تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 450 اولاول ... 253132333435363738394585135 ... آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 4496

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

عزبز من ده گيگ رو زده 24 تومن با ماليات زده 26 تومن
    ممنون دقیقا کجاش نوشته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

تو پنل كاريري

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

دوستان یه سوال وقتی طرح تعویض از وایمکس بی تی دی ال تی ای میدی میان تست میکنن سرعت چند باشه وصل میکنن حداقل
    بعد بنظرتون مبین نت کیفیتش بهتره یا ایرانسل
    من حجم مصرفم زیاده ماهیی حداقل شصت گیگ بخاطر همین ماهی صد چهل تومن مجبورم کم کم بخاطر خرید دوتا بسته سی گیگ به مبین نت بدم
    حالا چون دیدم برای تی دی ال تی ای داره بسته های صد گیگ ماهی ۷۰ تومن میگیره میخوایم اینو بگیرم

از لحاظ سرعت به ایرانسل میرسه؟
    یا باید بریم سراغ ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

دوستان یه سوال وقتی طرح تعویض از وایمکس بی تی دی ال تی ای میدی میان تست میکنن سرعت چند باشه وصل میکنن حداقل
    بعد بنظرتون مبین نت کیفیتش بهتره یا ایرانسل
    من حجم مصرفم زیاده ماهیی حداقل شصت گیگ بخاطر همین ماهی صد چهل تومن مجبورم کم کم بخاطر خرید دوتا بسته سی گیگ به مبین نت بدم
    حالا چون دیدم برای تی دی ال تی ای داره بسته های صد گیگ ماهی ۷۰ تومن میگیره میخوایم اینو بگیرم

از لحاظ سرعت به ایرانسل میرسه؟
    یا باید بریم سراغ ایرانسل
    دويت عزيز اين ها همه پاسخ داده شده تو تاپيك ولي باز مي گم يرعت بايد بالاي چهار باشه وصل كنت طبق قانونشون .توي سايتم زده سرعتش نهايت تا پنج مگابايت ميرسه بسته داره يه سال پونصد گيگ ولي گرونه

5. این کاربر از Saysooka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دو روز پیش برای من اومدن خونه تست کردن و آنتن خیلی ضعیف بود و تحویل ندادن، link quality که روی 2 بود و strength هم روی -120 !!!
    با این حال تست سرعت که میداد روی 15-16 مگابیت دانلود و 1.5 -2 مگابیت روی آپلود بود. ولی متاسفانه به علت کیفیت پایین آنتن تحویل ندادن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دو روز پیش برای من اومدن خونه تست کردن و آنتن خیلی ضعیف بود و تحویل ندادن، link quality که روی 2 بود و strength هم روی -120 !!!
    با این حال تست سرعت که میداد روی 15-16 مگابیت دانلود و 1.5 -2 مگابیت روی آپلود بود. ولی متاسفانه به علت کیفیت پایین آنتن تحویل ندادن.
    سلام.
    یه وقتایی هم دوست عزیز نوسان میکنه مخصوصا شب که دیگه همونا رو هم نمیگیری ...
    پوشش بهتری که پیدا کرد بعدا دوباره بگو بیان تست کنن . تا شهوریور قراره اوضاع خیلی عوض بشه.

8. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان پورت من تا 1ساعت پیش باز بود بقیه هم میتونستن از آی پی من پینگ بگیرن ولی یهو خراب شد نمیدونم قضیه چیه پورت منو یعنی از قصد بستن؟ من یک سرور کوچیک بازی زده بودم با 2تا دوستام بازی کنم . چرا اینجوری کردن پس. الان دیگه پورتم نمیتونم باز کنم...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان پورت من تا 1ساعت پیش باز بود بقیه هم میتونستن از آی پی من پینگ بگیرن ولی یهو خراب شد نمیدونم قضیه چیه پورت منو یعنی از قصد بستن؟ من یک سرور کوچیک بازی زده بودم با 2تا دوستام بازی کنم . چرا اینجوری کردن پس. الان دیگه پورتم نمیتونم باز کنم...
    کلا حساب کتاب نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

مطمئنيد يه چك تو صفحه مودم بكنيد شايز از اونجا بستن اگه منظورتون نت تايپ هست ببينيد صفحه تنظيمات مودم رو

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مطمئنيد يه چك تو صفحه مودم بكنيد شايز از اونجا بستن اگه منظورتون نت تايپ هست ببينيد صفحه تنظيمات مودم رو
    بله جالبی قضیه همینه من دیگه نمیتونم هیچ پورتی باز کنم . اون هایی هم که باز بودن یهویی بسته شدن . حتی دیگه پینگ هم نمیتونم از آی پی خودم بگیرند (از خارج مبین نت) . حالا نمیدونم باگ نرم افزاریه یا خودشون اینجوری کردن چون من زمانی که این اتفاق افتاد اصلا دست به چیزی نزده بودم.
    بزرگ ترین مشکل من اینه که این شرکتای ارائه دهنده ی اینترنت کلا اوپراتور های جالبی ندارند. مثلا من زنگ بزنم بگم مشکلمو طرف اصلا نمیدونه پورت چی هست سر همین یکجوری آدمو میپیچونه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. alirecoba2

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •