تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 421 از 450 اولاول ... 321371411417418419420421422423424425431 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,201 به 4,210 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

پروفشنال lord_alone_dark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه مشکل از رجیستر نشدن سیم در مودم هست که مبین نت اجازه اینکارو نمیده

جدیدا تغیراتی اعمال کردن روی استفاده 360بغیر از مودم b612 حساب باز نکن که ممکنه اجازه سرویس بهت نده
    سلام شما سیم کارت ۳۶۰ رو انداختین رو مودم انلاک b 612الان مشکلی ندارین؟؟ اذیت نمیکنه مبین نت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام شما سیم کارت ۳۶۰ رو انداختین رو مودم انلاک b 612الان مشکلی ندارین؟؟ اذیت نمیکنه مبین نت
    بله بدون مشکل کار میکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من مودم رو از مبین نت خریدم تو شهرستان ۳ تا خط انتن داره و ۴ مگ میکشه برای دانلود .چطوری میتونم انتن اکسترنال بخرم؟؟ برم پشت بامی جایی وصل کنم گیرندگیش رو بالا ببرم .ایا تنظیمات خاصی داره برای بهتر شدن مودم ؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام من مودم رو از مبین نت خریدم تو شهرستان ۳ تا خط انتن داره و ۴ مگ میکشه برای دانلود .چطوری میتونم انتن اکسترنال بخرم؟؟ برم پشت بامی جایی وصل کنم گیرندگیش رو بالا ببرم .ایا تنظیمات خاصی داره برای بهتر شدن مودم ؟؟
    انتن های که تو بازار هست برای مودم های 3G و 4G هستند که نهایت تا فرکانس ۲۶۰۰ رو ساپورت می کنن ولی مودم های ثابت ایرانسل و مبین نت روی فرکانس ۳۵۰۰ کار می کنن پس به لحاظ فنی نمی تونن کمکی به شما کنن ، بهتره مودم رو جا به جا کنی تا محلی که انتن دهی بهتری با کیفیت بهتری داشته باشه پیدا کنی
    اون پورت های پشت مودم برای 4g و 3g هست که البته مبین نت اجازه قرار دادن سیم کارت دیگر اپراتور ها رو نمیده عملا بلا استفاده اند. البته این سوال منم بوده که پیگیری من جوابی که به شما دادم رو بهم دادن

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انتن های که تو بازار هست برای مودم های 3G و 4G هستند که نهایت تا فرکانس ۲۶۰۰ رو ساپورت می کنن ولی مودم های ثابت ایرانسل و مبین نت روی فرکانس ۳۵۰۰ کار می کنن پس به لحاظ فنی نمی تونن کمکی به شما کنن ، بهتره مودم رو جا به جا کنی تا محلی که انتن دهی بهتری با کیفیت بهتری داشته باشه پیدا کنی
    اون پورت های پشت مودم برای 4g و 3g هست که البته مبین نت اجازه قرار دادن سیم کارت دیگر اپراتور ها رو نمیده عملا بلا استفاده اند. البته این سوال منم بوده که پیگیری من جوابی که به شما دادم رو بهم دادن
    من هم از ۴ جی مبین نت استفاده میکنم .یعنی هیچ انتی بدرد نمیخوره .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از اتفاق این رو دیدم تو دیجی کلا .جواب نیده کامل؟؟ حداکثر سیمم چقدر باید باشه و چه نوع سیمی باید استفاده کنم چون برای شهرستان میخوام.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

از اتفاق این رو دیدم تو دیجی کلا .جواب نیده کامل؟؟ حداکثر سیمم چقدر باید باشه و چه نوع سیمی باید استفاده کنم چون برای شهرستان میخوام.
    من تو تلگرام ديدم كه برا ايرانسل شده زنگ بزن پشتيباني سايتشون ازشون بپرس
    Last edited by eightskh; 21-10-2021 at 11:32.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من هم از ۴ جی مبین نت استفاده میکنم .یعنی هیچ انتی بدرد نمیخوره .
    تا جای که میدونم به لحاظ فنی خیر ؛ شما با مبین نت تماس بگیر شاید انها اطلاع داشته باشن و مارک و مدل انتنی بهتون معرفی کنن ، من که پیگیری کردم گفتن نمیشه و انتن دهی ضعیف تر میشه ، البته من انتن 4g دارم زدم تاثیری نکرد که هیچ از ۴ خط شد ۲ خط

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شما یک عدد انتن گروه مهندسی ان جی بخر از فرکانس 800 تا 3700 رو جواب میده و نهایت فاصله با مودم باید 20 متر رو رعایت کنی و پشت بام در فضای ازاد 360 درجه بچرخون و بهترین جهت و بهترین سیگنال رو راحت دریافت و تقویت میکنی چه مبین نت 360 و چه tdd فقط یادت باشه اول تصمیم بگیر یا تست کن کدوم باند برا 360 مبین نت خوبه اونجا و انتن بهتری داره و سرعت خوبی میده اونو تنظیم کن با انتن البته حوصله داشته باشی میتونی دو نه دونه تست کنی و مودم رو قفل کنی رو باند 3 و یک بار 7 و با انتن تقویت و تست بگیری از سرعت مودم و برا tdd هم که فقط یک باند 42 داریم اونو باید با انتن تقویت کنی . در ضمن سرعت شبکه مبین نت نهایت 40 مگابیت برثانیه هست و بیشتر نمیره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •