تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 221 از 450 اولاول ... 121171211217218219220221222223224225231271321 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,201 به 2,210 از 4497

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان تو گیم فورتنایت اپلودم پکت لاست داره باعث لگ کوچیکی توگیم میشه کسی راه حلی داره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

طرح 360 مبین نت برای همه کشور فعال می باشد .امروز مودم منم تعویض شد . سرعت تعویض خیلی بالاست و باید تا اول شهریور کل کشور جمع آوری بشه .در روستا ها هم مبین نت با رومینگ همراه اول (4جی) فعال است .
    در مودم هم نگاه کردم...مودم روی حالت td نیست بلکه بروی fdd هست برای اینکه بتونه رومینگ کنه .
    در واقع مشخصه چرا مبین نت داره مودم b612 رو میده برای اینکه همزمان ساپورت 4 جی اف دی دی داشته باشه . گفتن یسری مودم هم در اینده میدن که در جاده ها هم نت داشته باشین .
    Last edited by f_s10224; 17-07-2018 at 13:05.

3. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبین نت باید برای بسته هاش یه فکری بکنه.چون ایرانسل با قیمت های جدید ش ترکونده

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام

دوستان جایی که من هستم تحت پوشش نیست ولی دکل همراه اول نزدیکمونه که پینگش چهار رقمی و سرعت حداکثر 800 کیلوبایته .اگر مبین بگیرم و رومینگ کنه روی همراه اول بازم کیفیت نتم همونجوری میشه که با گوشی هست ؟ یعنی همونطوری پینگ چهار رقمی میمونه ؟

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

این قضیه ۳۶۰ چیه؟؟ مودم جدید میخواد یا چی؟

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

طرح 360 مبین نت برای همه کشور فعال می باشد .امروز مودم منم تعویض شد . سرعت تعویض خیلی بالاست و باید تا اول شهریور کل کشور جمع آوری بشه .در روستا ها هم مبین نت با رومینگ همراه اول (4جی) فعال است .
    در مودم هم نگاه کردم...مودم روی حالت td نیست بلکه بروی fdd هست برای اینکه بتونه رومینگ کنه .
    در واقع مشخصه چرا مبین نت داره مودم b612 رو میده برای اینکه همزمان ساپورت 4 جی اف دی دی داشته باشه . گفتن یسری مودم هم در اینده میدن که در جاده ها هم نت داشته باشین .
    سلام
    مودم جدیدی که برای شما فرستادن b612 هست؟ انلاکه یا لاک؟ میشه لطفا ازش تصویر بزارین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بگیرید واقعا عالیه!!!!!!!!!!
    پینگ داخلی 150
    سرعت دانلود در منطقه پونک خود پونک 800 کیلوبایت در بهترین حالت!
    پشتیبانیش ولی میخواد بخوره ادمو میگم که بهشون اولش اومدین نصب کردین سرعت 15 مگابایت بود الان میگه نه اشتباه میکنید!!!بحث نکنید با من آقا!!!!! بعد من با خنده اینو به من گفت بهش گفتم من دیگه حرفی ندارم
    بررسی هم کردن شما سرعتتون درسته و مشکلی نداره با یک بار تماس یعنی اولین تماسم بود باهاشون!!!!
    بعد اصلا معلوم نیست چه خبره پشتیبانی که من زنگ زدم میگه بذار رو فلان گزینه بعدش اونی کی زنگ زده برای پیگیری که قانعم کنه برای سرعت 8 مگابایت در ثانیه درسته بعد میگه استدلال همکارم نمیدونم چی بوده که گفته بذارید روی اون گزینه!!!!همراه اول تو مشتری های خودش مونده
    Last edited by apple021; 17-07-2018 at 15:42.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    تو منطقه ما فقط از طرف مخابرات اینترنت داده میشه که گرفتم و داغون بود.
    الان میخوام lte بگیریم. من همه جوره از اینترنت مبین نت و ایرانسل شنیدم. هم خوب و هم خیلی بد!
    الان به نظرتون چی بگیرم؟ تو منطقه ما نسل 4 سیمکارت ایرانسل همراه موبایلم رو خوب میگیره ولی نمیدونم مودمش چجوریه. از نظر سرعت و نوسانات میگم
    اینم بگم قبلا وایمکس مبین نت داشتم که متوسط بود(سال 92) و الان طرح تعویض مودم میده 346 تومن شش ماهه 200 گیگ روز و200 تا شب.
    نظر شما رو میخوام بدونم که چی بگیرم اذیت نکنن مارو. (هر دو شرکت منطقه سبز هستیم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اشتباها دوباره پست قیلی رو زدم. سوال دومم رو اینجا میپرسم.
    الان که به طرح های اینترنت ایرانسل نگام میکنم خیلی قیمتش نسبت به میبین نت ارزونتره
    خیلی پر مصرف نیستم.خواستم از خدمتتون راهنمایی بگیرم حالا چه ایرانسل چه مبین نت.
    Last edited by morad009; 21-07-2018 at 22:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان در کمال ناباوری چند وقته مبین نت برای من عالی شده نمیدونم چیکار کردن دایمی هست یا موقته ولی تا حالا همچین سرعتی ندیدم ازش

Last edited by pedram2222; 22-07-2018 at 07:42.

12. این کاربر از pedram2222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •