تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 254 از 450 اولاول ... 154204244250251252253254255256257258264304354 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,531 به 2,540 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

یه سری جوری دنبال 360 هستن انگار چیزی گیرشون نمیاد اینا همونایی هستن که دنبال روغن و اینا بودن کیلو کیلو .....
    فرهنگ زشت در نیارید وقتی انتن دارید .... دنبال سرعت ما فوق نور هستید تو این کشور نیست .....برید سیم کشی خونتون و درست کنید 20 مگ شیرین بگیرید مثل دوستم پینگشم 10 نهایت نه قطعی دارید نه مشکل پینگ هزار زهر مار دیگه.....
    بسه دیگه بسه ....این همه ذور بهتون میگم لایقش هستید.....
    اپدیت:همین الان 20 دقیقه قطع شد
    پینگ ۱۰ !!!
    داداش مارو گرفتی!
    این پینگی‌که دوستتون‌گرفته ماله شبکه داخلی هست و ۲ زار هم ارزش نداره
    اون ۲۰ مگی هم میگی‌ نشدنیه ویسری مشکلات سرعت adsl ربطی به سیم کشی خونه نداره
    در ضمن خط مسی تلفن نهایت ۱۶ مگ میده اونم در بهترین حالت و با اینکه سرعت اشتراکی هست رسیدن به این سرعت محال هست
    کاش یکم اطلاعات داشتیم کاش یکم کمتر چاخان کنیم و بقیه رو‌قضاوت نکنیم
    Last edited by saeexx; 14-10-2018 at 19:23.

2. 2 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پینگ ۱۰ !!!
    داداش مارو گرفتی!
    در ضمن خط مسی تلفن نهایت ۱۶ مگ میده اونم در بهترین حالت و با اینکه سرعت اشتراکی هست رسیدن به این سرعت محال هست
    دوست عزیز
    خط ای دی اس ال در بهترین حالت تا حدود ۲۵ مگ میتونه جواب بده‌. اما باید خیلی به مرکز تلفم نزدیک باشی. سیم کشی داخل خونه هم خیلی روی کیفیت خط تاثیر داره اگر شیلد دار نباشه و از کنار برق رد شده باشه نویزی که روش میفته باعث افت سرعت میشه.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

4. این کاربر از aliprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

پینگ ۱۰ !!!
    داداش مارو گرفتی!
    زود قضاوت نکنیم ؟ چی میگی؟
    شما بیا خونه دوسته من ببین پینگش داخلی 10
    تو سرور بازی پاپجی 60 !
    سرعتش 20 مگ بر ثانیه
    اونم تازه از شرکت داغون پیشگامان!!!
    شما دیگه دنبال سرعت ما فوق نوری گفتم تو ایران نیست !!!!!!!!!!!!!

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

زود قضاوت نکنیم ؟ چی میگی؟
    شما بیا خونه دوسته من ببین پینگش داخلی 10
    تو سرور بازی پاپجی 60 !
    سرعتش 20 مگ بر ثانیه
    اونم تازه از شرکت داغون پیشگامان!!!
    شما دیگه دنبال سرعت ما فوق نوری گفتم تو ایران نیست !!!!!!!!!!!!!
    قضاوت واسه اینه که کسایی که دارن در مورد ۳۶۰ بحث میکنن رو به روغن کیلو کیلو ربط میدی
    عرض کردم خدمتتون پینگ داخلی اصلا ملاک نیست و به درد نمیخوره
    واسه سرعت ۲۰ مگ و پینگ ۶۰ هم عکس بذارید
    کسی دنبال سرعت موشکی نیست اینجا
    جو‌ گیر نشو‌ دادش

7. 2 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

قضاوت واسه اینه که کسایی که دارن در مورد ۳۶۰ بحث میکنن رو به روغن کیلو کیلو ربط میدی
    عرض کردم خدمتتون پینگ داخلی اصلا ملاک نیست و به درد نمیخوره
    واسه سرعت ۲۰ مگ و پینگ ۶۰ هم عکس بذارید
    کسی دنبال سرعت موشکی نیست اینجا
    جو‌ گیر نشو‌ دادش
    شاد باشی .....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

تأثیر پارازیت‌ها روی کیفیت سرویس‌های اینترنتی

بروز اختلالات اینترنتی در کیفیت ارائه سرویس‌ شرکت‌ها اگرچه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در چند هفته‌ی اخیر ظاهرا پارازیت‌ها بودند که تأثیراتی روی خدمات اینترنتی داشتند.

به گزارش ایسنا، اختلالات چندروزه‌ی هفته‌های اخیر اینترنت بی‌سیم یکی از اپراتورها، باعث اظهارنظرهایی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد که علت را متوجه نهادهای دیگر می‌کرد و درنهایت ادامه‌ی این اختلالات، موجب شد متولیان دولتی و مدیران اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنتی، به تاثیر پارازیت‌ها بر این موضوع اشاره کنند.

محمدجواد آذری جهرمی درباره اختلال به وجود آمده در سامانه GPS در شهر تهران تاکید کرده که بر اساس گزارش‌های دریافتی از سیستم‌های نظارتی رگولاتوری، سیگنال مزاحمی در یک منطقه از تهران شناسایی شد.

وی با بیان اینکه این سیگنال باعث اختلال در سامانه GPS شده بود، اظهار کرد: در این زمینه شکایتی به قوه قضائیه ارجاع شده تا با بررسی دستگاه‌های امنیتی مبدا و منشاء این سیگنال شناسایی شود اما هم‌اکنون این سیگنال غیرفعال است.

از سوی دیگر حسین ریاضی - مدیرعامل شرکت مبین‌نت - درباره اختلالی که در شبکه اینترنتی این شرکت ایجاد شده بود، اظهار کرد: حدود چهار هفته پیش به مدت چهار روز روی شبکه TD-LTE دچار اختلال شدیم که علت آن پارازیت‌هایی بود که GPS ماهواره‌ای را مختل کرده بود و کنترل و برطرف کردن این اختلال خارج از سیستم و عهده ما بود.

وی با بیان اینکه BTSها در شبکه TD-LTE با سیگنال‌های GPS خود را منطبق می‌کنند، افزود: اگر به هر دلیلی سیگنال‌های ماهواره‌ای GPS مختل شوند، BTSها از سرویس خارج می‌شوند.
    ریاضی ادامه داد: ما به سرعت فناوری و تکنولوژی دیگری را جایگزین کردیم تا این اختلالات را به حداقل برسانیم. اگرچه هم‌چنان معتقدیم تا زمانی که پارازیت‌ها باشند، این اختلالات هم گریبان مشترکین‌مان را خواهد گرفت. که ای کاش دیگر چیزی به عنوان پارازیت نداشته باشیم.

10. 2 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Notorious098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

تأثیر پارازیت‌ها روی کیفیت سرویس‌های اینترنتی

بروز اختلالات اینترنتی در کیفیت ارائه سرویس‌ شرکت‌ها اگرچه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در چند هفته‌ی اخیر ظاهرا پارازیت‌ها بودند که تأثیراتی روی خدمات اینترنتی داشتند.

به گزارش ایسنا، اختلالات چندروزه‌ی هفته‌های اخیر اینترنت بی‌سیم یکی از اپراتورها، باعث اظهارنظرهایی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد که علت را متوجه نهادهای دیگر می‌کرد و درنهایت ادامه‌ی این اختلالات، موجب شد متولیان دولتی و مدیران اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنتی، به تاثیر پارازیت‌ها بر این موضوع اشاره کنند.

محمدجواد آذری جهرمی درباره اختلال به وجود آمده در سامانه GPS در شهر تهران تاکید کرده که بر اساس گزارش‌های دریافتی از سیستم‌های نظارتی رگولاتوری، سیگنال مزاحمی در یک منطقه از تهران شناسایی شد.

وی با بیان اینکه این سیگنال باعث اختلال در سامانه GPS شده بود، اظهار کرد: در این زمینه شکایتی به قوه قضائیه ارجاع شده تا با بررسی دستگاه‌های امنیتی مبدا و منشاء این سیگنال شناسایی شود اما هم‌اکنون این سیگنال غیرفعال است.

از سوی دیگر حسین ریاضی - مدیرعامل شرکت مبین‌نت - درباره اختلالی که در شبکه اینترنتی این شرکت ایجاد شده بود، اظهار کرد: حدود چهار هفته پیش به مدت چهار روز روی شبکه TD-LTE دچار اختلال شدیم که علت آن پارازیت‌هایی بود که GPS ماهواره‌ای را مختل کرده بود و کنترل و برطرف کردن این اختلال خارج از سیستم و عهده ما بود.

وی با بیان اینکه BTSها در شبکه TD-LTE با سیگنال‌های GPS خود را منطبق می‌کنند، افزود: اگر به هر دلیلی سیگنال‌های ماهواره‌ای GPS مختل شوند، BTSها از سرویس خارج می‌شوند.
    ریاضی ادامه داد: ما به سرعت فناوری و تکنولوژی دیگری را جایگزین کردیم تا این اختلالات را به حداقل برسانیم. اگرچه هم‌چنان معتقدیم تا زمانی که پارازیت‌ها باشند، این اختلالات هم گریبان مشترکین‌مان را خواهد گرفت. که ای کاش دیگر چیزی به عنوان پارازیت نداشته باشیم.
    امان از پارازیت
    کلا نت من که عوض شده همش باید مودم رو خاموش کنم.
    سرعت هم یکمی کم شده

12. این کاربر از Notorious098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز مبین‌نت رو سفارش دادم. امروز نصاب که بچه خوبی بود بهم زنگ زد. پشت تلفن گفتم ۳۶۰ می‌خوام. گفت مشکلی نداره، بهت تحویل میدم.
    اومد خونه و یک نقطه کور پیدا کرد که ضعف سیگنال رو ثبت کنه (تو دستشویی!)
    بعد 360 رو فعال کرد.
    مودم هم b162 هست و طرح ۳۶۰ فقط و فقط روی این مودم داده میشه و مودم‌های لیوانی، جیبی و ... قابلیت ۳۶۰ رو ندارن.
    ضمن اینکه مبلغ ۱۱۰ هزار تومان به فاکتور برای طرح ۳۶۰ اضافه شد. این مورد رو کسی تاحالا اشاره نکرده بود. من بسته ۲۰۰ گیگ ۶ ماهه گرفتم که با ۳۶۰ شد 557 هزار تومن.

سرعت هر دو رو با سرور داخلی گرفتم. هر دو نزدیک ۴۰ مگابیت دادن. البته اینجا سیگنال همراه اول و مبین‌نت هر دو قوی هست و برای نقطه‌کور و ضعف سیگنال، ۵ دقیقه‌ای نصاب گشت. البته حین کار گفت اگر هیچ نقطه کوری پیدا نکردم، ۳۶۰ رو واست فعال میکنم و یجوری بلاخره اعلام ضعف سیگنال میکنم. (جوان خوبی بود!) که البته سرانجام در دستشویی! ضعف سیگنال پیدا شد.

14. 2 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز مبین‌نت رو سفارش دادم. امروز نصاب که بچه خوبی بود بهم زنگ زد. پشت تلفن گفتم ۳۶۰ می‌خوام. گفت مشکلی نداره، بهت تحویل میدم.
    بعد 360 رو فعال کرد.
    مودم هم b162 هست و طرح ۳۶۰ فقط و فقط روی این مودم داده میشه و مودم‌های لیوانی، جیبی و ... قابلیت ۳۶۰ رو ندارن.
    ضمن اینکه مبلغ ۱۱۰ هزار تومان به فاکتور برای طرح ۳۶۰ اضافه شد. این مورد رو کسی تاحالا اشاره نکرده بود. من بسته ۲۰۰ گیگ ۶ ماهه گرفتم که با ۳۶۰ شد 557 هزار تومن.

سرعت هر دو رو با سرور داخلی گرفتم. هر دو نزدیک ۴۰ مگابیت دادن. البته اینجا سیگنال همراه اول و مبین‌نت هر دو قوی هست و برای نقطه‌کور و ضعف سیگنال، ۵ دقیقه‌ای نصاب گشت. البته حین کار گفت اگر هیچ نقطه کوری پیدا نکردم، ۳۶۰ رو واست فعال میکنم و یجوری بلاخره اعلام ضعف سیگنال میکنم. (جوان خوبی بود!) که البته سرانجام در دستشویی! ضعف سیگنال پیدا شد.
    این 360 چیه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    بعد 360 رو فعال کرد.

557 دادی بابت 360 که سرعتش همون 40مگابیت هست ....مگه چقدر جابجاش میکنی که 110بایی اضافه بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •