تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 382 از 450 اولاول ... 282332372378379380381382383384385386392432 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,811 به 3,820 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

همه چی اوکیه. البته پولی ها رو تست کردم رایگانا کلا درست کار نمیکنن.
    اگه مقدوره معرفی کنید تو پیام خصوصی. من پولی هم دارم فول پروتوکل ولی 99% درصدشون با نت مبین نت کار نمیکنه. بدتر از همه تلویزیون اندرویدیه. رو اون openv..p.n ریختم ، کلا رو ویندوز و اندروید با اپن چیز پی ان کار نمیکنه. از یوتیوب رو تلویزیون محرومیم ...

2. 2 کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

امروز مبین نت برای من شدیدا بی ثبات بود صبحم که نزدیک یک ساعت قطع بود (TD نیست، رومینگ همراه اوله اینجا)

4. 2 کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

امروز مبین نت برای من شدیدا بی ثبات بود صبحم که نزدیک یک ساعت قطع بود (TD نیست، رومینگ همراه اوله اینجا)
    مبین نت روی شبکه خودش خیلی پایدار هست البته در منطقه ما که اینطور هست
    روی همراه اول خیلی شرایط جالب نیست و با قطعی و سرعت پایین مواجهیم

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

6. 3 کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام از من که خوب هست عکس از من آپلود نمیشه و گرنه براتون میفرستادم. D:40.4 A:3.84

8. 3 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام

speedtest به نظر بنده سرعت واقعی را نشان نمی دهد

سرعت من در دانلود داخلی ۵-۶ مگابایت بر ثانیه است و خارجی ۱-۲ مگابایت گاها ۳ مگابایت بر ثانیه

و اسپید تست را چنین سرعتی نشان می دهد که در شرایط واقعی دانلود بیشتر از این تست است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثبات و پایداری TD LTE مبین نت برای من در نقاط مختلف کشور که تست کردم بسیار مطلوب بوده است.

10. 3 کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

چه پایدار باشه چه نباشه از ایرانسل یه سر و گردن بالاتره ، هم قیمت کمتر هم کیفیت مطلوب تر

12. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

چه پایدار باشه چه نباشه از ایرانسل یه سر و گردن بالاتره ، هم قیمت کمتر هم کیفیت مطلوب تر
    میشه بفرمایید کدوم بسته ها قیمتش کمتر از ایرانسله؟
    ضمنا 1تا40مبین نت رو با 1تا 80مگ ایرانسل مقایسه میکنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

اولا 4 تا 40 که اگه با شبکه TDD استفاده کنید سرعتتون نسبتا با ثباته مگه موارد خاص (نقص فنی دکل، اشباع فرکانس منطقه و...)

دوما مقایسه کنید انصافا مبین نت به صرفه تره. 100 گیگ یک ماهه ایرانسل بهتون میده زیر 100 تومن؟
    ۴۲ گیگابایت
    30 روزه
    59,500 تومان
    Last edited by شهرنوش.انوار; 03-04-2020 at 15:54.

15. 2 کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

شما ۸۰ تا میگیری دلیل نمیشه که کل ایران سرعتشون ۸۰ تا باشه الان خیلیا دارن کیلوبایتی دانلود میکنن من خودم همیشه زیر ده مگ میگیرم . تازه زمانی که محدودیت سرعت گذاشت مبین نت با سرعت بالا در دسترس بود. قیمت هم ببین ایرانسل ۶۵۰ گیگ رو بهت میده ۶۰۰ تومن یا ۱۰۰۰ گیگ رو میده 850 تومن؟ ایرانسل ۳۶۰ گیگ رو میده پونصد تومن ینی اگه بخای بسته ی ۶۵۰ گیگی مبین نت رو از ایرانسل بخری باید یه تومن پول بدی

17. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام دوست عزیز بسته های ایرانسل تا قبل عید 99 از مبین نت ارزونتر بود و اینترنت شبانه هم داشت اما از سال جدید همانطور که در سایت خود ایرانسل نیز قابل مشاهده است بسته های 1 و 3 ماهه ایرانسل و مبین نت تقریبا هم قیمت هستند فقط در حد خیلی کم ایرانسل ارزانتر هست البته مبین نت در سیم کارت های معمولی خود و نه در سیم کارت های 360 (رومینگ همراه اول) یک بسته 100 گیگ 84900 هزار تومان داره که ایرانسل فاقد آن است اما در بسته های 6 ماهه و 1 ساله و در حجم های بالا ایرانسل گرانتر از مبین نت هست.(6 ماهه: ایرانسل 200 گیگ 270 هزار تومان و 260 گیگ 340 هزار تومان. 6 ماهه : مبین نت 330 گیگ 339 هزار تومان و 480 گیگ 446 هزار تومان) - (1 ساله ایرانسل : 260 گیگ 370 هزار تومان و 360 گیگ 449 هزار تومان. 1 ساله مبین نت : 650 گیگ 659 هزار تومان و 1000 گیگ 850 هزار تومان) همه قیمت ها بدون 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است. پایداری شبکه مبین نت از ایرانسل بهتر هست این امر در 100 گیگ هدیه قبل عید کاملا مشهود بود.حتی رومینگ همراه اول مبین نت هم اگر در منطقه خوبی باشید دست کمی از شبکه td-lte خود مبین نت نداره.بنده از سال 89 مشترک وایمکس مبین نت بودم و در زمانی هم مشترک وایمکس ایرانسل نیز بودم پایداری شبکه جفتشون کاملا مشابه هم بود الان هم سیم کارت 360 مبین نت رو در گوشیم گذاشتم و از اینترنت همراه به جای اینترنت ثابت استفاده می کنم که این هم مزیتی نسبت به ایرانسل محسوب می شود.اما شبکه td-lte ایرانسل به خاطر اینکه در این شبکه شرکت هایی نظیر وینکس و آسیا تک و بهار نت نیز فعالیت می کنند پایداری به نسبت مبین نت که شبکه td-lte اختصاصی خودش رو دارد کمتر هست این امر هم کاملا طبیعی هست. اما ایرانسل هم در حال حاضر به خاطر مودم tf-i60 که قابل آنلاک هست برتری نسبت به مبین نت دارد در حالیکه مودم b612 مبین نت از ورژن 192 به بعد فعلا قابل آنلاک نیست.
    Last edited by dadadasa; 03-04-2020 at 23:48.

19. 3 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •