تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بوت نشدن و سیاه ماندن صفحه لپ تاپ HP

اگه نباشه جاش خالی می مونه skull_avatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض بوت نشدن و سیاه ماندن صفحه لپ تاپ HP

مدل لپ تاپ م HP ProBook 4540s هست.باتری روش نمی ذارم ولی با باتری هم تست کردم باز این مشکل پیش میاد.
    فعلا مشکلی نداره با هارد ریست درست شده(همین کاری که در ادامه نوشتم) ولی میخوام بدونم مشکل از کجاست؟
    موقعی که مشکل داره وقتی روشن ش میکنم صفحه سیاهه ، چراغ caps lock مدام چشمک میزنه و بعد چند ثانیه سرعت فن زیاد میشه و همین حالت میمونه تا از برق جداش کنم (گرفتن دکمه پاور خاموشش نمی کنه)
    کاری که می کنم تا درست بشه اینه که از برق جداش میکنم و تقریبا یک دقیقه دکمه پاور رو نگه می دارم بعد که روشن می کنم درست میشه و تا یه مدت مشکلی ندارم تا اینکه موردی پیش بیاد بخواد restart بشه یا مثلا خودم از توی ویندوز ریستارت کنم بعد ریستارت دوباره همونجوری میشه حالا ریستارت بعد نصب نرم افزار باشه یا حتی در حین نصب ویندوز باشه معمولا این مشکل پیش میاد بعضی وقتا هم پیش نمیاد.این مشکل بوت نشدن بعد shut down کردن معمولا پیش نمیاد فقط بعد restart اینجوری میشه.
    یه مدتی هم تصویر نویز داشت یه سری خطوط افقی رو صفحه بود که زاویه lcd رو تغییر میدادم درست میشد واسه همین درپوش اتصال lcd به لپ تاپ رو برداشتم به کابلش که یه اشاره کوچیک میکردم نویز میرفت یا میومد به همین دلیل تقریبا مطمئن بودم ایراد از همین کابله اما سر این جریان بوت نشدن رم رو درآوردم دوباره زدم جا این نویزه به کل از بین رفت هر جی هم به کابل مانیتور دست میزنم نویز نمیاد به نظرتون ارتباطش با رم چی بوده؟
    الان که درسته موقع بوت با گزینه hp diagnostics چک کردم همه سخت افزارا اوکی بود واسه هیچ کدوم مشکلی پیدا نکرد.
    اینا رو نوشتم گفتم شاید ارتباطی به هم دارن کسی میدونه مشکل بوت از چیه؟

داره خودمونی میشه amink2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

مدل لپ تاپ م HP ProBook 4540s هست.باتری روش نمی ذارم ولی با باتری هم تست کردم باز این مشکل پیش میاد.
    فعلا مشکلی نداره با هارد ریست درست شده(همین کاری که در ادامه نوشتم) ولی میخوام بدونم مشکل از کجاست؟
    موقعی که مشکل داره وقتی روشن ش میکنم صفحه سیاهه ، چراغ caps lock مدام چشمک میزنه و بعد چند ثانیه سرعت فن زیاد میشه و همین حالت میمونه تا از برق جداش کنم (گرفتن دکمه پاور خاموشش نمی کنه)
    کاری که می کنم تا درست بشه اینه که از برق جداش میکنم و تقریبا یک دقیقه دکمه پاور رو نگه می دارم بعد که روشن می کنم درست میشه و تا یه مدت مشکلی ندارم تا اینکه موردی پیش بیاد بخواد restart بشه یا مثلا خودم از توی ویندوز ریستارت کنم بعد ریستارت دوباره همونجوری میشه حالا ریستارت بعد نصب نرم افزار باشه یا حتی در حین نصب ویندوز باشه معمولا این مشکل پیش میاد بعضی وقتا هم پیش نمیاد.این مشکل بوت نشدن بعد shut down کردن معمولا پیش نمیاد فقط بعد restart اینجوری میشه.
    یه مدتی هم تصویر نویز داشت یه سری خطوط افقی رو صفحه بود که زاویه lcd رو تغییر میدادم درست میشد واسه همین درپوش اتصال lcd به لپ تاپ رو برداشتم به کابلش که یه اشاره کوچیک میکردم نویز میرفت یا میومد به همین دلیل تقریبا مطمئن بودم ایراد از همین کابله اما سر این جریان بوت نشدن رم رو درآوردم دوباره زدم جا این نویزه به کل از بین رفت هر جی هم به کابل مانیتور دست میزنم نویز نمیاد به نظرتون ارتباطش با رم چی بوده؟
    الان که درسته موقع بوت با گزینه hp diagnostics چک کردم همه سخت افزارا اوکی بود واسه هیچ کدوم مشکلی پیدا نکرد.
    اینا رو نوشتم گفتم شاید ارتباطی به هم دارن کسی میدونه مشکل بوت از چیه؟

سلام
    دوست عزیز راه حل این مشکل رو پیدا کردید ؟
    متاسفانه سیستم منم اینطور شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه skull_avatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز راه حل این مشکل رو پیدا کردید ؟
    متاسفانه سیستم منم اینطور شده
    سلام
    نه راه حلی پیدا نکردم،اگه شما چیزی یافتی منم در جریان بذار.

4. این کاربر از skull_avatar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    نه راه حلی پیدا نکردم،اگه شما چیزی یافتی منم در جریان بذار.
    باتری لپ تاپ را در بیار بعد چند دقیقه مجددا باتری رو قرار بده سر جاش و سیستم رو روشن کن
    و آخرین نسخه از بایوس رو دانلود و فلش رو انجام بده
    من انجام دادم در حال حاضر درست شد

6. این کاربر از amink2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

دوستانی که فهمیدن جریان چیه اطلاع بدنمنم همین مشکلو دارم.

8. این کاربر از مهران ازاد بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستانی که فهمیدن جریان چیه اطلاع بدنمنم همین مشکلو دارم.
    مشکل از بایوس هست
    اگر تجربه داری خودت بایوس رو اپدیت کن و اگر نه بده دست کاربلدش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •