تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشاوره خرید سیستم صوتی برای تی وی سامسونگ

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض مشاوره خرید سیستم صوتی برای تی وی سامسونگ

اساتید ممنون میشم کمک کنید من سامسونگ 40 اینچ قدیمی دارم سری دی.... اسمارت نیست میخواستم سیستم صوتی واسش بخرم... که صدای کانالهای اچ دی ماهواره بهتر پخش بشه و فیلم 1080 پی از طریق فلش که به تی وی وصل میکنم با صدای بهتری بشنوم... شاید سینمای خانگی بدردم نخوره چون تا 800 تومن بیشتر نمیخوام هزینه کنم.. ممنون میشم کمک کنید چه مدلی؟

من این مدل پیدا کردم خوبه؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اساتید اگه میشه کمک کنید.... در مشخصات سینمای خانگی در لینک بامیلو نوشته فقط فرمت داویکس پخش میکنه ولی خیلی فیلمها الان ام پی4 یا ام کاوی هستن.... میشه راهنمایی کنید برای خرید؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.
    این سینمای خانگی فقط فیلم DVD و فرمت AVI را پخش میکند.
    MP4 , MKV و ... را پخش نمیکند.

اما مگه تلویزیون شما خودش MKV را پخش نمیکند؟ دیگه نیازی ندارید که سینمای خانگی این فرمت ها را پخش کند.

در هر صورت نگاهی به این LG LH-355XBH هم بنداز. خوبیش اینه که بلوری پلیر است و تنوع فیلمهایی که میتوانی باهاش ببینی بیشتره. ولی دو بلندگوی ایستاده داره.
    ضمن اینکه هر چند مدت دیجیکالا آن را با تخفیف خوب ( حدود 200 هزار تومان) عرضه میکنه که اگر در آن زمان بخری، بنظرم خیلی بهتر از آن سامسونگ خواهد بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام.
    این سینمای خانگی فقط فیلم DVD و فرمت AVI را پخش میکند.
    MP4 , MKV و ... را پخش نمیکند.

اما مگه تلویزیون شما خودش MKV را پخش نمیکند؟ دیگه نیازی ندارید که سینمای خانگی این فرمت ها را پخش کند.

در هر صورت نگاهی به این LG LH-355XBH هم بنداز. خوبیش اینه که بلوری پلیر است و تنوع فیلمهایی که میتوانی باهاش ببینی بیشتره. ولی دو بلندگوی ایستاده داره.
    ضمن اینکه هر چند مدت دیجیکالا آن را با تخفیف خوب ( حدود 200 هزار تومان) عرضه میکنه که اگر در آن زمان بخری، بنظرم خیلی بهتر از آن سامسونگ خواهد بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون اقا امیر که جواب دادی... تلویزون همه فرمتی پخش میکنه ولی میخوام سامسونگ باشه یکی از دوستان میگه ال جی مچ نمیشه با تی وی ما؟ درسته؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون اقا امیر که جواب دادی... تلویزون همه فرمتی پخش میکنه ولی میخوام سامسونگ باشه یکی از دوستان میگه ال جی مچ نمیشه با تی وی ما؟ درسته؟
    مدل دقیق تلویزیون شما چیه؟ بلوتوث و وایرلس دارد؟
    در برخی مدلهای تلویزیون های سامسونگ که بلوتوث دارند، از روشی به اسم soundshare برای ارتباط بین تلویزیون و برخی سینماهای خانگی میتوان استفاده کرد.
    اما دقت کن که هم تلویزیون شما باید این قابلیت را داشته باشد و هم سینمای خانگی شما.

حالا بررسی کن که سینمای خانگی که گفتی و تلویزیون شما این قابلیت را دارند یا نه.

اگر نداشتند، هیچ فرقی بین خرید سامسونگ و LG نخواهد بود. چون بهرحال ناچاری تلویزیونت را با کابل HDMI یا اپتیکال به سینمای خانگی وصل کنی.

7. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

مدل دقیق تلویزیون شما چیه؟ بلوتوث و وایرلس دارد؟
    در برخی مدلهای تلویزیون های سامسونگ که بلوتوث دارند، از روشی به اسم soundshare برای ارتباط بین تلویزیون و برخی سینماهای خانگی میتوان استفاده کرد.
    اما دقت کن که هم تلویزیون شما باید این قابلیت را داشته باشد و هم سینمای خانگی شما.

حالا بررسی کن که سینمای خانگی که گفتی و تلویزیون شما این قابلیت را دارند یا نه.

اگر نداشتند، هیچ فرقی بین خرید سامسونگ و LG نخواهد بود. چون بهرحال ناچاری تلویزیونت را با کابل HDMI یا اپتیکال به سینمای خانگی وصل کنی.
    سامسونگ سری دی 5650 فکر میکنم بود بلوتوث فکر نمیکنم فقط ال ای دی سادست... پس میشه رو ال جی هم فکر کرد؟ هدفم فقط کانالهای اچ دی ماهواره و بعد فیلمایی که با فلش از تلویزیون میبینم... میشه یه مدل ال جی تا 900 تومن معرفی کنی؟ من سینما نیاز ندارم چون خیلی فرمتها میخونه یه سیستم صونی فقط میخوام

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

LG همان مدلی که قبلا معرفی کردم بنظرم خوبه، خصوصا اینکه Bluray هم داره و اگر یه وقتی فیلم بلوری هم گرفتی میتوانی ببینی. لذت دیدن فیلم بلوری، یه چیز دیگه ست!

اما اگر سینمای خانگی نخواهی، من در خصوص سیستم صوتی، زیاد اطلاع ندارم.
    بخواهی آمپلی فایر و بلندگو هم بخری که خیلی گران میشود.

ساوند بار هم میتوانی بخری که زیاد توصیه نمیکنم.

10. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •