تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل گوارش و آلرژی عجیب

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض مشکل گوارش و آلرژی عجیب

سلام دوستان من کلینیک آلرژی تهران میروم و آدرس تهران طالقانی بین فلسطین و چهار راه فلسطین هست .
    ۱۲ سال پیش رفتم و تست آلرژی دادم ۴۸ ماه آلرژی زا آلرژن بهتون دو بازو و ساعت تزریق میشه و هر کدام قرمز بشه به اون ماده آارژی دارید .
    و روز اول گفتند ۳ الی ۴ سال زمان بر هست و بعد ۳ سال بهبودی کامل حاصل شد و سال چهارم تثبیت کرد .
    و من مشکلم مشکل خشکی گلو ۲۴ ساعته خارش سوزش مشکل تنفس گلو ووو خلط پشت حلق آبریزش ووو و ۱۰ ماه اهواز هر متخصص رفتم فایده نداشت ...و بعد ۴ سال واکسن زدن ۵ سال کاملأ خوب شدم بدون رعایت پرهیز غذایی ووو و پارسال بعد پنج سال باز خفیف تر شروع شد همون موقع هم گفتند باید شهر و کارت رو تغییر بدهی چون ژن تو بدنت هست شرایطشو داری بمونی شاید برگرده و اهوازم و اینجا آلودگی و خاک هست و خودم شاغل شرکت فولادم بدتر ..
    و الان خشکی خارش سوزش و خلط پشت حلق دلرم و گاهی التهاب و تنفس ...
    و با مصرف دارو ها و واکسن ها مشکل معده هم پیدا کردم شدید و از بس نخوردم ۱۷ کیلو کم کرده ام و از دیروز از بس اسپری بینی مصرف کردم از بینی خون میاد و حلق شده پره مویرگ های برجسته و یکی چند روز پیش پاره شد و الان نمیدونم چه کنم و ممنوعم کردند مصرف آمپول کورتون و اسپری بینی ..
    و فقط سیتریزین و مونته لوکاست و تلفست ۱۲۰ میخورم ....
    رژیم هم گرفتم نمیدونم چه کنم ....
    ٔ.............
    الان ۸ ماهه مشکل معده عجیب دارم نفس عمیق از معده نمیتونم بکشم حتی یک لیوان آب بخورم معده انگار پره نمیتونم نفس بکشم ..
    نولپازا خوردم و شربت اسید معده و قرص فاموتیدین و لانسوپرازول و دایمتیکون ۸ ماهه درگیرم ...
    الان دکتر سونو شکم و لگن داد و تست خون برای بار چهارم کامل باید بره تهران ...
    و قرص ازونیوم بیست داد بعد ۸ ماه یک هفته هست کمی بهتر شد با این قرص اما بدلیل افزایش شدت آلرژی و مصرف سیتریزین و فکسوفنادین باز مشکل معده بازگشت ... چه کنم دوستان کلافه شدم ..
    از بس نمیخورم از ۶۵ کیلو شدم ۴۸ کیلو ...

داره خودمونی میشه azaramir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم اهوازم مشکل تو رو دارم شر شر از بینیم اب میاد فقط با قرض حساسیت یکمی بند میاد بماند سوزش گلو خشکی بینیم والا نمیدونم چه جوری شروعشه دو سه ماه خوبم بعد پنج شش ماه بد میشه حالم مشکل معدت فکر کنم مال الرژیت نباشه احتمالا بخاطر قرصای زیادی بوده که خوردی خودمم وقتی قرص انتی هیستامین میخوردم به صورت مدام از بینیم خون میومد رفتم عوضش کردم جاش لوراتان استفاد کردم هر چند روز یه یه بار میخورم که بینیم خونریزی نکنه ولی خشکی و سوزش گلوم رو حل نمیکنه

3. این کاربر از azaramir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

من صبح لتیزن ۱۰ و شب فکسوفنادین .. تلفست میخورم ..
    اما هیچ هیچ اسپری بینی هم نمیشه بزنم بینیم حساس شده خون میاد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

باید بری تو یه شهر با هوای شرجی زندگی کنی. شهرهای شمالی .

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

هوای شرجی امسال نفسمو بند میاورد همش ...

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان من کلینیک آلرژی تهران میروم و آدرس تهران طالقانی بین فلسطین و چهار راه فلسطین هست .
    ۱۲ سال پیش رفتم و تست آلرژی دادم ۴۸ ماه آلرژی زا آلرژن بهتون دو بازو و ساعت تزریق میشه و هر کدام قرمز بشه به اون ماده آارژی دارید .
    و روز اول گفتند ۳ الی ۴ سال زمان بر هست و بعد ۳ سال بهبودی کامل حاصل شد و سال چهارم تثبیت کرد .
    و من مشکلم مشکل خشکی گلو ۲۴ ساعته خارش سوزش مشکل تنفس گلو ووو خلط پشت حلق آبریزش ووو و ۱۰ ماه اهواز هر متخصص رفتم فایده نداشت ...و بعد ۴ سال واکسن زدن ۵ سال کاملأ خوب شدم بدون رعایت پرهیز غذایی ووو و پارسال بعد پنج سال باز خفیف تر شروع شد همون موقع هم گفتند باید شهر و کارت رو تغییر بدهی چون ژن تو بدنت هست شرایطشو داری بمونی شاید برگرده و اهوازم و اینجا آلودگی و خاک هست و خودم شاغل شرکت فولادم بدتر ..
    و الان خشکی خارش سوزش و خلط پشت حلق دلرم و گاهی التهاب و تنفس ...
    و با مصرف دارو ها و واکسن ها مشکل معده هم پیدا کردم شدید و از بس نخوردم ۱۷ کیلو کم کرده ام و از دیروز از بس اسپری بینی مصرف کردم از بینی خون میاد و حلق شده پره مویرگ های برجسته و یکی چند روز پیش پاره شد و الان نمیدونم چه کنم و ممنوعم کردند مصرف آمپول کورتون و اسپری بینی ..
    و فقط سیتریزین و مونته لوکاست و تلفست ۱۲۰ میخورم ....
    رژیم هم گرفتم نمیدونم چه کنم ....
    ٔ.............
    الان ۸ ماهه مشکل معده عجیب دارم نفس عمیق از معده نمیتونم بکشم حتی یک لیوان آب بخورم معده انگار پره نمیتونم نفس بکشم ..
    نولپازا خوردم و شربت اسید معده و قرص فاموتیدین و لانسوپرازول و دایمتیکون ۸ ماهه درگیرم ...
    الان دکتر سونو شکم و لگن داد و تست خون برای بار چهارم کامل باید بره تهران ...
    و قرص ازونیوم بیست داد بعد ۸ ماه یک هفته هست کمی بهتر شد با این قرص اما بدلیل افزایش شدت آلرژی و مصرف سیتریزین و فکسوفنادین باز مشکل معده بازگشت ... چه کنم دوستان کلافه شدم ..
    از بس نمیخورم از ۶۵ کیلو شدم ۴۸ کیلو ...
    مشکل معده+کاهش وزن=انجام اندوسکوپی

Sent from my E5823 using Tapatalk

8. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

کاهش وزنم بدلیل عدم مصرف غذاست شاید باورش سخته ۸ ماهه نه لبنیات نه میوه نه سبزی نه گوجه خبار ووو نمیخورم شاید کل روز چند قاشق عسل یا بیسکویت و بهترین وضعیت برنج سفید با مرغ سیخ
    و فقط ورودی دارم و خروجی ندارم غذا تخلیه نمیشه شاید ۱۰ روزی یکبار به زور من

- - - Updated - - -

مشکل معده+کاهش وزن=انجام اندوسکوپی

Sent from my E5823 using Tapatalk
    کاش میشد خصوصی صحبت کنیم ..

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

کاهش وزنم بدلیل عدم مصرف غذاست شاید باورش سخته ۸ ماهه نه لبنیات نه میوه نه سبزی نه گوجه خبار ووو نمیخورم شاید کل روز چند قاشق عسل یا بیسکویت و بهترین وضعیت برنج سفید با مرغ سیخ و فقط ورودی دارم و خروجی ندارم غذا تخلیه نمیشه شاید ۱۰ روزی یکبار به زور من- - - Updated - - -کاش میشد خصوصی صحبت کنیم ..
    سلام
    به احتمال زیاد شما آلوده به میکروب هلیکوباکتر یا چیزی شبیه اون شدین که از میوه و سبزیجاتِ آلوده به مدفوع انسان و یا آب آلوده وارد بدن میشه
    در این صفحه اطلاعات بیشتری هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید برید پیش متخصص یا فوق تخصص گوارش تا براتون آزمایش خون و مدفوع و ادرار بنویسه تا مطمئن بشه نوع آلودگی و سپس ادوسکپی و سپس معالجه شروع میشه

11. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

سلام
    به احتمال زیاد شما آلوده به میکروب هلیکوباکتر یا چیزی شبیه اون شدین که از میوه و سبزیجاتِ آلوده به مدفوع انسان و یا آب آلوده وارد بدن میشه
    در این صفحه اطلاعات بیشتری هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید برید پیش متخصص یا فوق تخصص گوارش تا براتون آزمایش خون و مدفوع و ادرار بنویسه تا مطمئن بشه نوع آلودگی و سپس ادوسکپی و سپس معالجه شروع میشه
    بله درست گفتید آندوسکوپی کردم هم زخم و ورم و میکروب بود و الان 17 ماهه دارو و امپرازول می خورم ..

درمان چه زمانی میشه ؟ یا بخاطر هوای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است ؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

بله درست گفتید آندوسکوپی کردم هم زخم و ورم و میکروب بود و الان 17 ماهه دارو و امپرازول می خورم ..
    درمان چه زمانی میشه ؟ یا بخاطر هوای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است ؟
    سلام

گمان نکنم هوای خوزستان در این بیماری نقشی داشته باشه
    ولی آب آلوده و مواد غذائی آلوده و رعایت نکردن بهداشت خیلی نقش داره مثل تمیز بودنِ دستشوئی و شستشوی منظم شیرآلات و غیره در دستشوئی با مواد ضد عفونی کننده مثل دیتول که با رایحه های مختلف در بازار هست , ضدعفونی کردنِ سبزیجات و میوه ها که کار ساده ای هم هست . یک محلول ضدعفونی از داروخونه میخرید و طبق دستورش با کمی آب مخلوط میکنین . سبزیها و میوه ها رو اول خرابهاش رو میگیرید و بعدش با آب خالی میشورید تا گِلش بره بعدش چند قطره مایع طرفشوئی در آب حل میکنین و سبزی و میوه رو میذارین توی آب برای 5 دقیقه و کمی هم تکون میدین تا مایع طرفشوئی به همه جاش برسه . بعدش خوب آبکشی میکنین تا سمهاش و انگلهاش شسته بشه
    بعدش در محلولِ آب و مایع ضدعفونی بذارید و کمی زیر و رو کنین و 5 دقیقه بعدش خوب آبکشی کنین
    شاید مردم بگن اینها سخته و حال و حوصله نداریم , بابا یه آب بریز روش و بشور و چشمت رو ببند و بخور طوریت نمیشه
    اینها همه غلطه . کسی که برای سلامتی خودش و خانوادش و اطرافیانش ارزش قائله این چیزها رو رعایت میکنه
    هر کاری که برای پیشگیری از این بیماری انجام میشه , در دوره ی درمان هم باید حتماً اجرا بشه مثل رعایت بهداشت در دستشوئی چون مدفوع آلوده به این میکروب هست و همچنین دراز نکشیدن بعد از غذا خوردن که بسیار بسیار اشتباه هست و کسی که خوابش میاد باید نشسته بخوابه . دراز کشیدن با معده ی پر باعث رسیدنِ اسید معده به قسمتهای آسیب پذیر میشه و آرام و بی سر و صدا صدمه میبینه و وقتی زخم بشه اون میکروب راحت تر فعالیت میکنه و باعث عفونت میشه که اگر معالجه نشه کار رو ممکنه به سرطان هم بکشه دور از جونتون
    نخوردن غذاهای اسیدیِ زیاد که اسید قوی دارند مثل سرکه و ترشی . اما نارنج و آبلیموی طبیعی به مقدار کم ضرری نداره

عصبانی نشدن
    دوری از دخانیات و الکل
    نخوردن هله هوله
    خوب جویدنِ غذاها تا کاملاً نرم و خمیری بشه بشه و صدمه نزنه به زخم
    جوشاندنِ آب و سرد کردنش و ذخیره اش در بطری شیشه ایِ تمیز و دربسته برای آب خوردن و نخوردنِ آب لوله و منبع و چاه و تانکر و غیره
    نخوردن غذاهای رستورانی و ساندویچیها خصوصاً سبزیجاتش و سالادها
    پرخوری در هر وعده هم ضرر داره چون باعث فشار به زخم و مکان عفونی شده میشه
    دوری از آلودگیهای محیط مثل دکمه های خودپردازها و کارتخوانها و آسانسورها و دستگیره ها و نرده های اماکن عمومی و تاکسیها و اتوبوسها و غیره یعنی اگر مجبوریم دست بزنیم , با انگشت کوچک باشه و یا پشت دست و بعدش هم به چشم و دماغ و دهان دست نزنیم تا برسیم به جایی که بتونیم با صابونِ تمیز , دستتها رو 30 ثانیه مالش بدیم و آب بکشیم . حتی الامکان استفاده نکردن از سرویس بهداشتیهای عمومی , جدا کردنِ حوله و شانه و حتی بشقاب و لیوان
    در جائی خوندم که هلیکوباکتر با بزاق دهان هم منتقل میشه
    همه ی اینها باید برای پیشگیری و برای درمان رعایت بشه
    این میکروب تقریبا در معده ی همه وجود داره و رعایت نکردن مواردِ فوق هست که باعث میشه تعدادش زیاد بشه و از لایه های دفاعیِ بدن بگذره و مشکل ساز بشه
    امیدواریم به زودی درمان بشین .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •