تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 167

نام تاپيک: عبور ۱۳ میلیون ایرانی مجرد از سن ازدواج!!!

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

بهتره بگیم عبور 13 میلیون دهه شصتی نگون بخت از مرز ازدواج...
    الان موقع دهه 80هست دهه 60 تمام شد

2. 4 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یعنی پسران ایرانی 27 سالگی ازدواج میکنن ؟ قبل از 27 سالگی چیکار میکنن , عجب مملکت مترقی زندگی میکردیم خودمون خبر نداشتیم ! دروغه آقا , همین کلان شهر ما برین دو قدم اونورتر به طرف جاهای اوباش نشین همه ازدواج کردن ! غیر از من
    این اشخاص یا به قول شما اوباش با ازدواج کار شاقی نکردن . ازدواج چیزی نیست که بخواد برای دلخوشی و دورهمی و تفریحی انجام بشه.

چیزی که به وفور در بین این افراد دیده میشه ازدواج بدون برنامه و بدون هدف هست و از اون طرف هم بدون برنامه و اطلاع و هدف بچه دار میشن و وقتی که موندن توش که باید چکار کنن , میگن که خدا روزی رسونه !!!

یک برنامه دیدم که در رابطه با فقر و این مسائل بود ... مرد خانواده میگفت ندارم و از کار بیکار شدم و دولت هم کمکی نمیکنه . بعد از اون طرف 5 یا 6 تا بچه قد و نیم قد داشت . وضع خانه و زندگیشون هم که نیازی به گفتن نداره .
    بعد من نمیدونم این افراد یک نگاه به سر و وضع و زندگی خودشون نمیکنن ؟! همینطوری یا علی گویان میرن رو تشک و تخت خواب و آخرش هم هم خودشون و هم اون بچه های بیچاره رو بدبخت میکنن .

در نهایت هم بچه اش نه تحصیل درست و حسابی در اختیارش هست نه محیط خانوادگی درست و نه آینده ای پیش روی خودش می بینه و در نهایت به گروه بزهکاران و خلافکاران که روز به روز در حال گسترش هستن ملحق میشه و فردای خودش رو تباه میکنه.

پیرو آموزش های پیش از ازدواج ایران همین بس که دکتر در مصاحبه ای در روزنامه یا مجله که خوندم گفته بود :
    "یک زنی برای زایمان ششم پیش اون اومده بود و خیلی هم عصبی بود . با اون خانم که صحبت کردم و دلیلش رو جویا شدم گفت از این که دوباره حامله شده نارحت و عصبی است . بهش گفتم چرا در هنگام رابطه جنسی از روش های پیشگیری استفاده نمی کنین !؟
    ایشون نمیدونست که روش های پیشگیری اصلن چی هست و فکر میکرد حاملگی یک روند طبیعی و خودکار هست و خدا خواسته که ایشون حامله شده!

این وضع آموزش های پیش از ازدواجی است که در ایران وجود داره و ببینید که چقدر داریم راه رو اشتباه میریم "

حالا همه اینا به کنار طرف کارمنده توی زندگی الانش مونده و هشتش گروی نُهش هست . کلی هم قرض و بدهی داره . حالا حساب کنید اونایی که کار درست و حسابی ندارن و از کار بیکار شدن چه زجری دارن میکشن.
    بعد دولت پلاکارد میزنه فرزند بیشتر زندگی بهتر ... نمیدونم دوتا کمه و سه تا غمه و از این جور مزخرفات و هی میگه ازدواج کنید تازه جدیدن میگه دو دوتا زن بگیرید !!!
    اینم نهایت راهکار و آینده نگری و برنامه ریزی دولتی است . بی دلیل هم نیست که وضعیت به اینجا کشیده شده.

4. 11 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

این اشخاص یا به قول شما اوباش با ازدواج کار شاقی نکردن . ازدواج چیزی نیست که بخواد برای دلخوشی و دورهمی و تفریحی انجام بشه.

چیزی که به وفور در بین این افراد دیده میشه ازدواج بدون برنامه و بدون هدف هست و از اون طرف هم بدون برنامه و اطلاع و هدف بچه دار میشن و وقتی که موندن توش که باید چکار کنن , میگن که خدا روزی رسونه !!!

یک برنامه دیدم که در رابطه با فقر و این مسائل بود ... مرد خانواده میگفت ندارم و از کار بیکار شدم و دولت هم کمکی نمیکنه . بعد از اون طرف 5 یا 6 تا بچه قد و نیم قد داشت . وضع خانه و زندگیشون هم که نیازی به گفتن نداره .
    بعد من نمیدونم این افراد یک نگاه به سر و وضع و زندگی خودشون نمیکنن ؟! همینطوری یا علی گویان میرن رو تشک و تخت خواب و آخرش هم هم خودشون و هم اون بچه های بیچاره رو بدبخت میکنن .

در نهایت هم بچه اش نه تحصیل درست و حسابی در اختیارش هست نه محیط خانوادگی درست و نه آینده ای پیش روی خودش می بینه و در نهایت به گروه بزهکاران و خلافکاران که روز به روز در حال گسترش هستن ملحق میشه و فردای خودش رو تباه میکنه.

پیرو آموزش های پیش از ازدواج ایران همین بس که دکتر در مصاحبه ای در روزنامه یا مجله که خوندم گفته بود :
    "یک زنی برای زایمان ششم پیش اون اومده بود و خیلی هم عصبی بود . با اون خانم که صحبت کردم و دلیلش رو جویا شدم گفت از این که دوباره حامله شده نارحت و عصبی است . بهش گفتم چرا در هنگام رابطه جنسی از روش های پیشگیری استفاده نمی کنین !؟
    ایشون نمیدونست که روش های پیشگیری اصلن چی هست و فکر میکرد حاملگی یک روند طبیعی و خودکار هست و خدا خواسته که ایشون حامله شده!

این وضع آموزش های پیش از ازدواجی است که در ایران وجود داره و ببینید که چقدر داریم راه رو اشتباه میریم "

حالا همه اینا به کنار طرف کارمنده توی زندگی الانش مونده و هشتش گروی نُهش هست . کلی هم قرض و بدهی داره . حالا حساب کنید اونایی که کار درست و حسابی ندارن و از کار بیکار شدن چه زجری دارن میکشن.
    بعد دولت پلاکارد میزنه فرزند بیشتر زندگی بهتر ... نمیدونم دوتا کمه و سه تا غمه و از این جور مزخرفات و هی میگه ازدواج کنید تازه جدیدن میگه دو دوتا زن بگیرید !!!
    اینم نهایت راهکار و آینده نگری و برنامه ریزی دولتی است . بی دلیل هم نیست که وضعیت به اینجا کشیده شده.

.............................
    سلام
    کاملا با شما موافقم

ازدواج های بدون برنامه و هدف که مشکلات خودشون و جامعه رو بیشتر کرده. ازدواج هایی که هیچ منطقی توشون نیست.

راجع به این نکته بچه های مرد فقیر که 5، 6 تا بود یه چیزی به ذهنم رسید که گفتم بهتره عرض کنم.

یکی از فامیل های دوستای من که در وزارت بهداشت بود، میگفت چند سال قبل که میگفتند فرزند کمتر زندگی بهتر، مارو فرستاده بودن روستاها تا جلوی فرزند آوری بی حساب و کتاب این روستایی های عزیز رو بگیریم، میگفت که بهشون " کا ند.و.م " دادیم و گفتیم از اینا باید استفاده کنید برای جلو گیری از بارداری و ... ، میگفت که دیدم یکیشون همین " کا ند.و.م " رو دهنش رو باز کرد و مثل لواشک گورت داخل شکمش، فکر میکرد که نحوه ی استفادش همین طوریه.

بعد دیدیم ای بابا اینا اصلا نمیدونن قضیه چیه.

بله شما راست می فرمایید رابطه مستقیمی بین آگاهی مردم و افزایش جمعیت بدون حساب و کتاب هست. که باعث این مشکلات حاد و غیر قابل حل تو جامعه ی ما شده.

6. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

...............................
    آی گفتی
    قربونه دهنت، حرف دلم رو زدی

تضادهای فرهنگی واقعا مسئله ی مهمی هست که باید بهش اشاره کرد

از یه طرف میگین جوونا ازدواج نمی کنن، از طرف دیگه تا میتونند بینشون فاصله انداختند، خدایی روزی نشده برم بیرون و این گشت امنیت اخلاقی رو تو خیابون نبینم.
    قربونت داداش...باور کن جامعه خیلی بدتر از اون چیزی هس که تصور میکنیم...ببین من الان 26سالمه و دوهفته میشه سربازیم تموم شد..خب کار واسه من کجاس؟چند سال جمع کنم که مثلا ازدواج کنم...بگذریم ما نسل سوخته هستیم..ب حدی ناامیدم که اگه فکر میکنم اگه الان بمیرم چیزی رو از دست ندادم و به در گذشته ها غبطه میخورم!!!

8. 3 کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

قربونت داداش...باور کن جامعه خیلی بدتر از اون چیزی هس که تصور میکنیم...ببین من الان 26سالمه و دوهفته میشه سربازیم تموم شد..خب کار واسه من کجاس؟چند سال جمع کنم که مثلا ازدواج کنم...بگذریم ما نسل سوخته هستیم..ب حدی ناامیدم که اگه فکر میکنم اگه الان بمیرم چیزی رو از دست ندادم و به در گذشته ها غبطه میخورم!!!
    ................................
    همچنان موافقم شدیدا

کار که نیست، اگه همه باشه درآمدش کفاف زندگی رو نمیده، حتی زندگی مجردی ماها
    امنیت شغلی نیست، پس انداز کردن هم در این اقتصاد مافیایی و افسار گسیخته غیر ممکنه.
    در زیر انواع و اقسام فشارهای روانی و عصبی و ... هم که هستیم.

پس نتیجه که میگیریم که ازدواج کردن خیانت بزرگی هم به خودمون، هم به جنس مخالفمون و هم فزرندی که احتمالا از ازدواج حاصل خواهد شد.

باز ازدواج یه توجیهی داره، این فرزند آوری اصلا قابل توجیه نیست.
    Last edited by donnie yen; 09-10-2016 at 23:09.

10. 4 کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saman1010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    متاسفانه وضعیت به جایی رسیده که جوونا دوست دارن سروسامان بگیرن اما کو انگیزه، کو کار، کو پول، کو معرفت.
    در صورتی که انسان وقتی در زمان مناسب ازدواج میکنه میفهمه که واقعا یک مسئولیت اجتماعی و زندگی رو به عهده گرفته که اونو از حالت علافی و بدون هدفی نجات داده و زمانی هم که بچه دار میشه تازه میفهمه خانواده یعنی چه و چه لذت ها و خوشی هایی که انسان میتونه در کنار خانواده داشته باشه و این نعمت فقط و فقط با تشکیل خانواده نصیب هر آدمی میشه و تا خود انسان پدر یا مادر نشه نمیتونه مفهوم های فوق رو درک کنه.
    اگر یک زمانی مسجد سازی مقدس بود، اگر یک زمانی مدرسه سازی مقدس بود، الان فقط اشتغال زایی با ثبات و با دوام مقدسه. هر کسی که در توانش هست به جای نذری دادن و .... باید یک شغل ایجاد بکنه. در حال حاضر هیچ عملی مقدس تر از کاهش بیکاری توی این مملکت نیست.

12. 6 کاربر از saman1010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

همچنان موافقم شدیدا

کار که نیست، اگه همه باشه درآمدش کفاف زندگی رو نمیده، حتی زندگی مجردی ماها
    امنیت شغلی نیست، پس انداز کردن هم در این اقتصاد مافیایی و افسار گسیخته غیر ممکنه.
    در زیر انواع و اقسام فشارهای روانی و عصبی و ... هم که هستیم.

پس نتیجه که میگیریم که ازدواج کردن خیانت بزرگی هم به خودمون، هم به جنس مخالفمون و هم فزرندی که احتمالا از ازدواج حاصل خواهد شد.

باز ازدواج یه توجیهی داره، این فرزند آوری اصلا قابل توجیه نیست.
    چاکرم

بله حق با شماست..ولی با این وجود نمیدونم چرا خیلیا تن ب ازدواج میدن و از همه بدتر تولید مثل میکنن..ی چیزایی هس که واسه خیلیا قابل هضم نیس .من میگم وقتی خودم تو این دنیا که پر از دروغ و فریب و عذابه هستم چرا عامل ب دنیااومدن ی بچه بشم که وقتی بزرگ شد به من بابت ب دنیا اوردنش تف و لعنت بفرسته!

14. 3 کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

چاکرم

بله حق با شماست..ولی با این وجود نمیدونم چرا خیلیا تن ب ازدواج میدن و از همه بدتر تولید مثل میکنن..ی چیزایی هس که واسه خیلیا قابل هضم نیس .من میگم وقتی خودم تو این دنیا که پر از دروغ و فریب و عذابه هستم چرا عامل ب دنیااومدن ی بچه بشم که وقتی بزرگ شد به من بابت ب دنیا اوردنش تف و لعنت بفرسته!
    ....................................

دلیل که مشخصه
    نمی تونن جلوی غرایز جنسی خودشون رو بگیرین.
    و گر نه هیچ آدم عاقل و منطقی تو این دوره زمونه دست به ازدواج نمیزنه ، مگر این که وضع مالیش خیلی خیلی خوب باشه.

باز ازدواجش قبول، این بچه دار شدن رو من یکی که نمی تونم درک کنم.
    دقیقا حرف من هم همینه، این دنیا جای بچه های پاک و معصوم نیست، این دنیا همش جای دروغ و کینه و عذاب و نفرت و فریب و حسده.

باز هم میگم فرزند آوری یه خیانت تمام و عیار به یه موجود دیگست.
    Last edited by donnie yen; 10-10-2016 at 03:10.

16. 3 کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    متاسفانه وضعیت به جایی رسیده که جوونا دوست دارن سروسامان بگیرن اما کو انگیزه، کو کار، کو پول، کو معرفت.
    در صورتی که انسان وقتی در زمان مناسب ازدواج میکنه میفهمه که واقعا یک مسئولیت اجتماعی و زندگی رو به عهده گرفته که اونو از حالت علافی و بدون هدفی نجات داده و زمانی هم که بچه دار میشه تازه میفهمه خانواده یعنی چه و چه لذت ها و خوشی هایی که انسان میتونه در کنار خانواده داشته باشه و این نعمت فقط و فقط با تشکیل خانواده نصیب هر آدمی میشه و تا خود انسان پدر یا مادر نشه نمیتونه مفهوم های فوق رو درک کنه.
    اگر یک زمانی مسجد سازی مقدس بود، اگر یک زمانی مدرسه سازی مقدس بود، الان فقط اشتغال زایی با ثبات و با دوام مقدسه. هر کسی که در توانش هست به جای نذری دادن و .... باید یک شغل ایجاد بکنه. در حال حاضر هیچ عملی مقدس تر از کاهش بیکاری توی این مملکت نیست.
    حرفای شما هم متینه

ولی همین لحظات خوب و خوش که شما می فرمایین بعد از مدتی باعث چند برابر شدن مشکلات اقتصادی و فکری و کلی مسائل دیگه تا آخر عمر شما و همسرتون میشه، مشکلاتی که دلیلش همین خرجهای بالای زندگی و غیره هست.

این مشکلات همین شیرینی های زندگی رو که فرمودین بعد از مدتی به زهر تبدیل خواهند کرد که تا آخر عمرتون باید طعمش رو بچشید.
    Last edited by donnie yen; 10-10-2016 at 03:15.

18. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان یه نکته ایو نمیدونم دقت کردین یا نه ولی یه گروهی تو همین وضعیت سه تا چهارتا دارن توله درست میکنن.
    این جمعیتی که ازش داره صحبت میشه الان دقیقا مثل یک بمب ساعتیه بزرگه که من امیدوارم انفجارش بزودی مسببین این وضعیت رو از بین ببره.
    بگذریم که هر اتفاقی در آینده بیفته باز هم عمری که از این نسل نابود شد برنمیگرده.

20. 3 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •