تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 325 از 450 اولاول ... 225275315321322323324325326327328329335375425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,241 به 3,250 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اگه اینطور که شما میگی و گفته باشند
    باید گفت
    غلط کردن مشتری جذب میکنن ! سامانه 195 برای همیناس !
    ١٩٥ مستقيم ميده به مبين نت اونم هر جور خواست ميپيچونه ، منم تو ١٩٥ برا پينگ شكايت كرده بودم كه گفتن طبيعيه تو ساعات اوج مصرف و كاريش نميتونيم بكنيم چون فقط براي شما نيست بعدشم زيرش نوشت با مشترك تماس گرفته شد و مشكل حل گرديد

2. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اگه بخایم وقتی طرحمون تموم شد بدون اینکه خودمون دستی کاری انجام بدیم خودش اتوماتیک بره روی طرح جدید چکار باید بکنیم ؟

4. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اگه بخایم وقتی طرحمون تموم شد بدون اینکه خودمون دستی کاری انجام بدیم خودش اتوماتیک بره روی طرح جدید چکار باید بکنیم ؟
    منکه سیم مبین نتم که در تازگی ادا میداد و پینگش در شب 200 میشد هیچ سایتی رو باز نمیکنه
    ومجبور شددم سیم کارتش رو بفروشم به درد نمیخوره سرعت دان هم افتزاه بود در کل از مبین نت بدم میاد
    پیشنهادم هم اینه سیم و مودمش رو بفروشید برید رایتل یا ایرانسل یا همراه اول چون این مبین نت درست بشو نیست
    بزودی هم تعرفه هاش گرون میشن و مشتری هاش کساد میشه ....

6. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام .هر روز با مبین نت یه داستان داریم .من که چند روز پیش تمام شد و فعلا تا زمانی که مطمئن بشم مشکلاتش حل شده شارژ نمیکنم ولی برای شما ها اخبار جدید رو میزارم :

اول اینکه انگار شبانه رو کلا برداشته .برا من که 360 دارم چند روزه حذف شده ولی الان توی سایت مبین نت رو نگاه کردم از اونجا هم اسم شبانه برداشته شده .

طرح یک ساله 1000 گیگ با ماهیانه 100 گیگ رو نوشته در برخی مناطق حذف کرده .برای من که تو لیست نمیان .شماها هم چک کنید ببینید براتون میاد یا نه .

اینم صفحه رو هم نگاه کنید حتما .تغییرات زیاده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

طرح های با مودم همراه رو حذف کرده !
    Last edited by blackbird; 20-08-2019 at 02:58.

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

برای من قسمت تمدید هم باز نمیشه مثل اینکه این سیاست جدیده که همه از طرح های جدیدش استفاده کنن !! البته اگر پینگ و سرعت درست بشه من حاضرم هزینه بیشتر بدم ولی در این که همه چی همون باشه و تغییر نکنه ...باید تعطیلش کرد . و اینکه مبینت اشتراکش با همراه اول چی هست؟ توی الکامپ هم به عنوان یکی از شرکای همراه اول اومده بود .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

برای من قسمت تمدید هم باز نمیشه مثل اینکه این سیاست جدیده که همه از طرح های جدیدش استفاده کنن !! البته اگر پینگ و سرعت درست بشه من حاضرم هزینه بیشتر بدم ولی در این که همه چی همون باشه و تغییر نکنه ...باید تعطیلش کرد . و اینکه مبینت اشتراکش با همراه اول چی هست؟ توی الکامپ هم به عنوان یکی از شرکای همراه اول اومده بود .
    این گزینه ی تمدید که میگی کجای پنله ؟ واسه من فقط یه گزینه ی تغییر طرح بوده و تا حالا تمدیدی ندیدم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با توجه به اینکه حجم شبانه حذف شده و تعرفه ها گرون تر شده و بعضی از طرح های به صرفه تر هم حذف شده، دیگه مبین نت نسبت به سایر شرکت های اینترنت سیمکارتی و خط تلفنی و بیسیم، هیچ مزیتی نداره و خریدش منطقی و عقلانی نیست.
    واقعاً موندم که مبین نت چه فکری میکنه که مثلاً قیمت بعضی از طرحاش ۳ برابر همراه اول یا ایرانسل میفته!! اونم td ثابت!
    عقل ناقصی میخواد که کسی هم ۳ برابر پول بده و‌ هم نت td ثابت بگیره و هم قابلیت تجمیع فرکانس و افزایش سرعت نداشته باشه!!

13. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

با توجه به اینکه حجم شبانه حذف شده و تعرفه ها گرون تر شده و بعضی از طرح های به صرفه تر هم حذف شده، دیگه مبین نت نسبت به سایر شرکت های اینترنت سیمکارتی و خط تلفنی و بیسیم، هیچ مزیتی نداره و خریدش منطقی و عقلانی نیست.
    واقعاً موندم که مبین نت چه فکری میکنه که مثلاً قیمت بعضی از طرحاش ۳ برابر همراه اول یا ایرانسل میفته!! اونم td ثابت!
    عقل ناقصی میخواد که کسی هم ۳ برابر پول بده و‌ هم نت td ثابت بگیره و هم قابلیت تجمیع فرکانس و افزایش سرعت نداشته باشه!!
    منم باهاشون مخالفم ولي به نظرم يكي از مزيتاش اينه كه همراه اول همه جا خوب انتن ميده ولي تي دي ايرانسل اينقد پوشش هنوز قوي نيست و ديگه اينكه سرعتو هم رو ٣٦٠ كامل ميده هنوزم طرح هاي ٦٥٠ گيگ يكسالش به صرفه هست ولي من ميترسم شارژ كنم مشكل پينگش حل نشده باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

منم باهاشون مخالفم ولي به نظرم يكي از مزيتاش اينه كه همراه اول همه جا خوب انتن ميده ولي تي دي ايرانسل اينقد پوشش هنوز قوي نيست و ديگه اينكه سرعتو هم رو ٣٦٠ كامل ميده هنوزم طرح هاي ٦٥٠ گيگ يكسالش به صرفه هست ولي من ميترسم شارژ كنم مشكل پينگش حل نشده باشه
    با پول همین طرحی که شما میگید و 9٪ مالیات ارزش افزودش، تو همراه اول میتونید 659 گیگ اینترنت fd همراه بگیرید(9 گیگ بیشتر از مبین نت) و البته پولش رو هم یکجا نمیدین و هر بسته ۱۰ گیگابایتی که میگیرید، در اون لحظه فقط پول همون بسته رو پرداخت میکنید(برعکس مبین نت که کل پول رو همون اول باید واریز کنید)
    طرح مبین نت td ثابت هست و حتی اگر طرح 360 داشته باشید، فقط میتونید به 4g مبین نت و همراه اول وصل بشید. ولی طرح همراه اول حتی اگر 4g در دسترس نباشه، به 3g همراه اول هم میتونید وصل بشید.
    در مورد td و fd ایرانسل هم میشه طرح های به صرفه تر از مبین نت پیدا کرد.
    حتی vdsl و فیبر نوری و adsl با توجه به پایداری بهتر و حجم بیشتر هم ارزون تر از این طرح مبین نت هستن.

16. 3 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •