تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 65

نام تاپيک: جام جهانی 2018 - مقدماتی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مارادونا: در مورد محرومیت مسی بیکار نمی نشینیم

مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین عصبانیت خود را به خاطر محرومیت لیونل مسی در آستانه دیدار دیشب برابر بولیوی ابراز کرد.​​​​​​​

در حالیکه با توجه به رابطه بسیار خوب مارادونا با اینفانتینو، رئیس جدید فیفا همگان در انتظار تخفیف برای مسی بودند، او 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محرم شد تا آلبی سلسته با 2 گل در خانه بولیوی مغلوب شود. اما مارادونا تاکید کرد که در این زمینه ساکت نخواهد ماند.

مارادونا گفت: "قرار نیست من در مورد محرومیت مسی ساکت بنشینم و هیچ چیز نگویم. اما ما باید در ابتدا آرامش خود را حفظ کنیم. در حال حاضر نکته ای که همه ما خواهان آن هستیم بازگشت آرژانتین به روزهای اوج و افتخارآفرینی است و این نتایج به شدت باعث عصبانیت من شده است."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بائوسا: رفتار فیفا در قبال مسی عجیب بود

ادگاردو بائوسا، سرمربی تیم ملی آرژانتین در مورد شکست تیمش برابر بولیوی و البته محرومیت مسی صحبت کرد.​​​​​​​

شب گذشته آرژانتین در حالیکه لیونل مسی را به علت محرومیت در اختیار نداشت، با 2 گل مغلوب بولیوی شد تا به رتبه پنجم جدول سقوط کند.

بائوسا گفت: "نکته ای که خیلی باعث تعجب ما شد، زمان اعلام محرومیت مسی و فرصت کوتاه ما برای اقدامات قانونی بود. برای ارسال درخواست اول ما تنها 30 دقیقه زمان داشتیم و بعد از آن در طول ساعات نیمه شب، ما باید زمان زیادی برای درخواست دوم خود انتظار می کشیدیم.

این اتفاق بسیار عجیب بود زیرا فیفا همیشه برای اعتراض زمان مناسبی می دهد اما نه تنها ما از داشتن مسی محروم شدیم، بلکه فرصتی برای دعوت کردن از بازیکن دیگری نیز نداشتیم.

اما به هر حال ما برای پیروزی وارد میدان شدیم و در نیمه دوم نمایش بهتری ارائه دادیم. بولیوی بهتر بازی کرد و پیروز شد. اما رختکن ما همچنان کیفیت صعود به جام جهانی را دارد و ما هنوز زنده هستیم.

می دانیم که جنگ بزرگی در انتظار ما خواهد بود و من در این راه از هیچ کس یا هیچ چیز ناراحت نخواهم شد زیرا می دانیم جدال بزرگی در پیش داریم."

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش جالب رئیس جمهور بولیوی به محرومیت مسی

اوا مورالس، رئیس جمهور بولیوی واکنش جالبی به محرومیت 4 جلسه ای لیونل مسی و غیبت او در دیدار دیشب برابر بولیوی نشان داد.​​​​​​​

دیروز و در حالیکه تنها ساعتی به شروع دیدار آرژانتین و بولیوی باقی مانده بود، فیفا رای محرومیت مسی را صادر کرد تا او در دیدار دیشب تیمش غایب باشد اما اوا مورالس واکنشی بر خلاف انتظارات نشان داد.

مورالش در صفحه توئیتر خود نوشت: "با محرومیتی که علیه لیونل مسی اعمال شده هرگز موافق نیستم.

من نکاتی هر چند محدود در مورد فوتبال می دانم و از نظر من محرومیت او صحیح نبود. من حمایت خودم را از بهترین بازیکن جهان اعلام می کنم."

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

برزیل با برد امروز به عنوان اولین کشور به جام‌جهانی صعود کرد
    و آرژانتین با باخت به مرز عدم صعود، سقوط.

آیا راهیابی آرژانتین تنها بستگی به آخرین بازی این کشور دارد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کابوس آرژانتین بدون کاپیتان لیونل مسی

آیا راهیابی آرژانتین تنها بستگی به آخرین بازی این کشور دارد؟
    چهار بازی دیگه باقی مونده. اروگوئه، ونروئلا، پرو و اکوادور. صعود آرژانتین بستگی به نتایج خود تیم و رقبا در 4 بازی آخرشون داره.

به نظر من امیدی به آرژانتین نیست. تیمی که سه فینال شکست خورده و رو به افت هم هست چرا باید جام جهانی بعدی به جایی برسه؟

همین که اسم تیم همراه قهرمانی میاد یعنی محکوم به شکست. تیمی که در واقعیت بدون مسی حتی برای صعود به جام جهانی مشکل داره انتظار قهرمانی دارن!

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

...

چهار بازی دیگه باقی مونده. اروگوئه، ونروئلا، پرو و اکوادور. صعود آرژانتین بستگی به نتایج خود تیم و رقبا در 4 بازی آخرشون داره.

به نظر من امیدی به آرژانتین نیست. تیمی که سه فینال شکست خورده و رو به افت هم هست چرا باید جام جهانی بعدی به جایی برسه؟

همین که اسم تیم همراه قهرمانی میاد یعنی محکوم به شکست. تیمی که در واقعیت بدون مسی حتی برای صعود به جام جهانی مشکل داره انتظار قهرمانی دارن!
    از اون نظر که چهار بازی مونده و بستگی به اون‌ها هم داره، درسته.
    منظورم بادرنظرگرفتن بازی‌های ملی برای صعود به جام جهانی، حضور مسی در تنها آخرین بازیه.

به‌هرحال مسی چتد وقتی هم در بارسلن نبود اما حتی با نبودش تیم نتیجه‌های خوب می‌گرفت
    و این تقریبا یعنی نباید دلیلی باشه بر افت آرژانتین و بدون حضور مسی.
    اون‌هم تیمی که همزمان هم خط حمله‌ی یوونتوس رو دراختیار داره هم سیتی.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به‌هرحال مسی چتد وقتی هم در بارسلن نبود اما حتی با نبودش تیم نتیجه‌های خوب می‌گرفت
    و این تقریبا یعنی نباید دلیلی باشه بر افت آرژانتین و بدون حضور مسی.
    اون زمان که خیلی خوشایند هم بود بارسلونا روی فرم بود، بازی های خیلی سختی نداشت، مربی تاکتیک مناسب در نظر می گرفت و حریف ها هم بعد از سال ها آنالیز برای مهار مسی غافلگیر شده بودن و برنامه جدید بارسا رو نمیدونستن. بعلاوه، سوارز و نیمار برخلاف ستاره های آرژانتین منهای دی ماریا به نظرم بازیکنای بزرگی هستن.

اما آرژانتین اینطور نیست. آمار مقدماتی جام جهانی 2018 گویاست:

با مسی: 83 درصد برد

6 بازی
    5 برد
    1 شکست
    9 گل زده و 4 گل خورده

بدون مسی: 12 درصد برد!

8 بازی
    1 برد
    4 مساوی
    3 شکست
    6 گل زده و 10 گل خورده
    تازه این آمار در شرایطی بدست اومده که بازی های با حضور مسی نسبتا سخت تر و با تیمای بالا جدولی بوده. اما هم تیمی هاش حتی از پس تیمای پایین جدولی بر نیومدن.

من اشکال رو در ستاره های تو خالی (نمونه آگوئرو که به وقتش کمر سیتی رو هم شکونده)، مربی که از این ستاره ها دعوت کرده و در اصل فدراسیونی که مربی رو سر کار گذاشته میبینم

شما چی؟

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من اشکال رو در ستاره های تو خالی (نمونه آگوئرو که به وقتش کمر سیتی رو هم شکونده)، مربی که از این ستاره ها دعوت کرده و در اصل فدراسیونی که مربی رو سر کار گذاشته میبینم

شما چی؟
    آگوئرو به وقتش سیتی رو نجات هم داده، و اتفاقا تعداد دفعاتی که تیم رو بالا کشیده بیشتر از دفعاتی هست که با بازی بدش ضرر زده (گل معروفش به QPR یا بازی رفت همین فصل جلو Monaco)، و نظرسنجی های مختلف بین هواداری سیتی که آگوئرو رو بهترین بازیکن تاریخ سیتی میدونن گویای همین هست.

حالا اینکه این فصل خوب کار نکرده، جدا از اینکه میتونه از افتش باشه، از مربی سیتی هم هست که درک صحیحی از فوتبال انگستان نداره و انتقاد ها ازش زیاده و خارج از این بحث هست.

در یک کلام: آرژانتین چوب مربیش رو خورده، نه فقط این مربی، بلکه مربی های قبل از این هم... وگرنه با خط حمله ای که متشکل از آگوئرو، هیگواین، دی ماریا و لیونل مسی هست، میشد و توقع هم میرفت که حداقل راحت صعود کنن به جام جهانی.

اینکه چرا فدراسیون آرژانتین مربی های بزرگی نمیاره، چرا لیپی میره چین اما نمیره آرژانیتن رو دقیقا نمیدونم، شاید آرژانتین بودجش رو نداره، و یا شاید مربی ها علاقه ای به هدایت اون تیم به دلایل نامشخص (شاید فساد فوتبالی) ندارن.

9. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی: مخاطب الفاظم کمک داور نبود

لیونل مسی، فوق ستاره تیم ملی آرژانتین معتقد است محرومیتی که برای او در نظر گرفته شده، عادلانه نیست.​​​​

تنها ساعاتی پیش از آغاز دیدار آرژانتین برابر بولیوی، فیفا حکم محرومیت 4 جلسه ای مسی را منتشر کرد تا کاپیتان آلبی سلسته این دیدار حساس که در نهایت منجر به شکست تیم ملی کشورش شد را از دست بدهد.

با این شکست، یک بار دیگر صعود مستقیم آرژانتین در هاله ای از ابهام قرار گرفت و آنها چشم به روزهای آتی دارند.

لیونل مسی گفت: "صحبت های من در دیدار برابر شیلی به کمک داور نبود و کلمات من مخاطب خاصی نداشته است."

به نظر می رسد فدراسیون فوتبال آرژانتین قصد دارد با درخواست فرجام خواهی، برای کاهش محرومیت مسی و حضور او در دیدارهای آتی دست به کار شود.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

اون زمان که خیلی خوشایند هم بود بارسلونا روی فرم بود، بازی های خیلی سختی نداشت، مربی تاکتیک مناسب در نظر می گرفت و حریف ها هم بعد از سال ها آنالیز برای مهار مسی غافلگیر شده بودن و برنامه جدید بارسا رو نمیدونستن. بعلاوه، سوارز و نیمار برخلاف ستاره های آرژانتین منهای دی ماریا به نظرم بازیکنای بزرگی هستن.

اما آرژانتین اینطور نیست. آمار مقدماتی جام جهانی 2018 گویاست:

تازه این آمار در شرایطی بدست اومده که بازی های با حضور مسی نسبتا سخت تر و با تیمای بالا جدولی بوده. اما هم تیمی هاش حتی از پس تیمای پایین جدولی بر نیومدن.

شما چی؟
    من هم مشکل رو در ساختار و مربی می‌بینم نه ستاره‌هایی که به‌نظرم هیچ‌کدام توخالی نیستن.

و مطلبی در این مورد اخیر:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •