تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 369 از 450 اولاول ... 269319359365366367368369370371372373379419 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,681 به 3,690 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من تو خونه آنتن دهی خوبی داشتم از fdd ولی tdd هیچ آنتن دهی نداشتم

مودم رو بردم رو پشت بوم الان سه خط tdd دارم .سرعتم از fdd بهتر نیست ولی پینگم stable تر هست و کلا اینترنت stable تری دارم.
    با سلام بنده الان حدود 3 سال هست از اینترنت مبین نت در حالت fdd استفاده می کنم و تا به حال به جز در موارد نادر سرعت دانلود 35 و آپلود 4 مگابیت پایینتر نیومده پینگ هم در اکثر مواقع بین 25 تا 30 هست. حدود 3 ماه هست هم با کمک دوستان در این انجمن سیم مبین نت رو داخل گوشیم گذاشتم و از اون استفاده می کنم و اینترنت همراه رو همه جا دارم.نسبتا هم راضی کننده است.
    Last edited by dadadasa; 20-01-2020 at 15:52.

2. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام بنده الان حدود 3 سال هست از اینترنت مبین نت در حالت fdd استفاده می کنم و تا به حال به جز در موارد نادر سرعت دانلود 35 و آپلود 4 مگابیت پایینتر نیومده پینگ هم در اکثر مواقع بین 25 تا 30 هست. حدود 3 ماه هست هم با کمک دوستان در این انجمن سیم مبین نت رو داخل گوشیم گذاشتم و از اون استفاده می کنم و اینترنت همراه رو همه جا دارم.نسبتا هم راضی کننده است.
    محض اطلاعتون بگم که رومینگ مبین نت روی همراه اول حدود یکسال و نیم هست که راه اندازی شده. اونوقت شما چطور 3 ساله از حالت fdd که همون رومینگ همراه اول هست استفاده میکنید؟؟
    برا تبلیغ مبین نت نیازی نیست تا این حد خالی بندی بشه!
    کاش میفهمیدیم اینهمه طرفداری و تبلیغ ولو با اغراق و دروغ، برای چه هدفی هست!؟!
    Last edited by mostafadc; 20-01-2020 at 22:56.

4. 3 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه poriya_hashie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    khuzestan

پيش فرض

محض اطلاعتون بگم که رومینگ مبین نت روی همراه اول حدود یکسال و نیم هست که راه اندازی شده. اونوقت شما چطور 3 ساله از حالت fdd که همون رومینگ همراه اول هست استفاده میکنید؟؟
    برا تبلیغ مبین نت نیازی نیست تا این حد خالی بندی بشه!
    کاش میفهمیدیم اینهمه طرفداری و تبلیغ ولو با اغراق و دروغ، برای چه هدفی هست!؟!

شرکت مبین‌نت از اواسط سال ۹۷ طرح ۳۶۰ خود را آغاز کرد و نمایندگی‌های این اپراتور اینترنت در شهرستان‌ها آن را تبلیغ و اقدام به جذب مشترک کردند.

ایشون رو جدی نگیرید فکر کنم از شرکت مبین نت یه خط اختصاصی به ایشون دادند

6. 2 کاربر از poriya_hashie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

شرکت مبین‌نت از اواسط سال ۹۷ طرح ۳۶۰ خود را آغاز کرد و نمایندگی‌های این اپراتور اینترنت در شهرستان‌ها آن را تبلیغ و اقدام به جذب مشترک کردند.

ایشون رو جدی نگیرید فکر کنم از شرکت مبین نت یه خط اختصاصی به ایشون دادند
    با سلام منظورم استفاده از اینترنت ثابت مبین نت هست که حدود 3 سال هست استفاده می کنم.حالا باز نیایید بگید اینترنت ثابت مبین نت هنوز 3 سال نیست راه اندازی شده.(آذر 1395 از سرویس tdd رونمایی شد اما تحویل مشتری نشد و فقط پیش ثبت نام انجام می شد) دارم میگم حدود 3 سال هست. از حالت fdd از خرداد ماه 1397 تا به حال استفاده می کنم به علت جابه جایی و تحت پوشش شبکه tdd نبودن. و به جز در مواردی تا به حال مشکلی باهاش نداشتم.شرمنده عذر خواهی می کنم اگر مبین نت بد هست چرا استفاده می کنید اپراتور بهتر از مبین نت هم هست مانند همراه اول و ایرانسل و شاتل موبایل (در بحث اینترنت همراه) . بنده به علت جابجایی زیادی که دارم سیم مبین نت رو داخل گوشیم گذاشتم با کمک دوستان در همین انجمن و از اینترنت همراه fdd استفاده می کنم.نسبتا هم راضی کننده هست البته هنگام حرکت به نسبت همراه اول و ایرانسل و شاتل موبایل و... ضعیف تر هست اما گزینه بهتری سراغ ندارم (که به طور مثال 330 گیگ شش ماه رو با ارزش افزوده بده 369 هزار تومان در بحث اینترنت همراه) اگه شما سراغ دارید معرفی کنید.مبین نت هم خط اختصاصی بهم نداده در ضمن اینجا ایران هست سوییس که نیست احترام به حقوق مشتری مساوی صفر هست.باز هم تکرار می کنم در بحث اینترنت همراه به نسبت حجم ارایه شده و قیمت از مبین نت بهتر سراغ ندارم و مجبور هستم استفاده می کنم اگه شما بهتر سراغ دارید اطلاع رسانی کنید با تشکر.
    Last edited by dadadasa; 25-01-2020 at 06:30.

8. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بله واقعا کاری که کردن عادلانه نبود
    پاسخشون رو اینجا بگین
    منم تو فکرشم همینکارو کنم
    چون من تو پوشش فوق العاده td هستم و اصلا از fd استفاده نمیکنم
    طی صحبت باهاشون ظاهرا اینکار رو انجام میدن ولی بعد از تغییر امکان تغییر به FDD وجود نداره و هزینه ای هم که برای FDD اون اول پرداخت کردید برگشت داده نمیشه.

طی بررسی های بنده برای مصرف من با توجه به وضعیت فعلی مبین نت، در حال انتقال به Zi-Tel هستم!
    Last edited by silverbios; 21-01-2020 at 23:20.

داره خودمونی میشه Binary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان مودم airmaster 3000m داره که ارزون میده بهم
    میخاستم بدونم با این مودم میشه از TD مبین نت استفاده کرد و آیا در عمل فرقی با مودم B612 که خود مبین نت خدا تومن میده فرق خاصی داره یا نه؟

سوال دیگم در مورد شبکه هست چون خود مبین نت جایی که هستم سیگنال نمیده گفت باید از خط همراه اول استفاده کنی تا جواب بده
    خاستم بدونم در این حالت سرعتش با اینترنت موبایل همراه اول که 4G هست فرقی داره که بخام مودم بگیرم یا نه

ممنون

11. این کاربر از Binary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان مودم airmaster 3000m داره که ارزون میده بهم
    میخاستم بدونم با این مودم میشه از TD مبین نت استفاده کرد و آیا در عمل فرقی با مودم B612 که خود مبین نت خدا تومن میده فرق خاصی داره یا نه؟

سوال دیگم در مورد شبکه هست چون خود مبین نت جایی که هستم سیگنال نمیده گفت باید از خط همراه اول استفاده کنی تا جواب بده
    خاستم بدونم در این حالت سرعتش با اینترنت موبایل همراه اول که 4G هست فرقی داره که بخام مودم بگیرم یا نه

ممنون
    قیمت مودم 50تومن بیشتر نمی ارزه چون خود مبین نت قبلا 50تومن میخرید
    بله میشه منتها سیمکارت جداگانه نمیفروشن شاید روی این مدل بتونی بگیری

اگر سیگنال نداری ایر مستر بدرد شما نمیخوره
    اشتباه گفته باید از خط همراه اول استفاده کنی
    اون رومینگ روی شبکه همراه هست نه خطش

بله که فرق داره و سرعت بسته شده شبکه مبین نت از 400کیلو تا 40مگابیت هست

قرار نیست سیمکارت همراه اول 70مگابیت سرعت بده تو منطقه شما و مبین نت هم 70تا بده

13. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

با سلام منظورم استفاده از اینترنت ثابت مبین نت هست که حدود 3 سال هست استفاده می کنم.حالا باز نیایید بگید اینترنت ثابت مبین نت هنوز 3 سال نیست راه اندازی شده.(آذر 1395 از سرویس tdd رونمایی شد اما تحویل مشتری نشد و فقط پیش ثبت نام انجام می شد) دارم میگم حدود 3 سال هست. از حالت fdd از خرداد ماه 1397 تا به حال استفاده می کنم به علت جابه جایی و تحت پوشش شبکه tdd نبودن. و به جز در مواردی تا به حال مشکلی باهاش نداشتم.شرمنده عذر خواهی می کنم اگر مبین نت بد هست چرا استفاده می کنید اپراتور بهتر از مبین نت هم هست مانند همراه اول و ایرانسل و شاتل موبایل (در بحث اینترنت همراه) . بنده به علت جابجایی زیادی که دارم سیم مبین نت رو داخل گوشیم گذاشتم با کمک دوستان در همین انجمن و از اینترنت همراه fdd استفاده می کنم.نسبتا هم راضی کننده هست البته هنگام حرکت به نسبت همراه اول و ایرانسل و شاتل موبایل و... ضعیف تر هست اما گزینه بهتری سراغ ندارم (که به طور مثال 330 گیگ شش ماه رو با ارزش افزوده بده 369 هزار تومان در بحث اینترنت همراه) اگه شما سراغ دارید معرفی کنید.مبین نت هم خط اختصاصی بهم نداده در ضمن اینجا ایران هست سوییس که نیست احترام به حقوق مشتری مساوی صفر هست.باز هم تکرار می کنم در بحث اینترنت همراه به نسبت حجم ارایه شده و قیمت از مبین نت بهتر سراغ ندارم و مجبور هستم استفاده می کنم اگه شما بهتر سراغ دارید اطلاع رسانی کنید با تشکر.

میشه بگید چجوری میشه از سیمکارت مودم روی گوشی استفاده کرد؟!

15. این کاربر از safert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

با سلام
    با توجه به تست سرویس td-lte شرکت مبین نت در نمایشگاه تلکام و خبر از راه اندازی در آذر ماه 1395 این تاپیک ایجاد می شود تا تمام مباحث مربوط به آن در اینجا پیگیری شود.
    شایان ذکر است تاپیک وایمکس و مباحث مربوط به آن مجزا می باشد.
    اطلاعات مربوط به فرکانس ها و مودمها بعدا در همین پست آپدیت می شود.
    اما طبیعتا با توجه به ارائه وایمکس در باند 42 43 این سرویس نیز در همین فرکانس 3400-3600 خواهد بود.

تست این سرویس در تلکام
    ببین مبین نت من دارم سرعت دانلودش خیلی خوبه ولی صفحه خوب لود نمی کنه نمیدونم چرا شاید انتن دهی خونه مشکل داره

17. این کاربر از rayadan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

میشه بگید چجوری میشه از سیمکارت مودم روی گوشی استفاده کرد؟!
    با سلام ابتدا باید حالت fdd (رومینگ همراه اول) سیم کارت مبین نت فعال باشه. سیم کارت رو اگه گوشیتون دو سیم کارت هست رو داخل سیم یک(داخل سیم یک) قرار دهید و گوشیتون رو روشن کنید پس از روشن کردن گوشی باید آنتن سیم یک که سیم کارت مبین نت داخل اون هست بسته به قدرت سیگنال همراه اول پر شود. پس از آن درصفحه mobile network در قسمت سیم یک گزینه Access point names رو انتخاب کنید و از قسمت سه نقطه سمت راست بالای صفحه یک New APN بسازید در قسمت Name دقیقا عبارت MobinNet (حروف کوچک و بزرگ رعایت شود) و در قسمت APN عبارت mobinnet رو تایپ کنید به بقیه قسمتها کار نداشته باشید. پس از آن از این صفحه خارج شوید و گزینه Data roaming رو فعال کنید. پس از آن وارد صفحه گزینه Carrier شوید و انتخاب شبکه رو در حالت دستی قرار بدهید تا جستجوی دستی شبکه شروع شود چند لحظه طول می کشد پس از جستجو از میان گزینه های موجود MCI 4G رو انتخاب کنید تا عبارت Network registered نمایش داده شود در نهایت mobile data رو روشن کنید و از اینترنت fdd مبین نت در گوشیتون استفاده کنید(کنار آنتن سیم یک اگر تمام مراحل فوق رو درست انجام داده باشید پس از روشن کردن mobile data علامت 4G R نمایش داده می شود. لازم به ذکر است مدل گوشی من Honor 8x دو سیم کارت هست)
    Last edited by dadadasa; 21-04-2020 at 16:36.

19. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •