تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 65

نام تاپيک: جام جهانی 2018 - مقدماتی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آگوئرو به وقتش سیتی رو نجات هم داده، و اتفاقا تعداد دفعاتی که تیم رو بالا کشیده بیشتر از دفعاتی هست که با بازی بدش ضرر زده (گل معروفش به QPR یا بازی رفت همین فصل جلو Monaco)، و نظرسنجی های مختلف بین هواداری سیتی که آگوئرو رو بهترین بازیکن تاریخ سیتی میدونن گویای همین هست.

حالا اینکه این فصل خوب کار نکرده، جدا از اینکه میتونه از افتش باشه، از مربی سیتی هم هست که درک صحیحی از فوتبال انگستان نداره و انتقاد ها ازش زیاده و خارج از این بحث هست.
    اگه تک موقعیت گل کرده یا در موقعیت سختی گل زده درست. من نجات رو این نمی بینم که مهاجم 6 موقعیت رو خراب کنه و هفتمی رو گل کنه تیمش برنده بشه. آگوئرو و ده بروین تو بازی هایی مثل چلسی حسابی موقعیت خراب کردن و تیمشون باخت. خب مقصرن.

موقعیت گل نکردن آگوئرو و از دست دادن دو پنالتی در یک بازی چه ربطی به درک مربی از فوتبال انگلستان داره. به نظرم چیزی که باید درک کنه اینه که ستاره هاش بازیکنای بزرگی نیستن و نباید روشون حساب کنه.

من هم مشکل رو در ساختار و مربی می‌بینم نه ستاره‌هایی که به‌نظرم هیچ‌کدام توخالی نیستن.

و مطلبی در این مورد اخیر:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موشکافی کنیم

این ساختار اشتباه برای چی با مسی 80 درصد برد میاره حتی بالاتر از برزیل؟ آرژانتین اگه بقیه بازیهاش رو هم به همین صورت نتیجه می گرفت الان زودتر از برزیل که خودش خارق العاده بود 4 بازی مونده به پایان صعود کرده بود. چرا توی همین ساختار ستاره هایی که به نظر تو توخالی نیستن برد نمیارن؟

* برزیل با 70 درصد برد به عنوان اولین تیم جام جهانی صعود کرد.

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

...

موشکافی کنیم

این ساختار اشتباه برای چی با مسی 80 درصد برد میاره حتی بالاتر از برزیل؟ آرژانتین اگه بقیه بازیهاش رو هم به همین صورت نتیجه می گرفت الان زودتر از برزیل که خودش خارق العاده بود 4 بازی مونده به پایان صعود کرده بود. چرا توی همین ساختار ستاره هایی که به نظر تو توخالی نیستن برد نمیارن؟

* برزیل با 70 درصد برد به عنوان اولین تیم جام جهانی صعود کرد.
    این ستاره‌های توخالی در جایی که بازی می‌کنند در نظم تیمی موجود در باشگاهاشون می‌تونن کاملا تأثیرگذار باشند.
    اما هنوز بعد از 14 بازی هنوز ترکیب اصلی رو بائوسا گویا بدست نیاورده و اگر از همون ابتدا تکلیف رو مشخص می‌کرد و ستاره‌های توخالی و توخالی‌تر رو با یک نظم تیمی تاکتیکی و تکنیکی مناسب به بازی می‌گرفت بعد از این مدت نتیجه‌ی خیلی بهتری می‌گرفت، حتی با نبودِ ستاره‌یِ خداحافظی‌کرده‌یِ توپرش.

4. 2 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

مسی شخصیت یک لیدر را ندارد

کارلوس دیبوس، بدنساز سابق تیم ملی آرژانتین، معتقد است که لیونل مسی لیدر خوبی نیست
    به گزارش "ورزش سه"، مسی به دلیل توهین به کمک داور دیدار آرژانتین-شیلی، برای 4 جلسه از همراهی آلبی سلسته محروم شد
    دیبوس معتقد است که مسی نمی تواند مانند دیگو مارادونا الهام بخش هم تیمی هایش باشد و اعلام کرد که ستاره بارسا را دیگر نمی توان بهترین بازیکن دنیا دانست.
    فکر نمی کنم این اشتباه باشد که یک بازیکن با سرمربی تیمش در مورد بازیکنانی که دوست دارد در کنارشان بازی کند یا بازی نکند، وارد دیالوگ شود اما آن بازیکن باید شخصیت و شجاعت لازم را داشته باشد و تیم را روی شانه هایش به پیروزی ببرد؛ کاری که دیگو مارادونا انجام می داد. آن بازیکن باید احساس کند که آن پیراهن نماینده آرژانتینی های بسیاری است و همه ما بهترین را برایش می خواهیم. دیگو نماینده چنین بازیکنی بود و به نظر من، مسی نیست. این به آن معنی نیست که او بد است. به نظر من، او یکی از سه بازیکن برتر دنیاست اما بهترین نیست. در حال حاضر، نیمار بهتر از اوست."

6. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاسخ تند ماسچرانو به اتهامات اخیر

خاویر ماسچرانو، مدافع بارسلونا، ادعای اخیر کارلوس دیبوس، بدنساز سابق تیم ملی آرژانتین، در مورد وجود گروهی از بازیکنان که روی تصمیمات داخلی آلبی سلسته تاثیر دارند، را رد کرد.​​​​​​​

دیبوس در گفتگو با رسانه های آرژانتینی ادعا کرد ماسچرانو یکی از اعضای گروهی است که روی تصمیم گیری های تیم آرژانتین تاثیر می گذارد و اعلام کرد که این مدافع باتجربه به پایان دوره حضورش در آلبی سلسته رسیده است.

ماسچرانو با رد این اتهامات، در صفحه توئیترش نوشت:" برای فوتبال آرژانتین جای تاسف است که یک حرفه ای مانند آقای دیبوس که با ما در تیم ملی آرژانتین کار کرده، من را مسئول مسائل جدی ای که مطرح کرده، می داند.

من می توانم هر انتقادی را در مورد بازی ام بپذیرم اما چنین اتهاماتی را قبول نمی کنم. وجدانم آسوده است زیرا هرگز در تصمیمات مربی دخالت نداشتم. بسیار متاسفم که فوتبال آرژانتین افرادی با این سطح از انسانیت دارد."

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کارلوس دیبوس، بدنساز سابق تیم ملی آرژانتین، معتقد است که لیونل مسی لیدر خوبی نیست
    احتمالا ایشون جز همون فساد فوتبال آرژانتین هست که ازش حرف میزنن. اینو میگم چون تنها نکته مثبت آرژانتین الان مسیه که باهاش 80 درصد برد (چیزی که برزیل مدعی تو خواب میبینه) میارن و از همون نقطه مثبت انتقاد کرده مثل اینکه باب میلش نیست و علاقه داره آرژانتین نتایجی بدتر از بلیوی که حذف شده بیاره

* بلیوی با 20 درصد برد حذف شد

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لغو محرومیت مسی؛ اولین هدف تاپیا

به نظر می رسد اولین اقدام در دست انجام تاپیا، لغو یا به حداقل رساندن محرومیت لیونل مسی خواهد بود.​​​​​​​

رئیس فدراسیون جدید آرژانتین در اولین اقدام نباید مبارزه با هولیگانیسم یا رفع بدهی های سنگین باشگاه ها را در دستور کار قرار دهد. بلکه اولین هدف کلودیو تاپیا، لغو محرومیت 4 جلسه ای لیونل مسی است که بعد از توهین او به داور دیدار برابر شیلی برای او در نظر گرفته شد.

محرومیت ستاره شماره 10 بارسلونا را می توان آخرین زخم از خودی وارد شده فوتبال آرژانتین دانست و حالا تاپیا که انتخاب خود به عنوان رئیس فدراسیون جدید را مدیون فیفا است، شاید از دادن وعده های انتخاباتی خود پشیمان شده باشد.

ادامه

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راهکار آرژانتینی ها برای کاهش محرومیت مسی

فدراسیون فوتبال آرژانتین قصد دارد مسی را به عذرخواهی از فیفا متقاعد کند.

فدراسیون فوتبال این کشور فردا برای این محرومیت درخواست فرجام خواهی خواهد کرد. همچنین دنیل آنجلیچی (نایب رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین) تصمیم دارد به بارسلونا سفر کند تا با مسی و وکیل مهاجم بارسلونا صحبت کند. یکی از خواسته‌های نایب رییس AFA از مسی، رفتن به زوریخ و عذرخواهی از فیفا است.

آرژانتین بدون مسی کار دشواری برای صعود به جام جهانی خواهد داشت و باید دید نتیجه فرجام خواهی او چه خواهد شد.

14. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

توییتر کاناوارو: تاریخ!

16. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گلایه تند باتیستوتا از بی محلی ملی پوشان آرژانتین

باتی گل دو هفته پیش به محل تمرین تیم ملی آرژانتین در کمپ ازیزا رفته بود تا با ملی پوشان و مربی تیم ملی کشورش دیدار کند؛ اما خاطره تلخی برای او به یادگار ماند.

باتیستوتا در همین رابطه گفت:« به اردوی تیم ملی رفتم و بیش از نیمی از بازیکنان حتی به من سلام هم ندادند. فکر می کنم این معضلی مربوط به نسل جدید باشد. در اردوی تیم ملی هیچ یک از قهرمانان سابق آرژانتین حضور نداشت و این فاجعه است.

هیچکس برای این بازیکنان نسل جدید از افتخار آفرینی های ما چیزی تعریف نکرده است. توقع یک استقبال حداقلی را داشتم؛ نه به خاطر اسمم بلکه به این خاطر که خودم سال ها در همان کمپ تمرین کرده بودم و پیراهن آرژانتین را بر تن داشتم.»

باتی گل در ادامه در مورد مسی صحبت کرد و گفت‌:« منتقدان مسی را کشتند. اگر او نمی‌خواهد به تیم‌ ‌ملی بازگردد، خود را مصدوم کند و در اروپا بماند.»

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وکیل فدراسیون فوتبال آرژانتین: احتمال کاهش محرومیت مسی از سوی فیفا

لیونل مسی به دلیل توهین به داور و کمک داور بازی آرژانتین-شیلی، 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محروم شده است.

به این ترتیب مسی فقط می تواند در آخرین بازی آرژانتین در دور انتخابی جام جهانی 2018 برابر اکوادرو به میدان برود. فدراسیون فوتبال آرژانتین در مورد این حکم تقاضای فرجام خواهی داده و باید دید کمیته استیناف فیفا چه تصمیمی خواهد گرفت.

خوان دی دیوس کرسپو، وکیل پرونده مسی در همین رابطه گفت:« باید ببینیم که فیفا چه رایی خواهد داد و اگر نتیجه نگیریم، به دادگاه حکمیت ورزشی تقاضای فرجام خواهی خواهیم داد. به شخصه خوشبینم با توجه به دفاعیاتی که ارائه داده ایم، ماه آینده خبر کاهش محرومیت مسی اعلام شود.

در مورد حضور لئو در زوریخ باید بگویم که به این کار نیاز نیست و همه دفاعیات او را ما ارائه داده ایم.»

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •