تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: گیم پد با دوام

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض گیم پد با دوام

من یه دسته با دوام می خوام.دیگه از این که چند ماه یه بار دسته عوض کنم خسته شدم.هیچ ضربه یا خشی هم نمی خورن حتی سیم هاشون هم مثل روز اوله ولی نمی دونم چرا بعد یه مدت PC اونا رو شناسایی نمی کنه.دسته ای که این جوری نباشه و خیلی هم گرون نباشه سراغ ندارین؟لازم نیست حرفه ای باشه من زیاد بازی نمی کنم فقط شوک داشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دسته xbox سیمدار یا بیسیم ماکروسافت (مخصوص ویندوز) البته نسخه ارجینال .کنترلرهای Logitech هم خوبه .

حدود قیمت هم 150 / 220
    کنترلرهای logitech هم 10-20 دلار ارزانتر از کنترلرهای ماکروسافت هستند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MXRX; 09-10-2016 at 17:16.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

Logitech F710 Wireless Gamepad قیمت دارم 115
    شوک دار وبیسیم ارزون ترین هم هست ......
    مدل ارزون ترش هم هستن که سیمی هستن سیمی نگیر من خودمم مشکل روباهزار تا دسته داشتم یه بیسیم xbox گرفتم راحت شدم .....

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دسته xbox سیمدار یا بیسیم ماکروسافت (مخصوص ویندوز) البته نسخه ارجینال .کنترلرهای Logitech هم خوبه .

حدود قیمت هم 150 / 220
    کنترلرهای logitech هم 10-20 دلار ارزانتر از کنترلرهای ماکروسافت هستند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل ارزون ترش هم هستن که سیمی هستن سیمی نگیر من خودمم مشکل روباهزار تا دسته داشتم یه بیسیم xbox گرفتم راحت شدم .....
    من گشتم سه تا دسته خوب پیدا کردم.یکی همین F710 یکی XBOX 360 بی سیم یکی هم Xbox One Special EditionMidnight Forces Wireless که تو سایت XBOX پیداش کردم.برای F710 ارزون ترین قیمت 128 هزار پیدا کردم و برای XBOX 360 هم 125 هزار اون آخری هم پیدا نکردم.به نظرتون از بین F710 و XBOX 360 کدومشون بهترن؟تفاوتشون هم فقط چند هزاره مهم نیست.اون آخری هم اگه کسی فهمید اینجا چند میدن بگه لطفا

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگه مطمئنی دسته xbox اصله اونو بگیر بهتره .
    تقریبا" تمام بازی هایی که امکان بازی با کنترلر دارند براحتی شناخته میشه و نیاز به کار اضافه نیست. اگه اصلش رو پیدا نکردی f710 بگیر

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

اگه مطمئنی دسته xbox اصله اونو بگیر بهتره .
    تقریبا" تمام بازی هایی که امکان بازی با کنترلر دارند براحتی شناخته میشه و نیاز به کار اضافه نیست. اگه اصلش رو پیدا نکردی f710 بگیر
    اگه منظورت همون مال 360 باشه که فروشگاه های اینترنتی فیک نمی فروشن.فقط یه سوال داشتم.چطور باید شارژش کنم؟یه جا نوشته باتری AA یا باتری لیتیوم شارژی.من که حوصله ندارم هی باتری عوض کنم اون لیتیوم شارژی همراه دسته هست یا باید جدا بخرم؟راستی این رسـیـور چیه که اگه با دسته بخری قیمت دسته 30 هزار بیشتر میشه جدا هم 50/60 هزار می فروشن؟میگن باید حتما باشه.این طوری که هزینه میره بالا
    Last edited by MOHAMMAD__REZA; 11-10-2016 at 13:41.

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کلا" کنترلر بی سیم 360 xbox با باتری قلمی کار میکنه و قیمت بالاتری هم نسبت به نوع سیمدار داره نوع بیسیم برای اتصال به سیستم کامپیوتر دانگل وایرلس یا همون receiver داره مثل موس بیسیم . نوع سیمی این دردسرها را نداره ولی خب ممکنه سیم آن پاره بشه ولی خب کابل مقاومی هم داره . اگه اصلش پیدا بشه حرف نداره ولی تو بازار پر جنس قلابیه . در ضمن کنترلر وایرلس مخصوص سیستم کامپیوتری receiver هم داره ولی خب قیمتش بالاست.

Last edited by MXRX; 11-10-2016 at 15:24.

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

از کجا 115 گرفتی؟
    کلا" کنترلر بی سیم 360 xbox با باتری قلمی کار میکنه و قیمت بالاتری هم نسبت به نوع سیمدار داره نوع بیسیم برای اتصال به سیستم کامپیوتر دانگل وایرلس یا همون receiver داره مثل موس بیسیم . نوع سیمی این دردسرها را نداره ولی خب ممکنه سیم آن پاره بشه ولی خب کابل مقاومی هم داره . اگه اصلش پیدا بشه حرف نداره ولی تو بازار پر جنس قلابیه . در ضمن کنترلر وایرلس مخصوص سیستم کامپیوتری receiver هم داره ولی خب قیمتش بالاست.

اینا رو خودم می دونم.بی خیال 360.F710 چطور شارژ میشه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شارژی نیست باتری قلمی میخوره دانگلش هم شبیه دانگل موس بیسیمه.

Last edited by MXRX; 12-10-2016 at 13:47.

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شارژی نیست باتری قلمی میخوره دانگلش هم شبیه دانگل موس بیسیمه.

اینم مثل دسته 360 رسـیـور می خواد؟اگه آره تو جعبه خودش هست یا نه؟باتریش معمولیه یا نوع خاصی بهش می خوره؟دانگل اون USB کوچیکس؟اون کابل بالای دانگل چیه؟روش اتصال این با دسته 360 یکیه؟چون میگن با این هر چی فاصلت با دانگل کمتر باشه سریع تر دستورات رو اجرا می کنه و اگه فاصلت زیاد باشه طول می کشه باید بزنی جلوی کیس و ....این خاموش نمیشه؟بعضیا میگن خاموش نمیشه و باتریش زود تموم میشه.میشه بگی با باتری قلمی دسته 360 و این چقدر کار می کنن؟کلا اگه تونستی یه مقایسه بین این دو تا دسته بکن و اینکه دسته 360 ارزش 30 هزار پول بیشتر رو داره یا نه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •