا یه توله ی جرمن داشتیم که از یه آشنا تونستیم بگیریم اوله ازدواجمون بود و همون شده بود عضوی از خانوادمون حتی تا پارک هم میخواستیم بریم اول اون سوار ماشین میشد و حتی محال بود بدونه اون غذا بخوریم اما نامردا ازمون دزدیدنش و الان یکساله از گشتن دنبالش و آگهی زدن خسته شدیم و میخوام یکی بخرم دوستان تورو خدا راهنمایی کنن دیگه کامل حرفامو زدم.