تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 370 از 450 اولاول ... 270320360366367368369370371372373374380420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,691 به 3,700 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ببین مبین نت من دارم سرعت دانلودش خیلی خوبه ولی صفحه خوب لود نمی کنه نمیدونم چرا شاید انتن دهی خونه مشکل داره
    نه از انتن دهی نیست.برای من فوله ولی تو پیج باز کردن خیلی کندتر از ایرانسل و adsl ایناس .فک کنم به خود isp مربوط میشه .بعضی از isp ها سرعت لود صفحاتشون پایینه

2. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بچه های مبین نتی لطفا بگین پینگ شبکه مبین نت بهتره تو بازی یا رو حالت رومینگ رو همراه اول؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. این کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بچه های مبین نتی لطفا بگین پینگ شبکه مبین نت بهتره تو بازی یا رو حالت رومینگ رو همراه اول؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اگه پوشش خود مبین نت خوب باشه، پینگ و پایداری و حتی سرعت دانلود و آپلود معمولا بهتر از رومینگ همراه اول هست.
    ولی بازم ممکنه منطقه به منطقه فرق کنه

6. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من مودم airmaster 3000m دارم
    میخواستم ببینم اگر مودم را عوض کنم و b612 بگیرم تاثیری توی سرعت و کیفیتم میزاره ؟

یعنی airmaster 3000m بهتره یا b612
    ارزش داره مودم را عوض کنم و b612 بگیرم ؟

8. این کاربر از amir_amd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوستان
    من مودم airmaster 3000m دارم
    میخواستم ببینم اگر مودم را عوض کنم و b612 بگیرم تاثیری توی سرعت و کیفیتم میزاره ؟

یعنی airmaster 3000m بهتره یا b612
    ارزش داره مودم را عوض کنم و b612 بگیرم ؟
    من که همین کارو کردم
    هیچ فرقی حس نکردم نه سرعت نه برد وای فای نه هیچی
    فقط شبکه داخلی قوی تری داره موقع انتقال فایل بین پی سی های خونه یکم سرعتش یکم بیشتر بود
    که اونم خیلی نیست و ارزش خاصی نداره
    اگه نیازی نداری صبر کنی خیلی بهتره
    شاید مودم با تکنولوژی بهتر دادن بعدا
    فکز کنم قبلا همینجا من خودم این سوالو پرسیدم که یکی گفت فرقی نداره و گوش ندادم آخرشم این شد

10. 5 کاربر از alphamaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی مودم b612 مبین نت ورژن 196 رو با چک عودت 110 هزار تومانی بدون سیم کارت رومینگ همراه اول را 400 هزار تومان فروختم.آیا به نظر شما خوب فروختم یا که ارزون دادم. فقط حیف که نشد آنلاکش کنم.از سیم کارت رومینگ همراه اول مبین نت هم در حال حاضر روی گوشیم استفاده می کنم.به جای اون مودم هوآوی tfi60 ایرانسل رو با 480 گیگ یک ساله از سایت ایرانسل در کل با همه هزینه ها 1168000 تومان خریدم و هنوز به دستم نرسیده. در آگهی های دیوار هم 70 هزار تومان می گیرند آنلاک می کنند.فقط برای آنلاک دو نوع فریمور آپدیت وجود دارد یکی فریمور اصلی هوآوی و یکی فریمور ایرانسل آنلاک به نظرتون کدوم فریمور بهتر است برای آنلاک.خود کسی که آنلاک می کنه میگه فریمور ایرانسل آنلاک بهتره.ببخشید قسمتی از بحث مربوط به مبین نت نیست.

12. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی مودم b612 مبین نت ورژن 196 رو با چک عودت 110 هزار تومانی بدون سیم کارت رومینگ همراه اول را 400 هزار تومان فروختم.آیا به نظر شما خوب فروختم یا که ارزون دادم. فقط حیف که نشد آنلاکش کنم.از سیم کارت رومینگ همراه اول مبین نت هم در حال حاضر روی گوشیم استفاده می کنم.به جای اون مودم هوآوی tfi60 ایرانسل رو با 480 گیگ یک ساله از سایت ایرانسل در کل با همه هزینه ها 1168000 تومان خریدم و هنوز به دستم نرسیده. در آگهی های دیوار هم 70 هزار تومان می گیرند آنلاک می کنند.فقط برای آنلاک دو نوع فریمور آپدیت وجود دارد یکی فریمور اصلی هوآوی و یکی فریمور ایرانسل آنلاک به نظرتون کدوم فریمور بهتر است برای آنلاک.خود کسی که آنلاک می کنه میگه فریمور ایرانسل آنلاک بهتره.ببخشید قسمتی از بحث مربوط به مبین نت نیست.

14. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بفرمایید به چه کسی فروختی.. شخص؟ یا خود مبین نت؟

16. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بفرمایید به چه کسی فروختی.. شخص؟ یا خود مبین نت؟
    شخص. مبین نت که 110 هزار تومان بیشتر بر نمی داشت.می گفت سیم کارت داره.
    Last edited by dadadasa; 13-02-2020 at 16:43.

18. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من قصد دارم تا اینترنت LTE مبین نت بگیرم. ولی تو قسمت توضیحات نوشته بود که این 2 طرح : TP۸۲۰۴ و TP۸۲۰۱ در بعضی مناطق ارائه نمی شه. همچنین اینترنت شبانه هم در بعضی مناطق ارائه نمی شه. می خواستم ببینم در منطقه بلوار فردوس شرق آیا مواردی که گفتم ارائه می شه یا نه؟
    کسی از دوستان خبر داره؟
    ممنون

20. این کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. iDownload & iGame

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •