تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 352 از 450 اولاول ... 252302342348349350351352353354355356362402 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,511 به 3,520 از 4496

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

منم اول که گرفته بودم که طرح 360 هنوز نیومده بود، با ۲ چراغ آنتن، سرعت دانلودم تا 35 مگابیت هم میرفت.(با اینکه تو نقشه، تو پوشش مبین نت نبودم)
    بعد از یه سال سرعتم به شدت افت کرد و اپلودم هم اومد زیر 1 مگابیت.
    برا همین طرح 360 گرفتم. که رو fdd سرعت دانلود کمتر tdd هست الان
    اینجا همراه اول با موبایل حدود 20 مگابیته. با اینکه 4g و فول انتنه
    اینترنت رومینگ همراه اول مبین نت دو روز هست دچار اختلال شده به علت اینکه شبکه همراه اول دچار اختبال شده. بعضی مواقع این طوری میشه. از من هم همینطور شده جالب اینجاست که مودم من هم تمام چراغ هاش در حالت fdd روشنه سیگنال های مودم در قسمت تنظیمات هم در بهترین حالت ممکن هست سرعت دانلود با نرم افزار speed test 15 مگابیت بر ثانیه هست و سرعت دانلود فیلم و نرم افزار 2.5 مگابایت بر ثانیه هست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اینترنت رومینگ همراه اول مبین نت دو روز هست دچار اختلال شده به علت اینکه شبکه همراه اول دچار اختبال شده. بعضی مواقع این طوری میشه. از من هم همینطور شده جالب اینجاست که مودم من هم تمام چراغ هاش در حالت fdd روشنه سیگنال های مودم در قسمت تنظیمات هم در بهترین حالت ممکن هست سرعت دانلود با نرم افزار speed test 15 مگابیت بر ثانیه هست و سرعت دانلود فیلم و نرم افزار 2.5 مگابایت بر ثانیه هست.
    من اینو قبول ندارم چون همراه اول همین الان تست کردم 65 مگ بود و شاتل رو هم رومینگ کردم رو همراه اول مشکلی نداشت .مشکل از خود مبین نته که هم کاربر زیادی داره هم ضریب اشتراک رو رعایت نمیکنه و کم فروشی میکنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برا من 5 ماهه اینطوریه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من اینو قبول ندارم چون همراه اول همین الان تست کردم 65 مگ بود و شاتل رو هم رومینگ کردم رو همراه اول مشکلی نداشت .مشکل از خود مبین نته که هم کاربر زیادی داره هم ضریب اشتراک رو رعایت نمیکنه و کم فروشی میکنه.
    منم حدسم اینه که مشکل از خود مبین نته.
    از اون وقتی که طرح های ۱۰۰ گیگ و ۱۰۰۰ گیگ و همچنین دانلود شبانه رایگان رو برا طرح 360 حذف کردن، سرعت fdd هم که رومینگ به همراه اول هست رو کم کردن. اینطوری میخوان کاربرها بیشتر تمایل داشته باشن که طرح عادی و بدون رومینگ بگیرن.
    شاید چون میخوان پول کمتری به همراه اول بدن بابت رومینگ
    خود من سرعت دانلود tdd با 2 تا چراغ روشن بیشتر از fdd با 5 چراغ و سیگنال قوی هست!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

از اون وقتی که طرح های ۱۰۰ گیگ و ۱۰۰۰ گیگ و همچنین دانلود شبانه رایگان رو برا طرح 360 حذف کردن، سرعت fdd هم که رومینگ به همراه اول هست رو کم کردن. اینطوری میخوان کاربرها بیشتر تمایل داشته باشن که طرح عادی و بدون رومینگ بگیرن.
    خود من سرعت دانلود tdd با 2 تا چراغ روشن بیشتر از fdd با 5 چراغ و سیگنال قوی هست!!
    مبین نت پیش اپراتوری مثل ایرانسل باید لونگ بندازه .من 3 ساله تی دی ایرانسل دارم تو این همه مدت تا حالا یه بار هم نشده پینگش بره بالا یا سرعتش داغون بشه .سرعتش مثلا از 50 مگ تا 20 هم پایین اومده ولی مثل مبین نت دیال اپ نشده .تنها مشکلم با ایرانسل تا الان همین انتن دهیش بوده که بعضی وقتها انتن دهی اینقد ضعیف میشه که اصلا کانکت نمیشه.ولی این مبین نت رو 5 ماهه گرفتم یه روز خوش ندیدم حتی زمانی هم که وایمکسشو داشتم بازم مثل همین تی دی میرفت رو اعصاب .خیلی بده یه سرویس دهنده ی بزرگ اینقدر پدرسوخته باشه که بخاد مشترک رو بپیچونه .این طرح 360 رو هم اختصاصی کنن ماهی یک میلیون تومن بکنن حاضرم بدم فقط این مسخره بازیشون رو زودتر جمع کنن .یه روز شبانه حذف میکنن یه روز سرعتو میارن پایین یه روز گیگ پک حذف میکنن .والا به قران دهانمان سرویس شد .من هر جا که تی دی انتن خوب بده سرعت کامل رو میگیرم و تا حالا مشکلی نداشته .حیف که تو خونه انتن نمیده حیییییییف

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان این مودم مدل استوانه ای شکل (گلدونی)مبین نت آیا تو تنظیماتش جایی برای ست کردن (چیز پی ان) داره؟ کسی تست کرده؟

7. این کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سرعت مبین نت از 1 تا 40 مگ نیست از 4 تا 40 مگا بیت بر ثانیه هست. در مورد محدودیت سرعت هم 5 مگابیت نیست 4 مگا بیت هست اون هم مخصوص شبانه رایگان و برای فقط حالت TDD هست یعنی سیم کارت های فاقد حالت رومینگ همراه اول. تا به حال هم نشده زنگ بزنم اپراتور و به قول شما صدای ثیکت مشتری ثبت کن رو بشنوم همیشه اپراتور جواب می ده در 24 ساعت شبانه روز البته روزهای تعطیل معطل میشوید.شما هم اگه ناراضی هستید مودم رو پس بدید و مبلغ عودت مودم رو بگیرید و از اپراتور های دیگر که میگید بهتر هست سرویس بگیرید.البته بی ادبی نشه و تعیین تکلیف برای شما نمی کنم فقط جواب پستی که گذاشتید رو میدم.بزرگترین اشتباه مبین نت حذف هدیه شبانه رایگان برای سیم کارت های 360 (رومینگ همراه اول) و حذف طرح های یک ماهه 100گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانه و طرح 100 روزانه و 10 گیگ شبانه با سرعت بالا می باشد.
    اشتباه زیاد داره
    مثلا این فیلیمو را چرا حذف کرد ؟
    من مجددا اشتراک ADSL گرفتم تا فیلیمو ببینم .
    اگر سرعتش خوب بود مسلما روی ADSL میمونم و مبین نت را تمدید نمی کنم

9. این کاربر از amir_amd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام مشکل اینترنت fdd مبین نت رومینگ همراه اول (بعد از 2 روز) با ریست مودم و سپس جابجایی مودم حل میشه بنده 2 ساعتی هست مرتب دارم تست سرعت می گیرم سرعت دانلود بین 35 تا 39 مگابیت متغیر است و سرعت آپلود تا 6 مگابیت هم می رسه.فقط مشکل فعلا پینگه که بالاست 84 هست.
    Last edited by dadadasa; 07-12-2019 at 20:33.

11. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

با سلام مشکل اینترنت fdd مبین نت رومینگ همراه اول (بعد از 2 روز) با ریست مودم و سپس جابجایی مودم حل میشه بنده 2 ساعتی هست مرتب دارم تست سرعت می گیرم سرعت دانلود بین 35 تا 39 مگابیت متغیر است و سرعت آپلود تا 6 مگابیت هم می رسه.فقط مشکل فعلا پینگه که بالاست 84 هست.
    ینی هر دفعه که سرعت کم میشه باید ریست کنیم از اول تنظیمش کنیم ؟ چه ربطی به ریست مودم داره ؟

13. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ینی هر دفعه که سرعت کم میشه باید ریست کنیم از اول تنظیمش کنیم ؟ چه ربطی به ریست مودم داره ؟
    در گوگل عبارت (علت های کاهش سرعت اینترنت) رو جستجو کنید یکی از مهمترین علت های کاهش سرعت اینترنت بررسی سخت افزار روتر و مودم هست که با ریست مودم این مشکل حل می شود اگر حل نشد باید راه حل های دیگر را امتحان کرد. از من که همیشه سرعت کم نمیشه. در این دو سالی که از اینترنت ثابت مبین نت در حالت fdd استفاده می کنم شاید برای مرتبه سوم هست این طوری شده جالب اینجاست که وقتیکه با نرم افزار speed test تست سرعت می گیرم شرکت ارایه دهنده اینترنت رو یک بار مبین نت می نویسه یک بار همراه اول. پینگ هم به حالت عادی برگشته و بین 25 تا 30 شده.
    Last edited by dadadasa; 07-12-2019 at 21:13.

15. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •