تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 450 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

منم خبر ندارم چون شهر ما هنوز پوشش نداره.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

تعرفه ها رو نگاه کردم
    خیلی خوبن
    می تونه رقیب سختی واسه ایرانسل بشه
    البته فکر کنم تعرفه ها رو با جزئیات بیشتر ندیدی از این کلاهبردارتر خود همراه آخره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا با سرعت 4 Mbps در 5 ساعت شبانه میشه 9 گیگ دانلود کرد یعنی در یک ماه میشه 180 گیگ یه دفعه مبین نت سردیش نکنه این همه بخشش میکنه 1000 گیگ شبانه میده

Last edited by mahan999; 17-02-2017 at 00:26.

3. 2 کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

البته فکر کنم تعرفه ها رو با جزئیات بیشتر ندیدی از این کلاهبردارتر خود همراه آخره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا با سرعت 4 Mbps در 5 ساعت شبانه میشه 9 گیگ دانلود کرد یعنی در یک ماه میشه 180 گیگ یه دفعه مبین نت سردیش نکنه این همه بخشش میکنه 1000 گیگ شبانه میده

دوست عزیز شما این رو الان داری با چی مقایسه می کنی؟؟؟؟
    این رو شما با سرویس هایی مثل TD ایرانسل و FDD شرکت های دیگه مقایسه کنی عالیه
    حتی شاید از خیلی از شرکت های ADSL هم بهتر باشه که هست
    بعد این رو در نظر بگیر که شما در طول روز سرعت نسبتا خوبی داری
    شب هم 4 مگ داری
    تعرفه رو شما نگاه کن
    واقعا خوبه

5. 2 کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوست عزیز شما این رو الان داری با چی مقایسه می کنی؟؟؟؟
    این رو شما با سرویس هایی مثل TD ایرانسل و FDD شرکت های دیگه مقایسه کنی عالیه
    حتی شاید از خیلی از شرکت های ADSL هم بهتر باشه که هست
    بعد این رو در نظر بگیر که شما در طول روز سرعت نسبتا خوبی داری
    شب هم 4 مگ داری
    تعرفه رو شما نگاه کن
    واقعا خوبه
    هر جور صلاح می دونید شاید در نگاه اول خوب به نظر برسه ولی من آینده خوبی براش نمی بینم به خصوص که مبین نت سابقه بدی تو وایمکس و ارایه طرحهاش داشته مثلا همون نامحدودش رو چند بار گذاشت و برداشت یا گذاشت و سرعت 1 مگ رو بین 10 نفر تقسیم کرد.
    کلا میشه گفت نباید گول 1000 گیگ رو بخریم چون بیشتر بچه ها با 900 تومن 20 گیگ تو یک ساعت با ایرانسل میگیرند. از نظر گیگ اضافه هم بسته 12 گیگ سه ماه 4g هر گیگ میافته 3,125 تومان. بسته دوماه 30 گیگ 60000 تومان 4g ایرانسل برای td کد تعرفه F5303 میشه 80000
    مودمش هم که جیبی نیست پوشش هم که معلوم نیست چجوری باشه در کل td ایرانسل و مبین نت مثل وایمکس نسل سوخته حساب میشند با فرکانس 3500

7. 3 کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

هر جور صلاح می دونید شاید در نگاه اول خوب به نظر برسه ولی من آینده خوبی براش نمی بینم به خصوص که مبین نت سابقه بدی تو وایمکس و ارایه طرحهاش داشته مثلا همون نامحدودش رو چند بار گذاشت و برداشت یا گذاشت و سرعت 1 مگ رو بین 10 نفر تقسیم کرد.
    کلا میشه گفت نباید گول 1000 گیگ رو بخریم چون بیشتر بچه ها با 900 تومن 20 گیگ تو یک ساعت با ایرانسل میگیرند. از نظر گیگ اضافه هم بسته 12 گیگ سه ماه 4g هر گیگ میافته 3,125 تومان. بسته دوماه 30 گیگ 60000 تومان 4g ایرانسل برای td کد تعرفه F5303 میشه 80000
    مودمش هم که جیبی نیست پوشش هم که معلوم نیست چجوری باشه در کل td ایرانسل و مبین نت مثل وایمکس نسل سوخته حساب میشند با فرکانس 3500
    الان گزینه بهتری هست مگه با این قیمت و سرعت؟
    البته کیفیتش لزوما خوب نیست ولی رو حساب مشخصات اسمیش که بی معنیه بگیم نسل سوخته چون هیچ گزینه بهتری نیست الان. تا کی فیبر نوری یا اینترنت کابلی یا ... بیاد

9. این کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خیلی مسخرس 45 گیگ 125 هزار
    90 گیگ 145 هزار
    البته سه ماهه
    خوب اگر می خواهی رقابت کنی بگو 40 گیگ 80 هزار. اون 90 گیگ 145 هزار کمتر از گیگی دو تومن می افته . البته برای پر مصرفها می تونه جذاب باشه

11. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

امروز درباره کسانی که مودم تی دی رو قبلا تهیه کردم تماس گرفتم. طرحشون جالب بود. اگر توی پوشش باشید یه سیم تی دی میدن با ده گیگ حجم روزانه و 30 گیگ شبانه + 10 گیگ روزانه هدیه مشترکین قدیمی. حجم قبلی وایمکس هم میاد روی تی دی
    قیمت رو 78 هزار تومان گفت. اگر سیم رو بگیرید دیگه از سرویس وایمکس بیرون میایید پس پوشش مهمه

13. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خیلی مسخرس 45 گیگ 125 هزار
    90 گیگ 145 هزار
    البته سه ماهه
    خوب اگر می خواهی رقابت کنی بگو 40 گیگ 80 هزار. اون 90 گیگ 145 هزار کمتر از گیگی دو تومن می افته . البته برای پر مصرفها می تونه جذاب باشه
    امروز درباره کسانی که مودم تی دی رو قبلا تهیه کردم تماس گرفتم. طرحشون جالب بود. اگر توی پوشش باشید یه سیم تی دی میدن با ده گیگ حجم روزانه و 30 گیگ شبانه + 10 گیگ روزانه هدیه مشترکین قدیمی. حجم قبلی وایمکس هم میاد روی تی دی
    قیمت رو 78 هزار تومان گفت. اگر سیم رو بگیرید دیگه از سرویس وایمکس بیرون میایید پس پوشش مهمه
    اصلا همه کارهاش غیر اصولی و مسخره هست اون از 1000 گیگ شبانه رایگان که سرعت دانلود رو محدود میکنه به 4 مگ برای td و عملا تو یک ماه 180 گیگش مصرف نمیشه این هم از این طرح مسخره خوب اگر می خوان این کار رو بکنند چرا مودم دوحالته وایمکس td آوردن که قیمتش بیشتره با اینکارشون قیمت وایمکس مودم بلا استفاده میشه اونوقت اونجایی که Td نیست بخوای از پوشش وایمکس استفاده کنید هیچی !

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

اصلا همه کارهاش غیر اصولی و مسخره هست اون از 1000 گیگ شبانه رایگان که سرعت دانلود رو محدود میکنه به 4 مگ برای td و عملا تو یک ماه 180 گیگش مصرف نمیشه این هم از این طرح مسخره خوب اگر می خوان این کار رو بکنند چرا مودم دوحالته وایمکس td آوردن که قیمتش بیشتره با اینکارشون قیمت وایمکس مودم بلا استفاده میشه اونوقت اونجایی که Td نیست بخوای از پوشش وایمکس استفاده کنید هیچی !
    شما کدوم طرحش رو میگی؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من با تجربه تلخی که از وایمکس مبین نت دارم و لقبی که برای این شرکت قائلم، با این شرایط حاضرم به TDD این شرکت فکر کنم:

1- حداقل 50 نفر آدم مورد اعتماد قسم جلاله بخورن که کیفیتش خوب و با ثباته
    2- مودم وایمکسم رو کلا برام عوض کنن. نه اینکه بخاطرش برای خرید مودم TDD ده هزار تومان تخفیف بدن
    3- سرت تضمین شده شبانه، حداقل 20 مگ باشه

17. 2 کاربر از sir bob paisley بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •