تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 368 از 450 اولاول ... 268318358364365366367368369370371372378418 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,671 به 3,680 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تشکر بابت وضیحات کامل و جامع
    ایرانسل خط دهی جالبی در حال حاضر ندارم
    فیبرنوری هم ارائه نمیدند

تنها سولی برای بنده پیش اومده این طرح 360 کجا هستش که من جایی تعرفه و بسته هاش را ندیدم((در صورت خرید بسته روی هردو خطوط lte و 4g میتونم استفاده کنم یا بسته های هر کدام جداست))
    اگر از سایت مبین نت ثبت نام کنید، یه نفر میفرستن که بررسی کنه که شما تو پوشش مبین نت هستین یا نه. اگر تو پوشش بودین که td عادی میده بهتون و اگر پوشش ضعیف بود، طرح 360 میده که فقط یکبار 100 هزار تومن به هزینه اولیه اضافه میشه و قیمت خرید طرح های بعدی با طرح بدون 360 یکسان هست. اگر به نمایندگی مبین نت در شهرتون مراجعه کنید، حتی با وجود پوشش خود مبین نت، میتونید طرح 360 بگیرید البته با پرداخت هزینه اضافه.
    چند وقته که شبانه رایگان رو برا طرح 360 برداشتن و دو تا طرح 100 گیگ ماهانه و 1000 گیگ سالانه هم برای 360 برداشته شده. البته برای خرید مودم و طرح اولیه، 360 و عادی از لحاظ شبانه رایگان، فرقی ندارن به جز 100 تومن اضافه تر
    اگر طرح 360 و مودم b612 بگیرید، هم میتونید از tdd مبین نت استفاده کنید و هم از رومینگ همراه اول یعنی fdd . و معمولا اگر پوشش خود مبین نت مناسب باشه، سرعت و پایداری و پینگ بهتری رو تجربه میکنید.
    بعضی از نمایندگی ها مودم جدیدی آوردن برای طرح 360 که فقط به fd رومینگ همراه اول وصل میشه و قابلیت وصل شدن به td رو نداره و قیمتش هم کمتر از مودم b612 هست
    Last edited by mostafadc; 14-01-2020 at 17:56.

2. 3 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

اگر از سایت مبین نت ثبت نام کنید، یه نفر میفرستن که بررسی کنه که شما تو پوشش مبین نت هستین یا نه. اگر تو پوشش بودین که td عادی میده بهتون و اگر پوشش ضعیف بود، طرح 360 میده که فقط یکبار 100 هزار تومن به هزینه اولیه اضافه میشه و قیمت خرید طرح های بعدی با طرح بدون 360 یکسان هست. البته اگر به نمایندگی مبین نت در شهرتون مراجعه کنید، حتی با وجود پوشش خود مبین نت، میتونید طرح 360 بگیرید البته با پرداخت هزینه اضافه.
    البته چند وقته که شبانه رایگان رو برا طرح 360 برداشتن و دو تا طرح 100 گیگ ماهانه و 1000 گیگ سالانه هم برای 360 برداشته شده. البته برای خرید مودم و طرح اولیه، 360 و عادی از لحاظ شبانه رایگان، فرقی ندارن به جز 100 تومن اضافه تر
    اگر طرح 360 و مودم b612 بگیرید، هم میتونید از tdd مبین نت استفاده کنید و هم از رومینگ همراه اول یعنی fdd . و معمولا اگر پوشش خود مبین نت مناسب باشه، سرعت و پایداری و پینگ بهتری رو تجربه میکنید.
    بعضی از نمایندگی ها مودم جدیدی آوردن برای طرح 360 که فقط به fd رومینگ همراه اول وصل میشه و قابلیت وصل شدن به td رو نداره و قیمتش هم کمتر از مودم b612 هست
    بسیار ممنون از وقتی که گذاشتید برای راهنمایی

از نمایندگی یه مودم b612 و طرح یکساله گرفتم

4. 3 کاربر از seventh7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان
    وضعیتadsl شرکت پارس آنلاین چطوره؟
    میخوام سرویس بگیرم

6. 2 کاربر از user56 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

امکانش هست یکی از کاربرانی که سرویس غیر۳۶۰ یا همون غیررومینگ رو دارن یک تصویر از لیست طرح هایی که میتونن تهیه کنن بفرستن
    چون من میخوام سرویسم رو از رومینگ خارج کنم تا بسته ای به صرفه تری داشته باشم میخواستم قبل از تغییر مطمئن بشم

8. این کاربر از silverbios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

10. 2 کاربر از sunicorn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

امکانش هست یکی از کاربرانی که سرویس غیر۳۶۰ یا همون غیررومینگ رو دارن یک تصویر از لیست طرح هایی که میتونن تهیه کنن بفرستن
    چون من میخوام سرویسم رو از رومینگ خارج کنم تا بسته ای به صرفه تری داشته باشم میخواستم قبل از تغییر مطمئن بشم
    چجوری میخواین خارج کنین؟ ممکن هست؟ یا میخواین بفروشین td خالی بگیرین؟

12. این کاربر از bnsh2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

چجوری میخواین خارج کنین؟ ممکن هست؟ یا میخواین بفروشین td خالی بگیرین؟
    تیکت زدم منتظر جوابشون هستم
    ولی واقعا حرکتشون بشدت غیراخلاقی و غیرحرفه ای هست علی رغم اینکه مبلغ بیشتری از کاربران TDD دادیم ولی سرویس کمتری دریافت میکنیم!

14. این کاربر از silverbios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

تیکت زدم منتظر جوابشون هستم
    ولی واقعا حرکتشون بشدت غیراخلاقی و غیرحرفه ای هست علی رغم اینکه مبلغ بیشتری از کاربران TDD دادیم ولی سرویس کمتری دریافت میکنیم!
    بله واقعا کاری که کردن عادلانه نبود
    پاسخشون رو اینجا بگین
    منم تو فکرشم همینکارو کنم
    چون من تو پوشش فوق العاده td هستم و اصلا از fd استفاده نمیکنم

16. این کاربر از bnsh2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

هیچ بعید نیست که به خاطر گرانی یا هر دلیل دیگه ای قراردادشون با همراه اول رو لغو کنن و همه رو بندازن رو تی دی و نهایتا اگه کسی انتن نداشت شرکت چندر غاز بهش میده بابت پس گرفتن مودم .از اول هم سر مردم کلاه گذاشتن .گفتن صد تومن بیشتر میدید در عوض هم از مبین نت میتونین استفاده کنین هم از همراه اول اما بعدش کم کم زیرابی رفتن شروع شد .به بهانه ی تنوع در طرح ها به صورت فصلی و حذف شبانه به صورت موقت هر کاری که دلشون میخاد دارن میکنن .منم باید یه فکری به حالش بکنم که بتونم انتن بهتری از تی دی بگیرم.رومینگ نوسانش خیلی زیاده .شاید مودم رو رو پشتبوم نصب کردم.

18. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هیچ بعید نیست که به خاطر گرانی یا هر دلیل دیگه ای قراردادشون با همراه اول رو لغو کنن و همه رو بندازن رو تی دی و نهایتا اگه کسی انتن نداشت شرکت چندر غاز بهش میده بابت پس گرفتن مودم .از اول هم سر مردم کلاه گذاشتن .گفتن صد تومن بیشتر میدید در عوض هم از مبین نت میتونین استفاده کنین هم از همراه اول اما بعدش کم کم زیرابی رفتن شروع شد .به بهانه ی تنوع در طرح ها به صورت فصلی و حذف شبانه به صورت موقت هر کاری که دلشون میخاد دارن میکنن .منم باید یه فکری به حالش بکنم که بتونم انتن بهتری از تی دی بگیرم.رومینگ نوسانش خیلی زیاده .شاید مودم رو رو پشتبوم نصب کردم.
    من تو خونه آنتن دهی خوبی داشتم از fdd ولی tdd هیچ آنتن دهی نداشتم

مودم رو بردم رو پشت بوم الان سه خط tdd دارم .سرعتم از fdd بهتر نیست ولی پینگم stable تر هست و کلا اینترنت stable تری دارم.

20. این کاربر از mahdyshr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •