تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 285 از 450 اولاول ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,841 به 2,850 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بسته خاص يا غير خاص. به هر حال قيمتش پايين تره. مبين نت بسته خاص ارزون نداره كه.
    الان برا همراه اول هركس چندتا سيمكارت داشته باشه، براحتي ميتونه براي حداقل يك سال با نرخ خيلي ارزون تر از مبين نت اينترنت 4g استفاده كنه با سرعت و پوشش خيلي خيلي بيشتر از مبين نت.
    خود من ماكزيمم حدود 200 گيگابايت در سال احتياج دارم. هزينش با نت همراه اول كمتر از نصف مبين نت ميشه.تازه همراه اول ماه به ماه پول ميدم، مبين نت كل پولشا اول ميگيره. الان حدود 3 ماهه كه از نت همراه اول استفاده ميكنم و مبين نت رو گذاشتم كنار
    اگر هم حجم خيلي بالا احتياج داشته باشم كه ميرم سراغ ADSL يا فيبر نوري. چون در كل اينترنتاي بيسيم برا حجم خيلي زياد به صرفه نيستن
    خب اینی که شما میگی بسته اینترنت همراهی همراه اول هست. برای همه یکسان نیست. معمولا هم کسانی که مصرف‌شون کمتره، برای تشویق بیشتر برای خرید، بسته‌های با قیمت مناسب‌تر پیشنهاد داده میشه.
    مثلا بنده به علت مصرف بالا، الان یک پیشنهاد دارم که اونهم ۲۰ گیگ به مبلغ ۴۹ هزار تومن هست که دو برابر هر گیگ بسته‌های پرحجم مبین‌نت درمیاد.

در حالت کلی و بسته‌های روتین و همیشگی، برای افراد پرمصرف (بالای ۵۰ گیگ ماهیانه) بسته‌های پرحجم مبین‌نت همچنان باصرفه‌تر هست.
    Last edited by Behzad83; 09-02-2019 at 20:48.

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

خب اینی که شما میگی بسته اینترنت همراهی همراه اول هست. برای همه یکسان نیست. معمولا هم کسانی که مصرف‌شون کمتره، برای تشویق بیشتر برای خرید، بسته‌های با قیمت مناسب‌تر پیشنهاد داده میشه.
    مثلا بنده به علت مصرف بالا، الان یک پیشنهاد دارم که اونهم ۲۰ گیگ به مبلغ ۴۹ هزار تومن هست که دو برابر هر گیگ بسته‌های پرحجم مبین‌نت درمیاد.

در حالت کلی و بسته‌های روتین و همیشگی، برای افراد پرمصرف (بالای ۵۰ گیگ ماهیانه) بسته‌های پرحجم مبین‌نت همچنان باصرفه‌تر هست.
    منم با صحبت شما موافقم
    توی بسته های پر حجم مبین اوضاش بد نیست
    برای منی که ماهانه نزدیک به ۱۰۰ گیگ بدون محاسبه دانلود شبانه مصرف دارم اینترنت همراه پاسخگوی من نیست
    و اینکه اینترنت همراه اصلا استیبل نیست
    یه قابلیت جالب مبین نت استفاده از گیگ پک و خرید حجم اضافه هست که توی اینترنت ۴جی هیچ شرکتی ارایه نمیده

3. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

الان يكي از خطهاي همراه اول من 3 ماهه كه همين بسته رو به همين قيمت داره ميده و براي رزرو بار چهارم هم همين قيمت رو داده. بر فرض كه اين بخواد گرون بشه، يه سيمكارت ديگه ميزارم و دوباره برا چند دفعه از اون استفاده ميكنم و همچنان اين كارو ادامه ميدم تا وقتي كه قيمتش پايينه.
    البته اينم بگم كه ميشه براي چندين بار يك بسته رو يك ماه خريد. يعني اگر بسته در عرض مثلاً ١ هفته تموم شد، ميشه دوباره همونو بخريم. برا همين نياز به گيگ پك و خريد ترافيك اضافه نيست. چون خريد اون بسته ها باز هم بصرفه تر هست.
    براي مصارف بالا و اينكه مثلاً كسي ماهي 100 گيگ نياز داشته باشه،در حال حاضر اصلاً اينترنت سيمكارت مناسب و به صرفه نيست. حالا چه همراه اول چه مبين نت چه هر شركت ديگه اي. براي اون مقدار و بيشتر ADSL و VDSL و FTTH گزينه هاي خيلي بهتر و به صرفه تر و منطقي تري هستند. و اينكه سرعت و پايداري بهتري ميتونن داشته باشن مخصوصاً FTTH كه تا سرعت 100 مگابيت در ثانيه ارائه ميكنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

منم با صحبت شما موافقم
    توی بسته های پر حجم مبین اوضاش بد نیست
    برای منی که ماهانه نزدیک به ۱۰۰ گیگ بدون محاسبه دانلود شبانه مصرف دارم اینترنت همراه پاسخگوی من نیست
    و اینکه اینترنت همراه اصلا استیبل نیست
    یه قابلیت جالب مبین نت استفاده از گیگ پک و خرید حجم اضافه هست که توی اینترنت ۴جی هیچ شرکتی ارایه نمیده
    براي شما خيلي خيلي به صرفه تر و بهتر ميبود كه فيبر نوري يا حتي adsl ميگرفتين.
    دوست من از يه شركت adsl گرفت پنج هزار گيگابايت به مدت 500 روز به قيمت 500 هزار تومن!!!
    شما بيش از پنج هزار گيگابايت در سال نياز داريد؟؟
    فكر نكنم حتي با دانلود شبانه بتونين اين مقدار رو در اين دوره تموم كنيد.
    اگر هم سرعت بالاتر از adsl بخوايد كه فيبر نوري بهترين گزينه هست كه سرعت واقعاً بالايي ارائه ميده البته با هزينه بالا. ولي بازهم از نت مبين نت ارزون تر و بهتر ميشه

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوست من از يه شركت adsl گرفت پنج هزار گيگابايت به مدت 500 روز به قيمت 500 هزار تومن!!!
    اگر هم سرعت بالاتر از adsl بخوايد كه فيبر نوري بهترين گزينه هست كه سرعت واقعاً بالايي ارائه ميده البته با هزينه بالا. ولي بازهم از نت مبين نت ارزون تر و بهتر ميشه
    سرویس dsl و فیبر برای همه در دسترس نیست دوست عزیز یا اگه‌ باشه مثلا فیبر همونطور که‌گفتین هزینه بالایی داره و یا dsl که خیلی ها بخاطر کیفیت پایین خط سرعت مناسبی دریافت نمیکنن
    همیشه سرویس های بهتری میاد و تعرفه رقابتی تر ولی در شرایط حاضر توی بحث اینترنت lte و حجم بالا مبین نت منطقی تر هست

7. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما چند نکته رو در نظر نمی‌گیرید:
    ۱. اینکه فردی مثل من ممکنه خط تلفن ثابتش قابلیت adsl و فیبرنوری نداشته باشه (خط pcm هست)
    ۲. نکته مهمتر اینکه فردی ممکنه مانند من جابه‌جایی زیاد و طولانی داشته باشه و آنوقت نیاز به اینترنت سیار داره.
    اما اگر کسی جاش ثابت باشه، قطعا صرفه با adsl هست. (مگر کسی سرعت بالا بخواد)
    یا اگر کسی مصرفش ماهیانه ۱۰ گیگ و این حدود باشه، اینترنت موبایل بهتر هست.
    البته این رو هم بگم بنده به واسطه کارم چند اینترنت همزمان دارم. اینترنت ایرانسل و همراه اول و td ایرانسل و مبین. برای مصرف بنده، مبین‌نت از همه باصرفه‌تر هست.
    قبلا این بحث یکبار شده که نمیشه یک نسخه برای همه پیچید. شرایط همه یکسان نیست. شما عقیده دارید مبین‌نت برای شما گران‌ترین اینترنت هست، درحالی که برای بنده بین اینترنت‌های سیار، باصرفه‌ترین!
    Last edited by Behzad83; 10-02-2019 at 18:21.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان شما هم با o.p.e.n v..p.n مشکل دارین؟
    من با نت همه اپراتور ها میتونم وصل شم به غیر از مبین نت
    کسی راه حلی داره؟

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

دلیل امنیتی داره چون میشود این نوع سرورهای open v را برای دور زدن محدودیت اینترنت اوپراتورهای موبایل تنظیم و استفاده کرد این بستن پورتهای l2tp و.. هم دلیلش امنیتیه
    البته open v جایگزینی بهتر با سرعتی بیشتر هم داره که بخوبی کار میکنه و تاحالا ندیدم روی شبکه خاصی فیلتر بشه
    Last edited by xshya; 11-02-2019 at 09:47.

10. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه PedramIV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام.

روشی هست که آنتن رو به صورت دستی توی مودم B612s وارد کرد؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دلیل امنیتی داره چون میشود این نوع سرورهای open v را برای دور زدن محدودیت اینترنت اوپراتورهای موبایل تنظیم و استفاده کرد این بستن پورتهای l2tp و.. هم دلیلش امنیتیه
    البته open v جایگزینی بهتر با سرعتی بیشتر هم داره که بخوبی کار میکنه و تاحالا ندیدم روی شبکه خاصی فیلتر بشه
    بیشترین محدودیت رو مبین‌نت اعمال کرده. در اپراتورهای دیگه اوضاع به خرابی مبین‌نت نیست.
    جایگزین هم شدوساکس هست یا شاید منظور شما چیز دیگری هست که اون رو سانسور کردید!

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام.

روشی هست که آنتن رو به صورت دستی توی مودم B612s وارد کرد؟
    منظورتون از وارد کردن دستی انتن، انتخاب دستی شبکه هست؟
    اکر منظورتون اینه اره این مودم این قابلیت رو داره ولی چون لاک هست فقط میتونین شبکه اطراف رو ببینید ولی رجیستر نمیشه
    دقیقتر بگید منظور از انتن دستی چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •