تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 17 اولاول ... 71314151617
نمايش نتايج 161 به 167 از 167

نام تاپيک: عبور ۱۳ میلیون ایرانی مجرد از سن ازدواج!!!

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

برادر تو قوانین رو نمی تونی طبق نظر خودت تغییر بدی! تا دنیا دنیا بوده جنس نر همیشه جنس ماده رو م*کرده.
    حالا شما مثلا روشنفکر شدی واسه ما میگی زن مرد رو م*کنه؟
    اگه دلت بخواد تا صبح من می شینیم برات قوانین فاعل و مفعول رو توضیح میدم.

فاعل : کننده کار
    مفعول : چیز یا کسی که کار روش انجام میشه

شما اگه مرد باشی هیچ وقت نمی گی زن رو مرد کاری رو انجام میده و طبق قوانین مرد باید در جایگاه فاعل ایفای نقش کنه.
    تو حیوانات هم همینه ما هیچ وقت نمی بینیم حیوان ماده بره ترتیب حیوان نر رو بده

بازم میگم طبق قوانین فیزیک و شیمی و ادبیات و ریاضیات و ... نر کننده کار هست و مونث .............. ولی بعضی از موجودات حقیر که از این حقیقت تحقیر میشن و سعی دارن تغییرش بدن تا با مذاقشون خوش بیاد ولی این تو اصل موضوع تغییر ایجاد نمیکنه.
    دوست عزیز، من دقیقا در جریان مطلب شما و دوست دیگه نیستم...
    ولی سوالم این هستش که شما متاهلی؟ یا دوست دختر داری؟
    یا بذار خیلی بهتر بپرسم:
    تا حالا سک۳ داشتی؟

برای این می‌پرسم که در یک رابطه نرمال، گاهی شما کننده کار هستی و گاهی خانوم...
    عملی که داره اتفاق می‌افته رو ول کن! نرگی و مادگی در همه جا هست.... در پیچ و مهره و پریز و دوشاخه و خلاصه همه‌جا داریمش...
    ولی اینکه کی روی اون‌یکی کار انجام داده، جدای از مسئله نرگی و مادگی دو نفر یا دو چیز هستش!

مثلا وقتی مداد میره توی یه تراش، مداد می‌چرخه!! ولی این تراش هست که مداد رو می‌تراشه...
    (چه مثال چرتی زدم من!!! اسکار مزخرف‌ترین مثال رو بهم بدین بابا)...

شخصا معتقدم که در یک رابطه بین دو طرف، معمولا کننده کار اونی هست که برنامه رو شروع کرده... مثلا در یک رابطه که یک پسر و یک دختر داریم، اگر دختره ارایش یا لباسی بپوشه و یه جوری ناز کنه غیر مستقیم که پسره تحریک بشه و با دختره وارد جریان بشه، درسته که این اقا هست که کار فیزیکی رو روی خانوم انجام میده، ولی این خانوم هست که به هدفش رسیده!! تازه کلی ناز هم کرده و منت هم میذاره و بعدش باید اب‌پرتقال هم براش بخری که انرژی بگیره یا بری براش اب بیاری بخوره گلوش تازه شه و خستگیش در بره... در حالی که اون برا خودش دراز کشیده لذت بعد از رابطه‌اش رو می‌بره..

مسئله دیگه هم اینه که مردایی که اساسا بخش مربوط به نیاز جنسی خانوم رو انجام نمی‌دن و خودشون کارشون تموم شد شلوارشون رو می‌پوشن، چون چیزی به خانوم نمی‌دن، بعد از چند جلسه از دستش می‌دن... یا دختره جور دیگه انتقامش رو میگیره و بعدم میره خیانت میکنه!
    Last edited by senaps; 31-01-2017 at 20:32.

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

معمولا کننده کار اونی هست که برنامه رو شروع کرده... مثلا در یک رابطه که یک پسر و یک دختر داریم، اگر دختره ارایش یا لباسی بپوشه و یه جوری ناز کنه غیر مستقیم که پسره تحریک بشه و با دختره وارد جریان بشه، درسته که این اقا هست که کار فیزیکی رو روی خانوم انجام میده، ولی این خانوم هست که به هدفش رسیده!!
    بله به هدفش که کرد* شدن بوده رسیده چون شروع کننده دختر بوده نمیشه گفت دختر فلان پسر رو کر*ه (هر جا بگی فلان دختر فلان پسر رو ....... مسخره ات میکنن)
    گفتم که این تو اصل موضوع تغییر ایجاد نمیکنه! جنس نر همیشه کننده کاره. این قانون همیشه بوده و هست مگر اینکه یه سری قدرت جنسیشون رو از دست داده باشن نتونن درک کنن!

شایدم اون 76 روش آنگالیایی رو بلد نیستن
    Last edited by تانکر; 31-01-2017 at 23:28.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بله به هدفش که کرد* شدن بوده رسیده چون شروع کننده دختر بوده نمیشه گفت دختر فلان پسر رو کر*ه (هر جا بگی فلان دختر فلان پسر رو ....... مسخره ات میکنن)
    گفتم که این تو اصل موضوع تغییر ایجاد نمیکنه! جنس نر همیشه کننده کاره. این قانون همیشه بوده و هست مگر اینکه یه سری قدرت جنسیشون رو از دست داده باشن نتونن درک کنن!

شایدم اون 76 روش آنگالیایی رو بلد نیستن

تعریف واژه فاخ در انگلیسی...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مباحث جنسی، ما همیشه طرف داریم... یک طرف طرف دیگه رو می‌ک...ه
    حالا ممکنه یه دختر یه دختر دیگه رو... یه دختر یه پسر رو...
    یه پسر یه پسر دیگه رو... یه پسر یه دختر دیگه رو...

کننده کار، اونی هست که هدفش این بوده که این کار رو بکنه...
    در همون مثالی که عرض کردم، پسره خسته بوده میخواسته مثلا بشینه پرسپولیس صبا رو ببینه، ولی دختره پسره رو مخ میکنه و پسره هم جای بازی تماشا کردن، با دختره عشق و حال کرد!! اینجا دختره پسره رو کرد! چون دختره میخواست عمل جنسی رو انجام بده و عمل جنسی اتفاق افتاد!!
    چیزی که شما میگی، دلیلش این هست که چون مرد وارد خانوم میشه، فکر میکنی لزوما مرد داره کار رو میکنه...

در این مورد، بیاید کمی علمی بحث کنیم:
    برای علمی بحث کردن، باید از جامعه عقب مونده و جهان‌سومی ایران خارج بشیم و نگاه کنیم ببینیم در جامعه‌ای که لااقل در سطح علم و ادبیات، جنسیت سالار نیستن و هر دو جنس مثل هم انسان محسوب میشن با حقوق کاملا برابر، نظرشون راجع به این داستان چیه...
    اکسفورد، و دیکشنری های اکسفورد، یکی از معتبر‌ترین دیکشنری های دنیا هستش و منبع اصلی برای ترجمه و تبدیل لغات و عملا مثلا فرهنگ لغت دهخداست... در این فرهنگ لغات، کلمهٔ فاخ رو رابطهٔ جنسی بین دو طرف ترجمه می‌کنه و خبری از جنسیت نیست!
    یعنی هر طرفی ممکنه بسته به موقعیت طرف مقابل رو بک‌نه!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by senaps; 01-02-2017 at 00:12.

5. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

در همون مثالی که عرض کردم، پسره خسته بوده میخواسته مثلا بشینه پرسپولیس صبا رو ببینه، ولی دختره پسره رو مخ میکنه و پسره هم جای بازی تماشا کردن، با دختره عشق و حال کرد!! اینجا دختره پسره رو کرد! چون دختره میخواست عمل جنسی رو انجام بده و عمل جنسی اتفاق افتاد!!
    نه اشتباه نکن اینجا دختر شروع کننده بوده اما در عمل پسر کننده کار هست. از نظر قوانین فیزیک هم بخواهی نگاه کنی نمیشه دختر پسرو ب*کنه.. دیگه با توهم روشعنفکری عنش رو درآوردن امثال شما که چون پیشرفت کشورهایی اروپایی رو دیدین ر به ر مردم کشور خودتون رو جهان سومی میدونین توهم اروپایی بودن گرفتتون.

اگه خیلی ادعای با فرهنگ بودن و به روز بودن رو دارید می تونیم کل بندازیم که کی پولدار تر و بالای شهری تر و به روز تر و فارس تر هستش که انقدر مارو محکوم به جهان سومی بودن نکنید.
    اعصاب آدم رو خورد می کنید با این عقاید عجیب.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اولا، بنده کرد هستم و به کرد بودنم هم افتخار می‌کنم!! بنابراین سر فارس بودن با شما هیچ کل‌کل‌ی ندارم...

ثانیا، کوچیکترین ارتباطی بین تمدن و سطح فرهنگی و میزان ثروت افراد وجود نداره! لذا ممکنه شما روزی ۱۰۰ میلیون تومن پول در بیاری ولی کوچیکترین مسائل فرهنگی رو رعایت نکنی که باعث میشه شما فقط پولدار باشی نه با فرهنگ!

سوم، کشور ما یه کشور عقب‌موندهٔ جهان‌سومی هستش و این چیزی نیست که با پول حل بشه! کما اینکه قبلا داشتیم که ظاهرا در سال ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۱ تعداد پورش‌های تهران از پورش‌های کل امریکا بیشتر بود!!) و این گزارشی بود که شخصا در یکی از سایت‌های انگلیسی زبان و معتبر مطالعه کردم... مثال دیگه برای عقب مونده بودن کشور‌ما، همون آژیر امبولانس و رفتار مردم هستش.
    ایران اونقدر داغون و عقب مونده هستش که من می‌تونم از بی‌فرهنگی مردم در صف نونوایی صحبت بکنم! که شما ممکنه نیم ساعت تو نوبت بوده باشی و یه دفعه یه خانوم بیاد و بگه نوبت منه حالا یا ممکنه یکی بیاد بگه اقا من یه دونه سنگگ میخوام! و بعدم انتقاد بکنه که برا یه دونه سنگک هم تو صف وایسم؟
    این دیگه نیازی به رسانه و غرق بودن و غرق نبودن و اینها نداره!! کشور ما اونقدر عقب‌مانده هستش که تلویزیون کشورمون لخت شدن کریس‌رونالدو(در اوردن پیرهن) رو سانسور میکنه و با این حرکتش، بیننده‌هایی که تا ساعت ۲ صبح بیدار موندن که نتیجه بازی رو ببینن رو با یک بیلاخ راهی تخت خواب میکنه...

چهارم، در خصوص به‌روز بودن، همین بس که شما همچنان در قرن بوقلمون شاه و شاهد بازی قاجاری موندی و حتی حاضر نیستی نقش زن رو در یک رابطه جنسی به رسمیت بشناسی و اون رو مفعول یک عمل می‌دونی!

8. 4 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

" نقش فاعل و مفعولی در ارتباط جنسی " فقط تا حدی که خیلی از موضوع اصلی دور نشیم میتونست ادامه داشته باشه ؛ فکر کنم دیگه خودش بحث مجزایی شد ...

لطفا این موضوع و ادامه ندین

10. 5 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این درست نیست، از این نوع دخترهایی که شما میگین تعدادشون خیلی کمه
    بستگی داره...
    ۱−شاید شما تو دریای اشتباه داری ماهی میگیری (ضرب المثل از خودمه)
    توی یه فوروم خارجی هم یکی میگفت دخترهای ایرانی مادی و کلک هستند. فرق میکنه دختری که در یکی از محله های خاص تهران (یا شهرهای بزرگ) زندگی میکنه با دختری از یک شهر کوچک یا محله مرکز یا پایین شهر.
    ۲−بقول اونوریا تو این دریا ماهی خوب فراوونه. شمایی که انتخاب میکنی. اپن بیچاره که باید منتظر خواستگار بمونه و خودش نمیتونه پیشنهاد بده.
    ۳−حرف زدن را که از شما نگرفته اند. اول کار سنگهاتون را باهم وابکنید؛ بی تعارف. نهایتش اینه که طرف بهش برمیخوره و میآیید بیرون. جنگ اول به از صلح آخر.
    بدی ایرانیان اینه که بکششون ولی تعارف را ازشون نگیر. هیجوقت نمیخواهند رووراست باشند. فکر میکنند عیبه.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد فاخ: این تو فرهنگ ماست که یکی فاعله یکی مفعول. انگار یکی فوقه یکی دون. یکی صاحبکار و اربابه و یکی برده و مستخدم.
    تو فرهنگ کثیف غربی دوطرف ارزش برابر دارند. دوطرف سود میبرند و دوطرف تعیین کننده هستند.
    برای همین معنی تجاوز با معنیش در اینجا فرق میکنه. تجاوز یعنی سکـــس به زور حتا با زن خودت.

12. 2 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •