تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: عدم امکان ورود به سیستم با administrator

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام هم در حالت safe mode و هم درحالت عادی درقسمت user account اکانتی بنام
    $homegroupuser
    administrators
    وجود داره ولی هنگام log in این اکانت دیده نمیشه.هیچکدام از تنظیمات یوزر اکانت هم قابل تغییر نیست
    یوزر اکانت فعلی در حال حاضر یک اکانت Standard است و همه موارد غیر فعال شده کاملا طبیعی است.
    از طریق این یوزر امکان حل مشکل وجود ندارد چون این یوزر دسترسی ادمین ندارد.
    و باید ابتدا با اکانت دیگری که دسترسی ادمین داشته باشد وارد ویندوز شد و سپس Account Type یوزر فعلی که دچار مشکل شده است را به Adminstrator تغییر داد.
    راه حلی که در سایت ها گفته شده است این است که اکانت Administrator که در همه ویندوز ها وجود دارد ولی غیرفعال است را در Safe Mode فعال کنیم و سپس با آن وارد ویندوز شویم و مشکلات یوزر مورد نظر را حل کنیم.
    ابتدا باید ویندوز را در حالت Safe Mode بوت کنید.
    سپس چک کنید اگر در صفحه Log on اکانت Administrator وجود داشت با آن وارد ویندوز شوید و همان جا در Safe Mode تغییرات لازم را انجام دهید.
    در غیر این صورت با یوزر خودتان وارد ویندوزدر شوید.سپس cmd را به صورت Run as admin اجرا کنید و متن زیر را تایپ و اینتر را بزنید تا اکانت Administrator فعال شود.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپس متن زیر را بنویسید و اینتر را بزنید تا رمز عبور اکانت ادمین به password تغییر کند.(به جای کلمه password می توانید رمز دلخواه را بنویسید)
    کد:
    سپس ویندوز را Restart و با اکانت Administrator وارد ویندوز شوید و در کنترل پنل ؛ Account type یوزر فعلی را به Administrator تغییر دهید.
    ویندوز را Restart و با اکانت اصلی وارد ویندوز شوید.
    کد:
      محتوای مخفی: این راه حل را هم می توانید امتحان کنید 
    در این روش یک یوزر اکانت با دسترسی ادمین در ویندوز ایجاد می کنیم و سپس با این یوزر اکانت وارد ویندوز شده و account type یوزر دچار مشکل شده را به Administrator تغییر می دهیم.
    دیسک بوت زیر را دانلود و سپس فایل ایمیج با فرمت ISO را از آن استخراج کنید.
    کد:
    ایمیج را می توانید در CD یا فلش مموری رایت کنید و سپس با فلش مموری یا CD بوت شوید.
    برای بوتیبل شدن فلش مموری با استفاده از این ایمیج می توانید از نرم افزار Rufus استفاده کنید.و برای بوتیبل شدن CD می توانید از نرم افزارهای مختلفی مانند imgburn یا ultrauso استفاده کنید.ایمیج را به صورت Burn Image رایت کنید ؛ اگر به صورت معمولی (Data) رایت کنید بوتیبل نخواهد شد.
    پس از بوت شدن با فلش مموری یا CD طبق تصاویر زیر یک یوزر اکانت ایجاد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم را Restart کنید. اگر درصفحه Logon نام اکانت ساخته شده وجود داشت با آن وارد ویندوز شوید و مراحل را ادامه دهید. اگر نام این یوزر وجود نداشت با اکانت خودتان وارد ویندوز شوید و سیستم را Restart کنید ؛ پس از ریستارت نام یوزر ساخته شده را در صفحه Logon مشاهده خواهید کرد.
    با یوزر فعلی احتمالا امکان نصب و استفاده از نرم افزارهایی که برای رایت ایمیج بر CD یا فلش مموری به کار می روند را نخواهید داشت.و باید از یک سیستم دیگر استفاده کنید و یا با ویندوز های پرتابل بوت شوید و سپس در ان ویندوز رایت را انجام دهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.
    در safe mod همه چیز مثل حالت عادی ویندوز هست یعنی اونجا هم هیچ چیز رونمیشه تغییرداد.در سی ام دی هم وقتی عبارت موردنظررو تایپ میکنم پیغام eror 5 میده یا بعضی وقتها میگه دسترسی ممکن نیست
    بنظر شما ویندوز رو عوض کنم بهتر نیست؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام.
    در safe mod همه چیز مثل حالت عادی ویندوز هست یعنی اونجا هم هیچ چیز رونمیشه تغییرداد.در سی ام دی هم وقتی عبارت موردنظررو تایپ میکنم پیغام eror 5 میده یا بعضی وقتها میگه دسترسی ممکن نیست
    بنظر شما ویندوز رو عوض کنم بهتر نیست؟
    من هم نتوانستم اکانت Administrator را در Safe mode فعال کنم و پیام Access is Denied را نشان می داد.
    روش های دیگر برای ساخت یک اکانت با دسترسی ادمین یا فعال کردن اکانت administrator ویندوز :
    روش اول :فعال کردن اکانت Administrator ویندوز با استفاده از DVD ویندوز 7 (یا فلش مموری) و تغییر در رحیستری :
    کد:
    من این روش را امتحان کردم و اکانت Administrator فعال شد ولی رمز عبور داشت که باید با روش های دیگر پسورد آن را حذف کرد.این روش به دقت زیادی نیاز دارد و انجام تغییرات اشتباه ممکن است همین اکانت محدود شده فعلی را هم از بین ببرد.

روش دیگر این است که با استفاده از DVD ویندوز 7 (یا فلش مموری بوتیبل شده)و دستورهای CMD امکان دسترسی به command prompt یا همان cmd که البته دسترسی ادمین داشته باشد را در صفحه Log on فراهم کنیم.
    سپس در صفحه Log on با پنج بار زدن کلید Shift ؛ صفحه cmd به صورت Run as admin اجرا می شود. که می توان با دستورات پست 6 همین تاپیک یک اکانت با دسترسی ادمین ساخت .(در سطر دوم دستورات به جای new کلمه net را بنویسید و پس از هر دستور یک بار اینتر را بزنید)
    یا این که با دستورات پست قبلی اکانت Adminstrator ویندوز را فعال کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:
    روش های مشابه برای دسترسی به cmd در صفحه Log on :
    کد:
    البته همان طور که اشاره کردید با نصب دوباره ویندوز هم مشکل حل می شود. در مورد هر کدام از این روش ها اگر به توضیح بیشتری نیاز بود ؛ اطلاع دهید.
    Last edited by vissoto; 29-10-2016 at 07:29.

داره خودمونی میشه majidhmt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    بعد از مدتی استفاده از ویندوز7 یوزر بنده ادمینیستراتور هست
    با پیغام های عجیب و غریب مواجه میشم مثل permision - access denied -
    توی system properties هم network id به خودی غیرفعال شد
    چه بلایی سر یوزر ادمینیستراتور من اومده؟!
    اینو بگم یوزر بنده به هیچ عنوان معمولی نیست!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •