تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مانیتور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تفاوت مانیتورتون با mx239h چیه ؟
    سوال جالبی پرسیدید خودمم تا حالا بهش فکر نکرده بودم

mx239 قیمت 1 ملیون vx239 قیمت 840
    mx239 دارای trace free هست ولی vx239 نداره
    vx239 دارای game plus mode هست ولی mx239 نیست ک البته فک میکنم چون mx239 تکنولوژی trace free داره دیگه نیازی ب game mode نداشته باشه
    در مشخصات mx239 قید نشده ک فیلتر نور ابی داره ولی تو مشخصات vx239 قید شده ک دارای blue light filter هست
    و همچنین تو مشخصات mx239 قید نشده ک fliker free هست ولی تو مشخصات vx239 قید شده . این دو مورد یعنی blue light filter و fliker free دوتا از اساسی ترین موارد برای محافظت از چشم هست امیدوارم mx239 هم داشته باشه این دوتارو

بقیه مشخصات تا حد خیلی زیادی شبیه هم هستن قیافه هاشونم عین همه ولی خوب اختلاف قیمتشون زیاده 160 170 تومن اختلاف
    Last edited by armin_gera; 29-10-2016 at 23:42.

2. این کاربر از armin_gera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

سوال جالبی پرسیدید خودمم تا حالا بهش فکر نکرده بودم

mx239 قیمت 1 ملیون vx239 قیمت 840
    mx239 دارای trace free هست ولی vx239 نداره
    vx239 دارای game plus mode هست ولی mx239 نیست ک البته فک میکنم چون mx239 تکنولوژی trace free داره دیگه نیازی ب game mode نداشته باشه
    در مشخصات mx239 قید نشده ک فیلتر نور ابی داره ولی تو مشخصات vx239 قید شده ک دارای blue light filter هست
    و همچنین تو مشخصات mx239 قید نشده ک fliker free هست ولی تو مشخصات vx239 قید شده . این دو مورد یعنی blue light filter و fliker free دوتا از اساسی ترین موارد برای محافظت از چشم هست امیدوارم mx239 هم داشته باشه این دوتارو

بقیه مشخصات تا حد خیلی زیادی شبیه هم هستن قیافه هاشونم عین همه ولی خوب اختلاف قیمتشون زیاده 160 170 تومن اختلاف
    راستش دلیل اینکه این سوال رو ازتون پرسیدم همین بود چون منم احتمالا یکی ازین دو مدل رو باید بخرم اما نمیدونم هنوز که mx رو بخرم یا vx رو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

راستش دلیل اینکه این سوال رو ازتون پرسیدم همین بود چون منم احتمالا یکی ازین دو مدل رو باید بخرم اما نمیدونم هنوز که mx رو بخرم یا vx رو
    شما قبلش ی تحقیقی بکنید ببینید ایا mx239h فیلیکر فری هست یا نه و ایا ریدینگ مود داره یا نه و ایا بلو لایت فیلتر داره با نه . تا جایی ک من سرچ کردم ندیدم جایی بگه ک این مانیتور اینارو داره ولی بازم حتما ی سرچی بزنید
    انتخاب بینشو این دوتا اتفاقا خیلی راحته و ب اولویتا نوع کاری ک قراره باهاش بکنید برمیگیرده اگه مثل من زیاد کارای طراحی میکنید یا زیاد تایپ میکنید پس باید چشماتون تو اولویت باشه و برید سراغ مانیتوری ک از چشاتون بیشتر محافظت میکنه و بین این دو ماینتور قید trace free رو بزنید. توجه کنید نگاه کردن ب مانیتور با دقت کردن ب مانیتور فرق داره شما وقتی داری ی فیلم تماشا میکنی ب مانیتور فقط نگاه میکنی و زیاد ب چشما فشار نمیاد ولی وقتی داری طراحی میکنی میای رو صفحه تمرکز میکنی و اینحاست ک چشما ب فشار میوفته مطالعه هم از مواردیه ک ب چشم فشار میاره ولی ن در حد تایپ کردن و طراحی
    اگه با این چیزایی ک گفتم سر و کار دارین ب نظر من بهتره اولیت اول محافظ از چشم باشه ولی اگه ی مانیتور با کاربرد عمومی و غیر طراحی نیاز دارید mx ب خاطر اینکه trace free داره و حالت gost تو حرکات سریع پیش نمیاد ب نظر من بهتره . در کل همه چی ب کاربرد و اولویتاتون برمیگرده

5. این کاربر از armin_gera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

یکی از بزرگترین مشکلات این مانیتور بکلایتشه ک نمیزاه سیاه سیاه باشه و تو تاریکی ک ب مانیتور نگاه کنی سیاه حسابی پس زمینه نورانی داره
    برای فیلم دیدن زیاد مناسب نیست

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •