تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: گیم پد با دوام

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دقیق نمیدونم چقدر کار میکنه بستگی به مدت استفاده و ویبره زدنها و کیفیت باتری داره ولی آنچنان بالا نیست . میتونی به جای باتری معمولی از باتری قابل شارژ استفاده کنی دانگل کنترلر xbox و Logitech تا یه متراژ خاصی خوب عمل میکند اون کابل رابط usb برای افزایش فاصله دانگل از سیستم است . معمولا" تا دو متر یا بیشتر بدون مشکل وصل میشه و Delay و مشکل خاصی ندارند و احتیاج به استفاده از کابل رابط نیست ولی اگه دانگل کنار میز باشه بهتره من بیشتر موافق کنترلر xbox هستم اگه واقعا" اصل باشه عالیه در تمام بازیهایی که با کنترلر قابل یازی کردن هستند کاملا" شناسایی میشود و احتیاج به درایور و تنظیمات و چیز خاصی دیگری ندارد .
    شما میتوانید کنترلر اصلی xbox را هم تهیه کنید و دانگل را جداگانه تهیه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MXRX; 13-10-2016 at 14:09.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

اگه میتونی دسته اصل Xbox one گیر بیاری خیلی خوبه .
    دوام و کیفیت ساختش فوق العادس .
    دیجی کالا بدون دانگلشو زده 149 دانگل دارشم 170 . البته من تو پاساژ تک مشهد 160 هم گیر آوردم .
    چون با پی سی بازی میکنین بهترین انتخاب دسته Xbox هست .

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دقیق نمیدونم چقدر کار میکنه بستگی به مدت استفاده و ویبره زدنها و کیفیت باتری داره ولی آنچنان بالا نیست . میتونی به جای باتری معمولی از باتری قابل شارژ استفاده کنی دانگل کنترلر xbox و Logitech تا یه متراژ خاصی خوب عمل میکند اون کابل رابط usb برای افزایش فاصله دانگل از سیستم است . معمولا" تا دو متر یا بیشتر بدون مشکل وصل میشه و Delay و مشکل خاصی ندارند و احتیاج به استفاده از کابل رابط نیست ولی اگه دانگل کنار میز باشه بهتره من بیشتر موافق کنترلر xbox هستم اگه واقعا" اصل باشه عالیه در تمام بازیهایی که با کنترلر قابل یازی کردن هستند کاملا" شناسایی میشود و احتیاج به درایور و تنظیمات و چیز خاصی دیگری ندارد .
    شما میتوانید کنترلر اصلی xbox را هم تهیه کنید و دانگل را جداگانه تهیه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه میتونی دسته اصل Xbox one گیر بیاری خیلی خوبه .
    دوام و کیفیت ساختش فوق العادس .
    دیجی کالا بدون دانگلشو زده 149 دانگل دارشم 170 . البته من تو پاساژ تک مشهد 160 هم گیر آوردم .
    چون با پی سی بازی میکنین بهترین انتخاب دسته Xbox هست .
    اگه میشه دسته 360 و 1 رو مقایسه کنین و بگین دسته 1 ارزش داره این قدر گرون تر باشه؟

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

من چندین ساله از گیم پد XP استفاده میکنم تا امروز هیچ خرابی نداشته و اصلا اذیتم نکرده قیمتشم خیلی مناسبه

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

من چندین ساله از گیم پد XP استفاده میکنم تا امروز هیچ خرابی نداشته و اصلا اذیتم نکرده قیمتشم خیلی مناسبه
    اتفاقا دسته قبلیم XP بود که گفتم بدون هیچ دلیلی دیگه پی سی شناساییش نمی کنه.قبل از اینم از همین مدل یه رنگ دیگه داشتم اونم این طوری بود ولی اون چراغ M (همون وسطیه) کار می کرد ولی این اصلا دیگه شناسایی نمیشه.دیگه نمی خوام این اشتباهو بکنم که حداکثر بعد یه سال مجبور بشم یکی دیگه بخرم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •