تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 312 از 450 اولاول ... 212262302308309310311312313314315316322362412 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,111 به 3,120 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان تهرانی که رفتن الکامپ خبری نیست برای مبین نت ؟

هدیه برای مشترکین فعلی چی میدن؟
    من امروز مراجعه کردم، کد ملی را پرسیدند و گفتند ده گیگ به حساب شما هدیه داده خواهد شد اما خبری نشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

مبین نت اومده رام مودم airmaster 3000m رو اپدیت کرده قابلیت wifi mac filter رو زده حذف کرده چراغ سیگنال هم چشمک زن شده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

مبین نت اومده رام مودم airmaster 3000m رو اپدیت کرده قابلیت wifi mac filter رو زده حذف کرده چراغ سیگنال هم چشمک زن شده
    چرا؟ مرض داشته قابليت هاي ضروري مودم رو حذف كرده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

چرا؟ مرض داشته قابليت هاي ضروري مودم رو حذف كرده؟
    نمیدونم والا هیچ چیز مثبتی هم نداره این اپدیت معمولا اپدیت میدن که یه ایرادی برطرف بشه یا چیزی اضافه میکنن این برعکسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ilililililiili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام،
    لطفا یه راهنمایی کنید، تو ارائه td-lte مبین نت توی حجم از همه بشتره؟ توی هزینه چطور؟ و همینطور وضعیت سرچ کردن؟

- - - Updated - - -

سلام،
    لطفا یه راهنمایی کنید، تو ارائه td-lte مبین نت توی حجم از همه بشتره؟ توی هزینه چطور؟ و همینطور وضعیت سرچ کردن؟

- - - Updated - - -

سلام،

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان اگه دیده باشن اگه یه مدت تمدید نکنی طرح های تخفیف دار برات میذارن . حالا اگه از یکیشون استفاده کنی دیگه این طرح ها میپره ؟
    من چون قبلا مشکل پارازیت در محل بود یک ماه اش و استفاده کردم ولی گفتن طرح های دیگه اش مثل سالانه میمونه بخای میشه استفاده کنی ولی تو پنل نیست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

بنده هم همین مدل رو دارم ورژن هم اپدیت شده به V2.0.1B1062 ولی مک فیلتر همچنان هستش.
    Last edited by saeed22s; 23-07-2019 at 00:52.

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حذف شود....
    Last edited by Hidden-Hunter; 23-07-2019 at 08:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من شیراز هستم میخوام از پارس انلاین بیام بیرون الیته چون کیفیت خطمون خوب نیست البته دو تا منزل دارم روی یکیش قابل تحمله روی یکیش اصلا خواستم ببینم اول من انلاین فیلم میبینم از فیلیمو و ... روی پارس انلاین اونی که قابل تحمل بود عالی بود اصلا فریز نداشتم با کیفیت عالی حالا این مبین نت منطقه ما که هستیم باید از دکل همراه اول استفاده بشه اول میخواستم ببینم آیا شما از مبسن نت راضی هستید کیفیتش خوبه ؟ میشه فیلم انلاین دید قطع نشه توی این منطقه که میخوام مبین نت بگیرم همراه اول روی گوشی میزنه 4g ولی انتن تلفن توی منزل ۲ خط میده از ۴ خط ولی توی کوچه ۳ خط میده گوشی galaxy s7 ایا مودم های که میده از گوشی کیفیتش بهتره ؟

در کل یک توضیحی بدین دوستان مخصوصا عزیزانی که شیرازن استفاده میکنن از نمایندگی بگیرم یا ۱۵۷۵ ؟ فکر کنم بود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان اگه دیده باشن اگه یه مدت تمدید نکنی طرح های تخفیف دار برات میذارن . حالا اگه از یکیشون استفاده کنی دیگه این طرح ها میپره ؟
    من چون قبلا مشکل پارازیت در محل بود یک ماه اش و استفاده کردم ولی گفتن طرح های دیگه اش مثل سالانه میمونه بخای میشه استفاده کنی ولی تو پنل نیست .
    بله یک طرح تخفیف دار بخرین دیگه پیشنهاد های مبین نت حذف میشه
    حداقل برای من اینطوری شد
    کدوم طرح سالانه منظورتونه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •