تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: نصب سیستم ماشین در خانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض نصب سیستم ماشین در خانه

سلام
    سیستم ماشینمو عوض کردن الان یه جفت باند با یه آمپلی بی استفاده دارم میخواستم تو اتاقم نصبش کنم
    اگه میشه به صورت تصویری کمکم کنین که باید چیکار کنم
    از نحوه سیم کشی گرفته تا نحوه برق رساندن به آمپلی فایر و تنظیم آمپلی
    و اینم بگم فقط برا یک جفت باند میخوام

ممنون میشم سریع یکی جوابمو بده

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    سیستم ماشینمو عوض کردن الان یه جفت باند با یه آمپلی بی استفاده دارم میخواستم تو اتاقم نصبش کنم
    اگه میشه به صورت تصویری کمکم کنین که باید چیکار کنم
    از نحوه سیم کشی گرفته تا نحوه برق رساندن به آمپلی فایر و تنظیم آمپلیو اینم بگم فقط برا یک جفت باند میخوام
    ممنون میشم سریع یکی جوابمو بده
    سلام و خوش آمد به شما
    این کار عملی هست اما باید مشکل منبع تغذیه ی سیستم رو حل کنین چون برق 12 ولت با آمپر بالا میخواد
    یعنی یا باید باتری ماشین بذارین توی اتاق با شارژر مخصوص که خطر انفجار باتری هم داره و یا یک آداپتور 220 به 12 ولت با آمپراژ بالا بخرین که آمپراژش هم بستگی به آمپر آمپلی فایر داره
    البته اگر فقط 2 بلندگو دارین و مجموع واتشون از وات ضبط کمتره پس نیازی به آمپلی فایر نیست و یک آداپتور کوچکتر هم سیستم رو راه میندازه
    سیم کشیش خیلی ساده هست
    بلندگوها هر کدوم یک مثبت داره و یک منفی که یا از پشت ضبط میگیرین یا از مکان مخصوص در آمپلی فایر
    برق 12 ولت هم وصل میشه به ضبط که نباید مثبت و منفیش رو اشتباه نصب کنین . مثبت معمولاً قرمز هست
    آمپلی فایر هم یک مثبت و منفی 12 ولت با آمپر بالا میخواد و سپس خروجی صدای ضبط وصل میشه و ورودی آمپلی فایر و از اون میره برای دو بلندگوها
    اینها عکسهای سیم کشی هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام و خوش آمد به شما
    این کار عملی هست اما باید مشکل منبع تغذیه ی سیستم رو حل کنین چون برق 12 ولت با آمپر بالا میخواد
    یعنی یا باید باتری ماشین بذارین توی اتاق با شارژر مخصوص که خطر انفجار باتری هم داره و یا یک آداپتور 220 به 12 ولت با آمپراژ بالا بخرین که آمپراژش هم بستگی به آمپر آمپلی فایر داره
    البته اگر فقط 2 بلندگو دارین و مجموع واتشون از وات ضبط کمتره پس نیازی به آمپلی فایر نیست و یک آداپتور کوچکتر هم سیستم رو راه میندازه
    سیم کشیش خیلی ساده هست
    بلندگوها هر کدوم یک مثبت داره و یک منفی که یا از پشت ضبط میگیرین یا از مکان مخصوص در آمپلی فایر
    برق 12 ولت هم وصل میشه به ضبط که نباید مثبت و منفیش رو اشتباه نصب کنین . مثبت معمولاً قرمز هست
    آمپلی فایر هم یک مثبت و منفی 12 ولت با آمپر بالا میخواد و سپس خروجی صدای ضبط وصل میشه و ورودی آمپلی فایر و از اون میره برای دو بلندگوها
    اینها عکسهای سیم کشی هست

سلام دوباره
    دوست عزیز ، ممنون از راهنماییتون.

من از یه نصاب پرسیدم گفتن برای تامین برق از یک تبدیل Ac به Dc استفاده کنین.
    فقط یه مشکلی اونم اینه که میخواستم اگه امکان داره به سیستم کامپیوتر خانگی وصلش کنم به جای استفاده از پخش خودرو اگه میشه بگین باید این قسمتشو چیکار کنم.
    و اینکه آمپلیم 320 وات کنوود هستش

ممنون

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام دوباره
    دوست عزیز ، ممنون از راهنماییتون.

فقط یه مشکلی اونم اینه که میخواستم اگه امکان داره به سیستم کامپیوتر خانگی وصلش کنم به جای استفاده از پخش خودرو اگه میشه بگین باید این قسمتشو چیکار کنم.
    و اینکه آمپلیم 320 وات کنوود هستش

ممنون
    1:بهترین کاری که برای منبع تغذیه میتونید انجام بدید، تهیه یه پاور دست دوم کامپیوتر هست!
    مثلا یه پاوری که 25 آمپر روی 12 ولت جریان میده با برند گرین رو میتونید 30 تومن تهیه کنید (از کسی که کاملا مطمعن هست)

2:مدل آمپلی رو مشخص کنید ، اگه امپلی ورودی "های ولت" یا Speaker Level داشته باشه، احتمالا میشه خروجی صوتی کامپیوتر رو مستقیم به آمپی زد!

3:ولی در گل پیشنهاد میکنم بجای این دردسر ها، اینارو بفروشید و یک اسپیکر برای کامپیوتر تهیه کنید...

6. 2 کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوبارهدوست عزیز ، ممنون از راهنماییتون.
    فقط یه مشکلی اونم اینه که میخواستم اگه امکان داره به سیستم کامپیوتر خانگی وصلش کنم به جای استفاده از پخش خودرو اگه میشه بگین باید این قسمتشو چیکار کنم.و اینکه آمپلیم 320 وات کنوود هستشممنون
    سلام
    ممنونِ خدای دانا
    تبدیل AC به DC یعنی همون آداپتور چون آداپتور ولتاژ 220 ولتِ برق متناوب شهر (AC) رو ابتدا کاهش میده به برق متناوب 12 ولت یا ولتاژهای دیگه , سپس ولتاژهای تولید شده رو از متناوب به مستقیم (DC) تبدیل میکنه
    این آمپلی فایر 320 وات هست پس برای روشن کردنش باید یک ترانس() 220 ولت AC به 12 ولت AC با واتِ خروجی حدود 400 وات یا 500 وات بخرین
    بعدش میتونین خروجی صدای کامپیوتر رو وصل کنین به ورودی صدای آمپلی فایر و از خروجیِ صدای آمپلی فایر بدین به بلندگوها
    اگر تهران هستین پاساژهای میدان توپخانه (میدان امام) معدن این چیرهاست
    در نصبِ برق 12 ولت به آمپلی فایر دقت کنین که مثبت و منفی رو جابجا نزنین چون ممکنه مدارهاش به فنا بره
    در نت گشتم , ترانس 12 ولت 10 آمپر () قیمتش 27000 تومنه
    نوشته حراج اما نمیدنم نو هست یا دست دوم و آیا استاندارد هست یا نه چون اگر غیر استاندارد باشه ممکنه حتی آتش بگیره

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان میخوام عکسی که از خروجی و ورودی آمپلی گرفتم پیوست کنم نمیشه
    چیکار باید بکنم ؟
    فقط زوود

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان میخوام عکسی که از خروجی و ورودی آمپلی گرفتم پیوست کنم نمیشهچیکار باید بکنم ؟
    فقط زوود

سلام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

ببخشید من آپلود کردم تو سایتی که گفتین
    ولی دایرکت لینکشو که میخوام بزارم ارور میده :

Errors

در هنگام فرستاده شدن مطالب شما اين مشکلات بوجود آمده است !

• توجه مهم

امکان ارسال لینک فعال ( قابل کلیک ) و عکس ( قابل مشاهده ) برای کاربران جدید امکان پذیر نیست .
      این محدودیت بصورت خودکار و به مرور زمان برای شما برداشته خواهد شد.

لطفا لینک ها فعال و عکس ها را از پست خود حذف کنید و سپس مطلب را ارسال کنید.
      برای اینکار کافیست از تگ های url و img استفاده نکنید.
      در عوض میتوانید url لینک ها و عکس ها را بصورت کد قرار دهید.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ببخشید من آپلود کردم تو سایتی که گفتینولی دایرکت لینکشو که میخوام بزارم ارور میده :
    بعد از آپلود عکس روش کلیک کنین

زیرش چند گزینه هست
    یکیش نوشته
    thumbnail for forum
    همون لینک رو کپی کنین و اینجا بچسبونین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    ممنونِ خدای دانا
    تبدیل AC به DC یعنی همون آداپتور چون آداپتور ولتاژ 220 ولتِ برق متناوب شهر (AC) رو ابتدا کاهش میده به برق متناوب 12 ولت یا ولتاژهای دیگه , سپس ولتاژهای تولید شده رو از متناوب به مستقیم (DC) تبدیل میکنه
    این آمپلی فایر 320 وات هست پس برای روشن کردنش باید یک ترانس() 220 ولت AC به 12 ولت AC با واتِ خروجی حدود 400 وات یا 500 وات بخرین
    بعدش میتونین خروجی صدای کامپیوتر رو وصل کنین به ورودی صدای آمپلی فایر و از خروجیِ صدای آمپلی فایر بدین به بلندگوها
    اگر تهران هستین پاساژهای میدان توپخانه (میدان امام) معدن این چیرهاست
    در نصبِ برق 12 ولت به آمپلی فایر دقت کنین که مثبت و منفی رو جابجا نزنین چون ممکنه مدارهاش به فنا بره
    در نت گشتم , ترانس 12 ولت 10 آمپر () قیمتش 27000 تومنه
    نوشته حراج اما نمیدنم نو هست یا دست دوم و آیا استاندارد هست یا نه چون اگر غیر استاندارد باشه ممکنه حتی آتش بگیره
    سلام
    ببخشید برام چند تا سوال برام پیش اومد:
    - اگه آمپلی فایر 320 وات هست چرا باید ترانس 400 یا 500 وات خرید؟
    - ترانسی که بین 400 تا 500 وات رو در ولتاژ 12 ولت ایجاد کنه، جریان حدود 37 آمپر رو میده. ولی ترانسی که معرفی کردید 10 آمپره.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •