تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 450 اولاول ... 333940414243444546475393143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بله تهران هستم. سرعت من معمولا روی ۲۵ هست و گاهی تا ۳۰ هم میره. شبا سرعت میاد روی ۴ مگابیت یعنی‌با سرعت ۵۱۲‌ کیلوبایت دانلود میده. فکر نمیکنم قبول کنن رایگان نباشه و سرعت هم پایین نیاد توی پنل که همچین چیزی ندارن اگر داشتن منم متقاضی بودم ولی ازونجایی که احتمالا شبا پهنای باند کم میارن این کارو نمیکنن.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    بسیار ممنون فقط یک چیز دیگه شبا پینگ هم خراب میشه یا سرعت فقط کم میشه ؟ پینگ خیلی مهمه برای من

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بسیار ممنون فقط یک چیز دیگه شبا پینگ هم خراب میشه یا سرعت فقط کم میشه ؟ پینگ خیلی مهمه برای من
    شبا پینگ رو چک نکردم تا حالا

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

3. این کاربر از aliprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

شبها پینگ هیچ فرقی با روز نمیکنه ...
    فقط سرعت کاهش پیدا میکنه ، 2 تا 7 هم رسما میشه 4 مگابیت .

5. 2 کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hmahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان پینگ این چه جوری هست ؟ میشه لطف کنید از 8.8.8.8 و login.p1.worldoftanks.eu و login.p2.worldoftanks.eu یک زحمت بکشید پینگ بذارید ؟
    بعدم این 4 مگ تا 40 مگ یعنی حداقل 4 مگ تضمین شده و 40 مگ حداکثر هست دیگه ؟ شب ها که به قول خودشون رایگان هست ححمش هم سرعت میاد پایین ؟ میشه بگم رایگان نداشته باشه که سرعتم ثابت بمونه؟
    تست های من هم شبیه دوستمونه...
    8.8.8.8 میانگین 103
    روی p1 میانگین 100
    و روی p2 میانگین 120 که یه مقدار با تست ایشون اختلاف داره

Sent from my E6833 using Tapatalk

7. این کاربر از hmahmoudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

دوستان پینگ این چه جوری هست ؟ میشه لطف کنید از 8.8.8.8 و login.p1.worldoftanks.eu و login.p2.worldoftanks.eu یک زحمت بکشید پینگ بذارید ؟
    بعدم این 4 مگ تا 40 مگ یعنی حداقل 4 مگ تضمین شده و 40 مگ حداکثر هست دیگه ؟ شب ها که به قول خودشون رایگان هست ححمش هم سرعت میاد پایین ؟ میشه بگم رایگان نداشته باشه که سرعتم ثابت بمونه؟
    نوشته حداقل چهار مگ ولي اگه حداقل بيست نده براتون وصل نمي كنند بعدشم شبانه رايگان نيست.شبانه هزارگيگ سرعت چهارمگ داره

- - - Updated - - -

پينگ خيلي موبه تغيير نميكنه

9. این کاربر از Saysooka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

اگه پینگ براتون مهمه و برای بازی آنلاین و غیره میخواید. در حال حاضر پینگش 24 ساعته روی میانگین 115 هست با سرور های اروپا. اگه با اسپید تست بخواید، با Leaseweb فرانکفورت بین 90 تا 100 هست. برای بازی هم مناسبه و پایداری خوبی داره. یه مقدار خیلی ناچیز و قابل چشم پوشی در حد 10، 15 میلی ثانیه (بعضی اوقات) spike داره ولی اثر منفی روی گیم پلی نمیزاره.اگه بصورت همزمان هم خودتون یا شخص دیگه ای از اینترنت استفاده کنه بازم پینگ ثابته. پلک لاس هم اکثرا صفر جوری که بازی اخطار نمیده. چند باری که شخصا با بتل 1 تست کردم هیچ مشکلی وجود نداشت و تجربه قبلی ام از دیتا سنتر مبین نت هم توی این چند ماهی که راه اندازی شده خیلی خوب بوده. قبل از مبین نت، 1 مگ نامحدود مخابرات داشتم و برای بازی چیز پی ان با همین دیتا سنتر میگرفتم. اکثرا پینگم زیر 100 و بدون پکت لاس بود.
    گرچه همین الان که روز تعطیله و اواخر شب سرعت و به خصوص تک کانکشن خیلی میاد پایین ولی کیفیت و پینگ ثابته فعلا. امیدوارم اینم با افزایش تعداد کاربرا به فنا نره.
    در کل نسبت به FDD خیلی ثبات بیشتری داره.

11. 2 کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ͏ Mehran ͏'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran, Tehran

پيش فرض

سلام عرض شد دوستان گرامی
    بنده به دلیل اینکه مستاجر هستیم و کپی کارت ملی صاحب خط در دسترس نیست مجبور هستم از TD LTE یا وایمکس استفاده کنم . محله ای که ما هستیم تحت پوشش هست اما در ساختمان ما آنتن دهی موبایل خیلی ضعیف هست . میخواستم از بزرگوارانی که از مبین نت استفاده می کنند بپرسم که قیمت مودم ها چنده ؟ حالا سرعت خیلی هم بالا نباشه مسئله ای نیست (چازه ای نیست) فقط آیا مودم قوی ای هست که بشه ازش یه اینترنت گرفت ؟ به عبارتی کدوم مودم از همش بهتره که تهیه کنم ؟

پیشاپیش ممنون و متشکرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام عرض شد دوستان گرامی
    بنده به دلیل اینکه مستاجر هستیم و کپی کارت ملی صاحب خط در دسترس نیست مجبور هستم از TD LTE یا وایمکس استفاده کنم . محله ای که ما هستیم تحت پوشش هست اما در ساختمان ما آنتن دهی موبایل خیلی ضعیف هست . میخواستم از بزرگوارانی که از مبین نت استفاده می کنند بپرسم که قیمت مودم ها چنده ؟ حالا سرعت خیلی هم بالا نباشه مسئله ای نیست (چازه ای نیست) فقط آیا مودم قوی ای هست که بشه ازش یه اینترنت گرفت ؟ به عبارتی کدوم مودم از همش بهتره که تهیه کنم ؟

پیشاپیش ممنون و متشکرم
    سلام گرچه الان دیگه هر شرکتی بری و نت بخواهی بگیری کپی کارت ملی خودت کفایت میکنه و نیاز به کپی صاحب خط نیست
    مودمها هم کلا از 140تا 250 هزار هست که مدل یکی هست و نوع اینترنت و حجمش فرق میکنه
    قیمت در سایت مبین نت وجود داره
    اما نماینده شرکت میاد و تست میکنه ....
    مودمهای سری جدید هم خوب و قوی هستش

14. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ͏ Mehran ͏'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran, Tehran

پيش فرض

سلام گرچه الان دیگه هر شرکتی بری و نت بخواهی بگیری کپی کارت ملی خودت کفایت میکنه و نیاز به کپی صاحب خط نیست
    مودمها هم کلا از 140تا 250 هزار هست که مدل یکی هست و نوع اینترنت و حجمش فرق میکنه
    قیمت در سایت مبین نت وجود داره
    اما نماینده شرکت میاد و تست میکنه ....
    مودمهای سری جدید هم خوب و قوی هستش
    والا بنده به هر شرکتی زنگ میزنم اجاره نامه ای میخواد که نام صاحب خانه با نام صاحب خط یکی باشه در اجاره نامه . این وضعع یه مقدار نامردیه آخه یه خونه ای که 15 ساله ساخته شده و 3 تا صاحب خانه داشته چجوری بنده که مستاجر هستم کپی کارت ملی صاحب خط تلفن رو تهیه کنم ؟ به طور مثال همین مخابرات هم وقتی مراجعه کردم اولش قبول نمی کردم اما بعدش که گفتم پیش پرداخته وصل کردن اما الان تماس گرفتن و گفتن اگه کپی کارت ملی صاحب خط نباشه فردا ساعت 10 صبح قطع میشه .

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیزم . . امیدوارم بتونم تهیه کنم و دیگه از این داستان اجاره نامه و ... خلاص بشم
    لطف کردید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز. چند روزی هست که تی دی مبین نت در اهواز راه اندازی شده. آیا کسی تجربه استفاده ازش رو داره؟ اینجور که از صحبت های دوستان شنیدم نقشه پوشش شبکه که روی سایت هست خیلی دقیق نیست و ممکنه کسی خارج از پوشش هم باشه طبق سایت، ولی بتونه از سرویس استفاده کنه درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •