تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 287 از 450 اولاول ... 187237277283284285286287288289290291297337387 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,861 به 2,870 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من بدون نصب گرفتم البته باطرح 360 که 100 بیشتر دادم از نماینگی فروس همون جا هم برام فعال کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

البته طرح 360 پیشنهاد نمی کنم

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

البته طرح 360 پیشنهاد نمی کنم
    ۳۶۰ واسه جای خوبه که مبین نت انتن نده
    بنظرم‌ خرید مستقیم بدون حضور نصاب منطقی نیست
    چون نصاب میاد تست میکنه و اگه سرعت مناسب باشه سرویس رو تحویل میده بدون هزینه اضافی

4. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehrdad84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام آیا منظور از سرویس 360 یعنی مکانی ه tddمبین نت انتن نمی ده با صد هزار تومان پرداخت اضافه فرکانس fdیا همون 2600 و1800 روی سبم کارت شما فعال می کنن که فکر کنم از انتن همراه اول می گیرن هست؟؟؟

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام آیا منظور از سرویس 360 یعنی مکانی ه tddمبین نت انتن نمی ده با صد هزار تومان پرداخت اضافه فرکانس fdیا همون 2600 و1800 روی سبم کارت شما فعال می کنن که فکر کنم از انتن همراه اول می گیرن هست؟؟؟
    اره اگه مبین نت انتن نده یا حداقل سرعت رو ارایه نده سرویس ۳۶۰ فعال میکنن که وصل میشه به رومینگ همراه اول

7. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

اره اگه مبین نت انتن نده یا حداقل سرعت رو ارایه نده سرویس ۳۶۰ فعال میکنن که وصل میشه به رومینگ همراه اول
    دقیقا برای منم همین کارو کردن و الان از BTS های همراه اول استفاده میکنه ...
    تنها تفاوت قیمت تعرفه همراه اول و موبین نت هست و تفاوتی با سرعت موبایلم نداره ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دقیقا برای منم همین کارو کردن و الان از BTS های همراه اول استفاده میکنه ...
    تنها تفاوت قیمت تعرفه همراه اول و موبین نت هست و تفاوتی با سرعت موبایلم نداره ...
    منظورت اينه كه اگه سرعت همراه اول داغون باشه تو طرح ٣٦٠ هم سرعت كم ميشه؟ اگه اينطوري باشه كه بايد بيخيال شم چون همراه اول اينجا با 4g+ و 4.5g كمتر از ١٥ مگه حتي گاهي تا ٤ مگ هم پايين مياد و اصلا تا حالا سابقه نداشته بره بالاي ٢٠ يا ٣٠

10. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظورت اينه كه اگه سرعت همراه اول داغون باشه تو طرح ٣٦٠ هم سرعت كم ميشه؟ اگه اينطوري باشه كه بايد بيخيال شم چون همراه اول اينجا با 4g+ و 4.5g كمتر از ١٥ مگه حتي گاهي تا ٤ مگ هم پايين مياد و اصلا تا حالا سابقه نداشته بره بالاي ٢٠ يا ٣٠
    نه اصلا ربطی به همراه و ترافیکش نداره ..شما همون 40مگابیتی که بهت میدن هست فقط دکل همراه هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

نه اصلا ربطی به همراه و ترافیکش نداره ..شما همون 40مگابیتی که بهت میدن هست فقط دکل همراه هست
    ولي ايشون انگار گفتن كه سرعتشون كم بوده ، به نظر من كه تاثير داره چون با سيم كارت رايتلم هرجا رومينگ كردم روي همراه اول دقيقا همون سرعتي رو داده كه سيم كارت همراه اول ميداده مثل خونمون كه سرعت همراه اول كمه با رايتلم وقتي رومينگ ميشه همون قدر ميده
    Last edited by morteza_mombeini; 16-02-2019 at 00:17.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ولي ايشون انگار گفتن كه سرعتشون كم بوده ، به نظر من كه تاثير داره چون با سيم كارت رايتلم هرجا رومينگ كردم روي همراه اول دقيقا همون سرعتي رو داده كه سيم كارت همراه اول ميداده مثل خونمون كه سرعت همراه اول كمه با رايتلم وقتي رومينگ ميشه همون قدر ميده
    نه اینطور نیست سرعت با اکانتینگ روی 40مگابیت بسته شده اما ممکنه 20مگ هم بدن بگن خوبه
    با اینحال نصاب مهمه بیاد چک کنه ببینه شرایط چطور هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •