تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: با مصائب الکتریسیته ساکن بدن چه کنم؟

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض با مصائب الکتریسیته ساکن بدن چه کنم؟

سلام دوستان
    آقا یه سالی میشه که این الکتریسیته ساکن ول کن ما نیست.
    زمستون پارسال بود که یه جفت کفش خریدم. تازه قیمتشم بالا بود. از روزی که اونا رو پام کردم دست به هر جایجای فلزی میزنم یه شوک الکتریکی میگیرم. دیگه کلا رفته رو اعصابم.
    بعدا رفتم تحقیق و بررسی کردم دیدم ظاهرا هر چی زیره کفش ضخیم تر باشه الکتریسیته ساکن بدن بیشتر میشه. البته به عوامل دیگه ای مثل جنس کفش و لباس های پشمی و جوراب و اینا ربط داره. قضیه لباس تا حدی منتفیه چون من با همین لباس ها و کفش قبلی همجین مشکلی نداشتم.

تابستون شد فوری رفتم یه جفت کفش دیگه با زیره نازک تر خریدم که از شر الکتریسیته خلاص شم! باز همون آش و همون کاسه. البته این بار مقدار شوک کمتره!

خلاصه سرتونو درد نیارم. الان فوبیای لمس فلز دارم و با هر سوار و پیاده شدن تو ماشین یا تاکسی یه شوک نصیبم میشه. حتی تو شب ، نور جرقه شوک قشنگ معلومه.
    ترسم اینه برم پمپ بنزین نزدیک باک یه جرقه بزنه و بوووم!!

تو سایت های خارجی خوندم که یه نوعی دستبند هست که مخصوص تخلیه الکتریسیته ساکن بدنه. البته ریخت و قیافه خوبی نداشت و تو سایت های ایرانی هم همچین چیزی نبود. ( کل ehow رو خوندم و روش های بیخوری داره!!)

یه فکری هم که به ذهنم رسید اینه که مثل کفش های این گاوچران های کابوی، یه چیز فلزی یه پاشنه کفش وصل کنم تا مثل سیم ارت ، الکتریسیته رو تخلیه کنه. یا اینکه مثل ماشین های 18 چرخ به خودم زنجیر وصل کنم.

دوستان اگه پیشنهاد آبرومندانه ای برای مهار این مشکل دارن ممنون میشم ارائه بدن.
    Last edited by elyartab; 01-10-2016 at 18:47.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من دقیقا یک سال زمستون همین مشکلو داشتم.به نظرم فقط به کفی کفش برمیگرده در اثر استحکاک جوراب با کفی کفش این اتفاق میفته.
    الان که یادم میاد به شدت آزاردهنده بود.مخصوصا موقع دست دادن با آدمها و بازو بسته کردن در ماشین.
    البته جنبه فان هم داره میتونی چند وقت یبار لاله گوش یا پس گردن دوستاتو لمس کنی باز الکتریکی خالی میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •