تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 414 از 450 اولاول ... 314364404410411412413414415416417418424 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,131 به 4,140 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    چرا پس برای من تند تند قطع میشه اوایل که خرید بودم خوب بود و بعدش دگ افتضاح شد
    سلام
    اينجا پشتيباني مبين نت نيست و ما هوادارانش نيستيم. تنها کاربراني هستيم که تجربه هامون رو به اشتراک مي گذاريم. پست ها رو بخونيد و شرايط محيطي تون رو بررسي کنيد.

شايد چيزي در خونه تون جا به جا يا در محله تون ساخته شده که جلوي سيگنال رو گرفته.

نزديک پنجره ها و تراس دنبال بهترين سيگنال باشيد.

مطمئن بشيد مشکل از وايفاي و آداپتور (داغ کردن) مودم و يا وايفاي گوشي و لپ تاپ نيست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه fg_war2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام بچه‌ها. من قبل از تعطیلات سرویس 360 یکساله رو گرفتم که مودم یوتل بود و به همراه اول وصل میشد. تو طول روز بدک نبود نوسان زیادی داشت ولی خب رو مخ نبود ولی شبا بشدت سرعتش کم بود و خب با توجه به هزینه‌ای که کرده بودم اصلاً راضی نبودم و برگشت از فروش زدم. مودم رو پست کردم براشون امروز رسید دستشون و تا چند روز دیگه مبلغی که باید برگردونن( پول مودم + مقداری که از حجمم مونده بود) رو بهم میدن. تجربه خوبی نبود ولی بهم ثابت کرد TD-LTE اصلاً ثبات نداره و دیگه سمتش نمیرم.

3. 2 کاربر از fg_war2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام بچه‌ها. من قبل از تعطیلات سرویس 360 یکساله رو گرفتم که مودم یوتل بود و به همراه اول وصل میشد. تو طول روز بدک نبود نوسان زیادی داشت ولی خب رو مخ نبود ولی شبا بشدت سرعتش کم بود و خب با توجه به هزینه‌ای که کرده بودم اصلاً راضی نبودم و برگشت از فروش زدم. مودم رو پست کردم براشون امروز رسید دستشون و تا چند روز دیگه مبلغی که باید برگردونن( پول مودم + مقداری که از حجمم مونده بود) رو بهم میدن. تجربه خوبی نبود ولی بهم ثابت کرد TD-LTE اصلاً ثبات نداره و دیگه سمتش نمیرم.
    آیا مودم شما قابلیت وصل شدن به td lte مبین نت را داشت ؟ یا فقط با fdd کار می کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه fg_war2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

آیا مودم شما قابلیت وصل شدن به td lte مبین نت را داشت ؟ یا فقط با fdd کار می کرد ؟
    نه TD-LTE نبود و مودمش از نظر طراحی و تنظیمات هم خیلی آشغال بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه TD-LTE نبود و مودمش از نظر طراحی و تنظیمات هم خیلی آشغال بود.
    مودم ها یوتل هست و لاک مبین نت
    و سرویس شما هم 360 مبین نت بوده که رومینگ میشه روی همراه اول
    که حدود 1 یا 2 ماهی میشه شبکه همراه اول افت سرعت زیادی داشته و داره .

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان از اونجایی که تانوما گرفتم میخواستم یکی از مودم های مبین نت خودم رو بفروشم که مدلش b612s هستش که کاملا سالم و تمیز است
    به نظر شما به چه قیمتی بفروشم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان یکی به من بگه چرا اینترنت مبین نت اینطوریه؟ یه اختلالای عجیبی داره که اصلا روی adsl نداشتم اما خب بخاطر سرعت بهتر و قطعی کمتر بهش روی آوردم.
    اول اینکه خیلی وقتا صفحه ای رو باز میکنم فقط لود میچرخه و باید دوباره بزنم ناگهان باز میشه، انگار بخاطر ست بودن اجباری dns هستش که از dns داخلی استفاده میکنه که از نظر کش‌خیلی فقیره آدرس این dns هم داخل تنظیمات مودم هست.
    بخشی هم هست داخل مودم ظاهرا اجازه وارد کردن dns سفارشی میده اما تاثیری نداره و اعمال نمیشه و فقط همون dns خودش رو در نهایت استفاده میکنه.
    نکته اینکه باز زدن نرم افزار دورزدن این مشکلات حل میشه.

مشکل دومش هم اینه اصلا نمیشه پورتی رو باز کرد روش و انگار کل تنظیمات port forwarding عین همون dns بیفایده و نمایشیه.

اگر دوستان هم تجربه مشابه و راه حلی براش دارن ممنون میشم به اشتراک بزارید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان یکی به من بگه چرا اینترنت مبین نت اینطوریه؟ یه اختلالای عجیبی داره که اصلا روی adsl نداشتم اما خب بخاطر سرعت بهتر و قطعی کمتر بهش روی آوردم.
    اول اینکه خیلی وقتا صفحه ای رو باز میکنم فقط لود میچرخه و باید دوباره بزنم ناگهان باز میشه، انگار بخاطر ست بودن اجباری dns هستش که از dns داخلی استفاده میکنه که از نظر کش‌خیلی فقیره آدرس این dns هم داخل تنظیمات مودم هست.
    بخشی هم هست داخل مودم ظاهرا اجازه وارد کردن dns سفارشی میده اما تاثیری نداره و اعمال نمیشه و فقط همون dns خودش رو در نهایت استفاده میکنه.
    نکته اینکه باز زدن نرم افزار دورزدن این مشکلات حل میشه.

مشکل دومش هم اینه اصلا نمیشه پورتی رو باز کرد روش و انگار کل تنظیمات port forwarding عین همون dns بیفایده و نمایشیه.

اگر دوستان هم تجربه مشابه و راه حلی براش دارن ممنون میشم به اشتراک بزارید
    اینترنت موبایل هست دوست گرامی
    ارتباط شما تا دکل موبایل ارتباط مایکروویو هست

مثل اینکه اینرتنت ماهواره ای ایلان ماسک را کسی با فیبر مقایسه کنه
    خط زمینی برای گیم بهتره

port forwarding هم عملا کشکه و NAT شما را باز نمیکنه .. مگه اینکه از وی پی ا* های مخصوص گیم اصتفاده کنی

10. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اینترنت موبایل هست دوست گرامی
    ارتباط شما تا دکل موبایل ارتباط مایکروویو هست

مثل اینکه اینرتنت ماهواره ای ایلان ماسک را کسی با فیبر مقایسه کنه
    خط زمینی برای گیم بهتره

port forwarding هم عملا کشکه و NAT شما را باز نمیکنه .. مگه اینکه از وی پی ا* های مخصوص گیم اصتفاده کنی
    درباره مشکل اول مطمئن نیستم بخاطر نوع ارتباط بیسیم باشه چون همونطور که گفتم سرعت و پایداری اتصالم اتفاقا خیلی بهتر از خطی هست

اما درباره مشکل پورت یعنی میفرمایید محدودیت TDLTE های داخل کشور هست و کاریش نمیشه کرد؟
    و دقیقا چرا این محدودیت رو دارند اما خطی ها ندارند؟!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

درباره مشکل اول مطمئن نیستم بخاطر نوع ارتباط بیسیم باشه چون همونطور که گفتم سرعت و پایداری اتصالم اتفاقا خیلی بهتر از خطی هست

اما درباره مشکل پورت یعنی میفرمایید محدودیت TDLTE های داخل کشور هست و کاریش نمیشه کرد؟
    و دقیقا چرا این محدودیت رو دارند اما خطی ها ندارند؟!
    تا جایی که من تحقیق کردم ، NAT اینترنت دکلی کلا بسته هست تو ایران و خارج از ایران یکسان
    البته یکی میگفت TD مبین نت فرق میکنه راست و دروغش را نمیدونم .
    مودم ها هم که خودتون میدونید چینی هست یه چیزی گذاشتن برا port forwarding و dmz و این بند و بساط ها ولی بیشتر به نظر میرسه علکی هست

در مورد قسمت اول هم بله تا حدودی ولی ما خودمون طبقه 5 هستیم ؛ یه دکل ایرانسل با دید مستقیم داریم یه 300 - 400 متر اون طرف تر . با این حال اصلا کیفیت خط زمینی را نمیده ؟

13. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •