تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 255 از 450 اولاول ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,541 به 2,550 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ی طرحی هست که رومینگ میشه روی همراه اول جایی که سیگنال خود مبین نت نباشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این توجه کنید که سرویس 360زمانی کار میکنه که در اون نقطه یا شهر 4gهمراه اول وجود داشته باشه
    و جاهای که مبین نت انتن بده هم اون 360درست کار نمیکنه حالا هی 360..360بکنید

3. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز مبین‌نت رو سفارش دادم. امروز نصاب که بچه خوبی بود بهم زنگ زد. پشت تلفن گفتم ۳۶۰ می‌خوام. گفت مشکلی نداره، بهت تحویل میدم.
    اومد خونه و یک نقطه کور پیدا کرد که ضعف سیگنال رو ثبت کنه (تو دستشویی!)
    بعد 360 رو فعال کرد.
    مودم هم b162 هست و طرح ۳۶۰ فقط و فقط روی این مودم داده میشه و مودم‌های لیوانی، جیبی و ... قابلیت ۳۶۰ رو ندارن.
    ضمن اینکه مبلغ ۱۱۰ هزار تومان به فاکتور برای طرح ۳۶۰ اضافه شد. این مورد رو کسی تاحالا اشاره نکرده بود. من بسته ۲۰۰ گیگ ۶ ماهه گرفتم که با ۳۶۰ شد 557 هزار تومن.

سرعت هر دو رو با سرور داخلی گرفتم. هر دو نزدیک ۴۰ مگابیت دادن. البته اینجا سیگنال همراه اول و مبین‌نت هر دو قوی هست و برای نقطه‌کور و ضعف سیگنال، ۵ دقیقه‌ای نصاب گشت. البته حین کار گفت اگر هیچ نقطه کوری پیدا نکردم، ۳۶۰ رو واست فعال میکنم و یجوری بلاخره اعلام ضعف سیگنال میکنم. (جوان خوبی بود!) که البته سرانجام در دستشویی! ضعف سیگنال پیدا شد.
    فقط همين يبار ١١٠ هزار تومن اضافه ميدين يا اينكه براي طرح هاي بعدي هم پول بيشتر بايد داد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز مبین‌نت رو سفارش دادم. امروز نصاب که بچه خوبی بود بهم زنگ زد. پشت تلفن گفتم ۳۶۰ می‌خوام. گفت مشکلی نداره، بهت تحویل میدم.
    بعد 360 رو فعال کرد.
    مودم هم b162 هست و طرح ۳۶۰ فقط و فقط روی این مودم داده میشه و مودم‌های لیوانی، جیبی و ... قابلیت ۳۶۰ رو ندارن.
    ضمن اینکه مبلغ ۱۱۰ هزار تومان به فاکتور برای طرح ۳۶۰ اضافه شد. این مورد رو کسی تاحالا اشاره نکرده بود. من بسته ۲۰۰ گیگ ۶ ماهه گرفتم که با ۳۶۰ شد 557 هزار تومن.

سرعت هر دو رو با سرور داخلی گرفتم. هر دو نزدیک ۴۰ مگابیت دادن. البته اینجا سیگنال همراه اول و مبین‌نت هر دو قوی هست و برای نقطه‌کور و ضعف سیگنال، ۵ دقیقه‌ای نصاب گشت. البته حین کار گفت اگر هیچ نقطه کوری پیدا نکردم، ۳۶۰ رو واست فعال میکنم و یجوری بلاخره اعلام ضعف سیگنال میکنم. (جوان خوبی بود!) که البته سرانجام در دستشویی! ضعف سیگنال پیدا شد.
    سلام.درسته دقیقا منم همین طرحو فعال کردم 200 گیگ 6 ماهه با طرح 360 شد 557 هزار تومن
    طرح 360 یکساله 900 گیگ هم میشه 1039000 تومن

6. 2 کاربر از abdollahy2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فقط همين يبار ١١٠ هزار تومن اضافه ميدين يا اينكه براي طرح هاي بعدي هم پول بيشتر بايد داد؟
    نه همین یکبار هست. دفعه‌های بعد مانند همون مبلغ بسته‌ها رو مثل سایرین می‌پردازید.

8. 2 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

557 دادی بابت 360 که سرعتش همون 40مگابیت هست ....مگه چقدر جابجاش میکنی که 110بایی اضافه بدید
    بنده سایت و کانال دارم و وبمستر هستم.
    به همین علت آپلود و دانلود بالایی دارم.
    ضمن اینکه سفرهام طولانی‌ هست و جابه‌جایی زیادی دارم و روزانه باید سایت و ... آپدیت کنم و همیشه به نت نیاز دارم.

10. این کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این توجه کنید که سرویس 360زمانی کار میکنه که در اون نقطه یا شهر 4gهمراه اول وجود داشته باشه
    و جاهای که مبین نت انتن بده هم اون 360درست کار نمیکنه حالا هی 360..360بکنید
    عزیز مگه کسی غیر از این گفته؟! خب معلومه این سرویس روی 4G همراه اول هست! مگه قرار بوده روی همه اپراتورها باشه؟!
    ضمن اینکه حرف شما هم غلط هست. الان جایی که هستم آنتن مبین‌نت فول هست و مثل آب خوردن روی 4G سوییچ میشه و 4G عالی کار می‌کنه.

من واکنش شما و برخی رو متوجه نمیشم. حالا ما ۳۶۰-۳۶۰ کردیم، به شما فشار اومده؟ جای شما رو تنگ کردیم؟! حق شما رو خوردیم؟
    این چه رفتاریه شما دارید؟ غیر از این هست که اینجا دوستان تجارب خودشون رو با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند؟

این سرویس برای بنده باارزش هست. چون شغل و درآمدم از اینترنت هست.
    شما این سرویس رو نمیخوای؟ خب استفاده نکن.
    من نمی‌فهمم چرا بعضی دوستان حساسیت نشون میدن!
    مگه قرار بوده اینجا مثلاً در مورد چیزی غیر از اینترنت مبین‌نت صحبت بشه؟

لطفاً به نظرات دیگران احترام بگذارید.
    Last edited by Behzad83; 17-10-2018 at 01:20.

12. 4 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

عزیز مگه کسی غیر از این گفته؟! خب معلومه این سرویس روی 4G همراه اول هست! مگه قرار بوده روی همه اپراتورها باشه؟!
    ضمن اینکه حرف شما هم غلط هست. الان جایی که هستم آنتن مبین‌نت فول هست و مثل آب خوردن روی 4G سوییچ میشه و 4G عالی کار می‌کنه.

من واکنش شما و برخی رو متوجه نمیشم. حالا ما ۳۶۰-۳۶۰ کردیم، به شما فشار اومده؟ جای شما رو تنگ کردیم؟! حق شما رو خوردیم؟
    این چه رفتاریه شما دارید؟ غیر از این هست که اینجا دوستان تجارب خودشون رو با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند؟

این سرویس برای بنده باارزش هست. چون شغل و درآمدم از اینترنت هست.
    شما این سرویس رو نمیخوای؟ خب استفاده نکن.
    من نمی‌فهمم چرا بعضی دوستان حساسیت نشون میدن!
    مگه قرار بوده اینجا مثلاً در مورد چیزی غیر از اینترنت مبین‌نت صحبت بشه؟

لطفاً به نظرات دیگران احترام بگذارید.
    حالا روی فورجی هستی دوبرابر که سرعتت نیست همون 40مگه
    نه خودمم 360دارم فشاری نیست همچین اش دهن سوزی نیست بحث بگیریم شما ناراحت نشو
    اینجا تبادل اطلاعات داریم چرا شما یهو جبهه گرفتی عصبی شدی
    بهتر نیست مطلب منو درست بخونی که چی نوشتم بعد بیایی شمشیر بکشی ...
    هرگز قصاص قبل از جنایت نکنید ..مخصوصا شما که تو دنیایی مجازی پول درمیاری و درامدتون از نت هست از پشت pcفقط بلدی داد بزنی .اروم هم میشه صحبت کرد تلاش کنید موفق میشی

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    بعد 360 رو فعال کرد.

مبارکت باشه رفیق
    پس مشکل شما هم حل شد خدا رو شکر
    بابت هزینه اضاف من در جریان نبودم
    ورژن نرم افزار مودم چی هست؟
    قدرت و گیرندگی مودم رو بصورت عددی اعلام کنید
    اکر مقدور هست تست با سرور خارجی و همینطور idm بذارید

15. 2 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    نمیدونم!

پيش فرض

دوستان مشکل کندی ندارین؟ من نواب هستم. سرعتم 2 مگابیت بالاتر نمیره. بعد از اون داستان قطع شدن اینجوری شده

17. این کاربر از vanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •