تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 450 اولاول ... 384445464748495051525898148 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خب نکته ای که امروز متوجه شدم اینه که مشکل مبین نت مربوط به پهنای باند نیست و یه چیزی تو مایه های ایرانسل هست که با قند شکن سرعتش بیشتر میشه. حالا چرا اینجوری هست رو باید از دوستانی که به شبکه وارد هستن بپرسم. تست زیر مربوط به همین الان (11 شب) هست که معمولا سرعت میاد پایین. یه تست روی خود مبین نت هست و یه تست هم با هات اسپات شیلد سرور آلمان. سرور مقصد هر دو تست هم یکسانه. جالبه با قند شکن پینگ 2 میلی ثانیه هم کمتره!
    با این چیزی که مبین نت تحویل میده هیچ کاری نمیشه کرد ولی وقتی هات اسپات رو وصل میکنم انگار پا رو از روی گلوی اینترنت برداشته باشی، هم سرعت نهایت ممکن میرسه (یعنی مشابه سرور ایران و بعضا بیشتر) و هم تک کانکشن فوق العاده میشه.یوتیوب هم 4K بافر میکنه

2. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خب نکته ای که امروز متوجه شدم اینه که مشکل مبین نت مربوط به پهنای باند نیست و یه چیزی تو مایه های ایرانسل هست که با قند شکن سرعتش بیشتر میشه. حالا چرا اینجوری هست رو باید از دوستانی که به شبکه وارد هستن بپرسم. تست زیر مربوط به همین الان (11 شب) هست که معمولا سرعت میاد پایین. یه تست روی خود مبین نت هست و یه تست هم با هات اسپات شیلد سرور آلمان. سرور مقصد هر دو تست هم یکسانه. جالبه با قند شکن پینگ 2 میلی ثانیه هم کمتره!
    با این چیزی که مبین نت تحویل میده هیچ کاری نمیشه کرد ولی وقتی هات اسپات رو وصل میکنم انگار پا رو از روی گلوی اینترنت برداشته باشی، هم سرعت نهایت ممکن میرسه (یعنی مشابه سرور ایران و بعضا بیشتر) و هم تک کانکشن فوق العاده میشه.یوتیوب هم 4K بافر میکنه
    شما پرمیوم هات اسپات رو خریدید ؟ و این که میشه با این تو شبانه هم بیشتر از 4 مگابیت گرفت ؟
    Last edited by Electronic-Arts; 29-04-2017 at 23:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ميتونه از mtuباشه
    دستور زير رو امتحان كن و هر بار 1500 رو كم كن تا پينگ جواب بده
    Ping -f -l 1500 google.com
    جاي گوگل هم آدرس يك سايت رو بگذاريد كه مشكل داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. این کاربر از prjroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

شما پرمیوم هات اسپات رو خریدید ؟ و این که میشه با این تو شبانه هم بیشتر از 4 مگابیت گرفت ؟
    هات اسپات کرک هست. بعید میدونم تو شبانه جواب بده چون پهنای باند لیمیت میشه از طرف مبین نت، ولی تست میکنم حتما.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

7. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت JJHACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    [ebp-j]

پيش فرض

دوستان من هفته پیش شنبه درخواست انتقال از وایمکس به td-lte دادم ، الان 9 روز گذشته ، 4 بار هم زنگ زدم ولی مودم رو هنوز نیاوردن :\
    چیگار باید بکنم ؟

داره خودمونی میشه hmahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه ثبت نامتون قطعی شده، یجوری پیدا کنید که نصب مودمتون به کدوم شرکت ارجاع داده شده.
    توی تهران دو تا شرکت هست فکر کنم که یکیش سیب سبز هست(اون یکی دیگه رو من نمیدونم و دوستان میتونن کمک کنن)
    با شرکت متولی نصب تماس بگیرین و از اونجا پیگیری کنین. امور مشترکین مبین نت کمکی نمیکنه

Sent from my E6833 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.
    یبار یجا خوندم هات اسپات شیلد بدلیل استفاده از سیستم ipv6 بجای ipv4 میتونه سرعت تک کانکشن و بالا ببره .
    البته زیاد جدی نگرفته بودم ، اگه شما تست کردی اینطوریه منم حتما امتحان میکنم.

ولی مشکل فقط رو سرور خارجی نیست .
    انقد سرعت افت میکنه سرورای داخل ایران هم افتضاح میشن !
    اگه ممکنه شما سرورای داخل ایران رو هم با این برنامه چک کنید .
    ممنون ...

11. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام.
    یبار یجا خوندم هات اسپات شیلد بدلیل استفاده از سیستم ipv6 بجای ipv4 میتونه سرعت تک کانکشن و بالا ببره .
    البته زیاد جدی نگرفته بودم ، اگه شما تست کردی اینطوریه منم حتما امتحان میکنم.

ولی مشکل فقط رو سرور خارجی نیست .
    انقد سرعت افت میکنه سرورای داخل ایران هم افتضاح میشن !
    اگه ممکنه شما سرورای داخل ایران رو هم با این برنامه چک کنید .
    ممنون ...
    اون زمان که تست کردم سرور داخل ایران همون حدود 30 مگ بود ولی حرف شما رو قبول دارم ، از ساعت 12 به بعد سرور داخل هم افتضاح میشه

13. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اون زمان که تست کردم سرور داخل ایران همون حدود 30 مگ بود ولی حرف شما رو قبول دارم ، از ساعت 12 به بعد سرور داخل هم افتضاح میشه
    ممنون ...
    البته منظورم تست با همین هات اسپاته . میخام شب تست کنید وقتی با هات اسپات وصل هستید ، حالا مثلا از سرورآلمان نرم افزار ، اون موقع دسترسی تک کانکشن به سرورهای داخلی چه وضعیتی داره .
    خودم فعلا دسترسی به مبین نت ندارم ولی کرک شده شو نصب کردم با نت فعلیم احساس میکنم واقعا بهتر میشه ، منتها یه بدی که دیدم ، هات اسپات محدودیت 10 مگابیتی داره انگار برای هر کلاینت . درسته ؟
    اگه اینطور باشه فول اچ دی دیدن با بیت ریت مناسب هم ممکنه نشدنی باشه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان این وضعیت کانکشن من هست. یه راهنمایی میکنید چی به چیه و چطور باشه خوبه؟ ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •